Wyniki III WTK juniorów i juniorek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 4 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.144.57.183

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 4 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki III WTK juniorów i juniorek
WTKIII Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorek i juniorów rozegrany został w dniu 20.02.2011 r. w Słopnicach.

JUNIORZY
1 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 70
2 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 66
3 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 62
4 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 59
5-6
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 56
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 56
7-8
WOŹNIAK MARCIN 29.09.93 MKS RADOŚĆ GORLICE 52
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 52
9-12
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 47
CHYC TOMASZ 10.12.93 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 47
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 47
KACHEL MATEUSZ 10.09.96 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 47
13-16
SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 39
PIĄSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 39
ZIMNICKI TOMASZ 22.07.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 39
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 39
17-24
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 28
TROJANOWSKI ADRIAN 06.05.97 KS START NOWY SĄCZ 28
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 28
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 28
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 28
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 28
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 28
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 28
25-32
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 16
SZLACHETKA JAKUB 08.07.93 UKS ZARABIE MYŚLENICE 16
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
HARMACIŃSKI ADRIAN 28.09.93 MKS KSOS KRAKÓW 16
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 16
DZIAŁEK MATEUSZ 15.06.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 16
DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW 16
BOGUNIA ARTUR 06.06.96 MKS "SKAWA" WADOWICE 16
33-48
OSIKA CEZARY 21.01.95 MOSIR TUCHÓW 10
ZALEWSKI KRZYSZTOF 21.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 10
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 10
KUCHARSKI BARTOSZ 20.12.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 10
KOSIENIAK MACIEJ 26.08.94 MKS KSOS KRAKÓW 10
SŁOWIKOWSKI MARCIN 18.05.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
SUŁKOWSKI BARTOSZ 30.03.02 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW 10
SUŁKOWSKI KACPER 04.07.99 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 10
KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 10
SUSKI KAROL 14.08.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 10
STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 10
LEŚNIