Wyniki V GP Polski weteranów - Tarnów 19-20.02.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki V GP Polski weteranów - Tarnów 19-20.02.2011
WeteraniZwycięzcami V Grand Prix Polski weteranów rozegranego w Tarnowie zostali:
Alina Zborowska, Dorota Paluch, Piotr Zemła, Marian Strzałka, Tadeusz Pytkowski, Marian Magdoń, Remigiusz Kacperczyk.

Poniżej klasyfikacja końcowa i ranking po 5 GP.

klasyfikacje końcowe
kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2 109 NOWACKA Dorota 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4
184 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 210
003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 210
5-6
111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
BRAK MICHALSKA Renata 1968 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
szczegóły

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2 005 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4
242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 210
220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 210
5-6
BRAK PAWLINA Marta 1956 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
008 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195
7-8
010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 180
BRAK RODO Marta 1953 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
szczegóły

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 250
2 165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 230
3-4
032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-6
BRAK DZIUBECKI Tomasz 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 0
019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 195
7-8
223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 180
158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 180
9-12
023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 160
031 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 160
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160
034 PROKUSKI Leszek 1968 DĘBICA PODKARPACKIE 160
13-16
BRAK JASIELSKI Marek 1968 WIĘCKOWICE MAŁOPOLSKIE 0
244 KOZIK Mirosław 1968 JASŁO PODKARPACKIE 125
219 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
110 ŚLAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
17 BRAK JASIELSKI Franciszek 1965 WIĘCKOWICE MAŁOPOLSKIE 0
18 BRAK SWACZYNA Tadeusz 1964 BOGUMIŁOWICE MAŁOPOLSKIE 0
19-20
BRAK ŚWIĘTEK Krzysztof 1963 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 107
21-22
BRAK WEŁNA Bogdan 1962 STANISŁAWICE MAŁOPOLSKIE 0
037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 103
23-24
159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 97
043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 97
25-28
225 ANDREASIK Kazimierz 1966 BRZOSTEK PODKARPACKIE 93
BRAK ŚLAZYK Piotr 1971 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
250 TYBUROWSKI Stanisław 1965 BRZOSTEK PODKARPACKIE 93
251 WOJDYŁA Tadeusz 1962 KOŁACZYCE PODKARPACKIE 93
29 240 BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 87
szczegóły

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 250
2 238 FOMIN YURIY 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 230
3-4
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 210
194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 210
5-6
049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 195
241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 195
7-8
218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 180
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 180
9-12
061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 160
229 MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 160
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 160
13-16
129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 125
BRAK KURDZIEL Stanisław 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0
064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 125
247 WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE 125
17 228 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 115
18 057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 110
19-20
BRAK KANIA Jan 1952 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
BRAK WÓJTOWICZ Wojciech 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
21-22
252 KRÓL Stanisław 1955 BRZOSTEK PODKARPACKIE 103
202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 103
23-24
BRAK WSZOŁEK Ryszard 19060 GÓRA ROPCZYCKA PODKARPACKIE 0
058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 97
25-28
239 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 93
BRAK SKOCZYLAS Kazimierz 1957 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 0
BRAK STAWARZ Janusz 1956 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
BRAK SZMYD Zygmunt 1954 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
29-30
BRAK PODGÓRSKI Jan 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
BRAK WOLIŃSKI Zenon 1961 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
szczegóły

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 250
2 066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 230
3-4
065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 210
246 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-6
245 FINKOWSKI Marian 1947 LUBLIN LUBELSKIE 195
068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 195
7-8
BRAK CZARNY Roman 1949 PRZYBYSŁAWICE MAŁOPOLSKIE 0
067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 180
9 232 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 170
10 BRAK BZOWY Sławomir 1951 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0
11-12
BRAK MARCINIEC Jacek 1950 STOBIERNA PODKARPACKIE 0
072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 145
szczegóły

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 248 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 250
2 249 WRÓBLEWSKI Marek 1945 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 230
3-4
172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 210
076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
szczegóły

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 253 KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 250
2 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4
083 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 210
084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5 088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 200
6-7
091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 190
080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 190
8 082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 175
9 085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 170
szczegóły

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2-3
155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 225
BRAK JĘDRUSIK Stefan 1923 GORZYCE PODKARPACKIE 0

Ogólnopolski Ranking Weteranów po 5 turniejach
sklasyfikowano 255 uczestników ( 24 zawodniczki i 231 zawodników) posiadających licencję weterana
kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250 240 250 250 250 1240
2 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 220 0 230 195 210 855
3 111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 215 210 210 195 830
4 002 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 230 0 210 195 0 635
5 184 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 180 210 210 600
6 004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 205 0 195 180 0 580
7 109 NOWACKA Dorota 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 230 230 460
8 112 CIEŚLA Magdalena 1964 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 240 0 0 0 240
9 173 WOŹNIAK Agnieszka 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 0 0 195 0 0 195

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 190 225 200 180 180 975
2 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 230 0 230 210 250 920
3 008 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 205 0 210 210 195 820
4 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 220 0 210 230 0 660
5 011 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 190 225 190 0 0 605
6 185 MARUSZCZAK Anna 1955 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 250 250 0 500
7 005 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 250 0 0 0 230 480
8 220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 0 0 0 195 210 405
9 113 STURM Teresa 1958 PIŁA WIELKOPOLSKIE 0 250 0 0 0 250
10 242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 210 210
11 009 JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 200 0 0 0 0 200
12 221 SIEWERT Halina 1957 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE 0 0 0 195 0 195

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 012 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250 250 250 0 0 750
2 014 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 225 230 0 0 0 455
3 013 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNOŚLĄSKIE 225 0 0 0 0 225

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 195 160 210 195 195 955
2 017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 210 250 670
3 035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 103 180 160 180 0 623
4 028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125 180 105 180 0 590
5 024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160 0 105 160 160 585
6 032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107 0 90 125 210 532
7 018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 210 0 160 160 0 530
8 163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 0 0 250 250 0 500
9 023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 160 0 0 160 160 480
10 036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 97 160 105 105 0 467
11 031 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 110 0 0 195 160 465
12 026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 125 0 0 105 210 440
13 179 SUSZYCKI Rafał 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 230 210 0 440
14 120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 230 210 0 0 440
15 016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 230 210 0 0 0 440
16 029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125 0 180 125 0 430
17 165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 195 0 230 425
18 160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 195 230 0 425
19 124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 210 160 0 0 370
20 025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 195 0 0 0 355
21 158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 0 0 55 105 180 340
22 037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 97 0 60 70 103 330
23 043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 87 0 0 105 97 289
24 121 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 0 160 125 0 0 285
25 223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 0 0 0 95 180 275
26 116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 115 160 0 0 275
27 038 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 93 103 75 0 0 271
28 176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 0 0 105 160 0 265
29 034 PROKUSKI Leszek 1968 DĘBICA PODKARPACKIE 103 0 0 0 160 263
30 190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 0 0 60 88 107 255
31 119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 0 250 0 0 0 250
32 015 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 250 0 0 0 0 250
33 219 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 105 125 230
34 117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 125 105 0 0 230
35 159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 50 70 97 217
36 027 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125 0 90 0 0 215
37 115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 97 105 0 0 202
38 114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 110 90 0 0 200
39 188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 0 0 90 105 0 195
40 118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 195 0 0 0 195
41 020 ŚWIRK Robert 1969 OŚWIĘCIM MAŁOPOLSKIE 195 0 0 0 0 195
42 042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 87 0 48 52 0 187
43 157 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 180 0 0 180
44 122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 125 55 0 0 180
45-46
021 ANTOSIAK Daniel 1970 DUBIECKO PODKARPACKIE 180 0 0 0 0 180
022 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180 0 0 0 0 180
47 225 ANDREASIK Kazimierz 1966 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0 0 0 86 93 179
48 162 POLITOWSKI Jarosław 1970 PŁOCK MAZOWIECKIE 0 0 90 87 0 177
49 240 BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 88 87 175
50 108 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 160 0 0 0 160
51-52
244 KOZIK Mirosław 1968 JASŁO PODKARPACKIE 0 0 0 0 125 125
110 ŚLAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 125 125
53-54
175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 0 0 125 0 0 125
186 MOLENDA Adam 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 125 0 0 125
55 105 KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 125 0 0 0 125
56 030 DERKOWSKI Robert 1969 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 115 0 0 0 0 115
57 033 KACZOREK Marek 1963 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 107 0 0 0 0 107
58 222 WIDYŃSKI Janusz 1963 ROKITNO LUBELSKIE 0 0 0 105 0 105
59 174 BALAK Marian 1970 KOMORÓW MAZOWIECKIE 0 0 105 0 0 105
60 123 TOMCZAK Jarosław 1969 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 97 0 0 0 97
61-62
250 TYBUROWSKI Stanisław 1965 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0 0 0 0 93 93
251 WOJDYŁA Tadeusz 1962 KOŁACZYCE PODKARPACKIE 0 0 0 0 93 93
63-65
039 KORDYLEWSKI Piotr 1970 KONIN WIELKOPOLSKIE 93 0 0 0 0 93
040 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 93 0 0 0 0 93
041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 93 0 0 0 0 93
66-68
187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 0 0 90 0 0 90
177 PIETRZAK Dariusz 1969 NIESŁUCHOWO MAZOWIECKIE 0 0 90 0 0 90
189 ZAWADZKI Wojciech 1967 ŁOMIANKI MAZOWIECKIE 0 0 90 0 0 90
69 224 SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 87 0 87
70 044 MROZIK Zbigniew 1968 ORNONTOWICE ŚLĄSKIE 87 0 0 0 0 87
71 166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 85 0 0 85
72 226 KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 55 0 55
73 227 ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 0 52 0 52
74 161 KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 50 0 0 50
75-76
164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 0 0 45 0 0 45
167 WÓJCIK Sylwester 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 45 0 0 45

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 115 210 180 230 250 985
2 064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 100 230 250 125 125 830
3 050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195 160 105 195 160 815
4 046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 230 0 160 195 210 795
5 059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125 210 105 160 180 780
6 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 0 180 230 107 160 677
7 061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 110 160 53 180 160 663
8 194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 125 210 210 545
9 191 MARUSZCZAK Jarosław 1957 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 210 250 0 460
10 137 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 0 250 210 0 0 460
11 218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 160 115 180 455
12 045 KUCHARSKI Leszek 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 250 0 160 0 0 410
13 048 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 210 0 195 0 0 405
14 049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 195 0 0 0 195 390
15 057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125 0 0 125 110 360
16 228 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 0 0 0 210 115 325
17 229 MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 0 0 0 160 160 320
18 052 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 160 0 160 0 0 320
19 132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 195 125 0 0 320
20 058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 125 0 0 97 97 319
21 193 KIEŁBIK Jerzy 1957 KAJETANY MAZOWIECKIE 0 0 125 180 0 305
22 062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 107 103 70 0 0 280
23 195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 0 0 105 160 0 265
24 202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 0 87 53 0 103 243
25 129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 0 107 0 0 125 232
26 238 FOMIN YURIY 1961 MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 0 0 0 0 230 230
27 170 MĄKOSA Benedykt 1956 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 105 125 0 230
28 128 HARMATA Leszek 1957 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 110 105 0 0 215
29 171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 86 125 0 211
30 131 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 0 125 86 0 0 211
31 047 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 210 0 0 0 0 210
32 138 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 115 90 0 0 205
33 063 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 107 0 95 0 0 202
34 135 OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 93 105 0 0 198
35 241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 195 195
36 192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 195 0 0 195
37 140 WĄCZEK Roman 1959 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 0 195 0 0 0 195
38 134 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 97 87 0 0 184
39 198 RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 88 93 0 181
40 168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 180 0 0 180
41 142 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 0 180 0 0 0 180
42 051 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 ŻORY ŚLĄSKIE 180 0 0 0 0 180
43 169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 70 107 0 177
44 126 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 160 0 0 0 160
45 053 HNATÓW Leszek 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 160 0 0 0 0 160
46 139 SZYMASZEK Kazimierz 1952 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 160 0 0 0 160
47-48
054 JUCHNIK Henryk 1958 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 160 0 0 0 0 160
055 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 160 0 0 0 0 160
49 156 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 0 103 47 0 0 150
50 127 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 0 93 53 0 0 146
51 247 WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0 0 125 125
52 217 HOFFMANN Włodzimierz 1960 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 125 0 0 125
53-54
125 BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 125 0 0 0 125
130 KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 125 0 0 0 125
55 056 JÓZALA Waldemar 1957 WIELUŃ ŁÓDZKIE 125 0 0 0 0 125
56 230 GŁODEK Andrzej 1960 KŁOCZEW LUBELSKIE 0 0 0 110 0 110
57-58
196 PŁOCHARSKI Jarosław 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 0 0 105 0 0 105
197 SOBOCIŃSKI Roman 1961 PŁOŃSK MAZOWIECKIE 0 0 105 0 0 105
59 252 KRÓL Stanisław 1955 BRZOSTEK PODKARPACKIE 0 0 0 0 103 103
60 231 TYLSKI Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 97 0 97
61 136 PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 0 97 0 0 0 97
62 239 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 93 93
63 107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 93 0 0 0 93
64 199 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 0 87 0 0 87
65 133 OLECHNOWICZ Marian 1956 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 0 87 0 0 0 87
66-67
200 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 70 0 0 70
201 KAMIŃSKI Marek 1958 SOCHOCIN MAZOWIECKIE 0 0 70 0 0 70
68 203 SMOLIŃSKI Marek 1958 JÓZEFÓW MAZOWIECKIE 0 0 47 0 47

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210 250 210 210 195 1075
2 066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 230 0 230 180 230 870
3 065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 250 0 180 0 210 640
4 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 200 0 135 0 250 585
5 070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 190 200 195 0 0 585
6 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 0 0 250 250 0 500
7 072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 175 0 0 135 145 455
8 205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 0 0 210 210 0 420
9 144 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 0 215 180 0 0 395
10 067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 0 180 390
11 071 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185 200 0 0 0 385
12 146 STASZCZYK Jan 1947 CZARNKÓW WIELKOPOLSKIE 0 230 140 0 0 370
13 073 ROZIŃSKI Aleksander 1949 GUBIN LUBUSKIE 170 190 0 0 0 360
14 182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 0 0 195 155 0 350
15 147 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 180 170 0 0 350
16 232 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 0 0 0 170 170 340
17 180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 155 180 0 335
18 207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 0 0 120 195 0 315
19 181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 0 0 120 145 0 265
20 246 PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 210 210


mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 230 187 137 0 210 764
2 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK KUJAWSKO-POMORSKIE 0 250 250 250 0 750
3 075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 250 215 170 0 0 635
4 151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 0 187 180 195 0 562
5 148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 0 205 155 195 0 555
6 172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 0 0 127 170 210 507
7 149 DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 230 230 0 0 460
8 208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 195 210 0 405
9 078 POMAHACI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 205 0 145 0 0 350
10 183 PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 0 0 127 210 0 337
11 209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 0 0 115 180 0 295
12 248 MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE 0 0 0 0 250 250
13 249 WRÓBLEWSKI Marek 1945 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0 0 0 0 230 230
14 234 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 0 0 0 230 0 230
15 077 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 215 0 0 0 0 215
16 152 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 DREZDENKO LUBUSKIE 0 195 0 0 0 195

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 250 230 210 250 230 1170
2 085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 180 195 195 210 170 950
3 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230 0 230 230 190 880
4 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 135 170 135 0 190 630
5 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 210 250 170 0 0 630
6 153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 0 210 195 210 0 615
7 087 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 170 185 250 0 0 605
8 088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 155 0 0 195 200 550
9 092 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 135 190 155 0 0 480
10-11
083 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 195 0 0 0 210 405
084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195 0 0 0 210 405
12 210 JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 210 180 0 390
13 082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 0 175 385
14 154 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 0 210 127 0 0 337
15 090 WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 145 0 0 165 0 310
16 253 KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0 0 250 250
17 235 WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 0 0 0 180 0 180
18 211 DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 180 0 0 180
19 086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180 0 0 0 0 180
20-21
212 JANISZEWSKI Stanisław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 145 0 0 145
213 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 0 145 0 0 145
22 089 BUKOWSKI Jan 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE 145 0 0 0 0 145

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i młodsi)
1 155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 0 215 195 210 225 845
2 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 230 250 250 730
3 095 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 250 250 0 0 0 500
4 097 MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 210 230 0 0 0 440
5 098 MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 195 0 0 195 0 390
7 236 HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 0 230 0 230
6 093 BULA Karol 1936 RADZIONKÓW ŚLĄSKIE 230 0 0 0 0 230
8 237 SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0 210 0 210
9-10
215 CZYBLIS Eugeniusz 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 0 210 0 0 210
216 ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 210 0 0 210
11 094 CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 0 0 0 210
12 096 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 195 0 0 0 0 195
13 099 SZCZUPAK Stanisław 1935 ORZECH ŚLĄSKIE 185 0 0 0 0 185

Link

opracował Marek Przybyłowicz

klasifikacja końcowa 5GP

Ogólnopolski Ranking Weteranów po 5 turniejach

Dla przypomnienia punkt REGULAMINu ROZGRYWEK WETERANÓW
POLSKIEGO ZWIĄZKU TENISA STOŁOWEGO
sezon 2010/2011
(zwany dalej Regulaminem):
3.3. Prawo uczestnictwa w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów
posiadają zawodnicy/czki, którzy sklasyfikowani zostali w co najmniej 3
ogólnopolskich turniejach z cyklu GRAND PRIX POLSKI WETERANOW w danym
sezonie rozgrywkowym.


Do końca sezonu pozostały GPP weteranów:
Termin i miejsce:

12 - 13.03.2011 Suraż VI GRAND PRIX POLSKI Weteranów,

02 - 03.04.2011 Radom VII GRAND PRIX POLSKI Weteranów,

16 - 17.04.2011 Nowy Targ VIII GRAND PRIX POLSKI Weteranów,

07 - 08.05.2011 Jasło IX GRAND PRIX POLSKI Weteranów,

21 - 22.05.2011 Wiśniowa Góra X GRAND PRIX POLSKI Weteranów.

10 – 12.06.2011 - Toruń MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW

Video: Finał mężczyzn kat. 40-49 Świątek Dariusz - Zemła Piotr (w tytule filmu jest błąd w imieniu)
Komentarze
doktorek dnia luty 21 2011 12:40:52
Miałem szczęście grać z dwoma pierwszymi zawodnikami w kat. 40-49. Z Zemłą pograłem i nie raz był lekko zdziwiony smiley, natomiast z Świątkiem niestety byłem statystą smiley .
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum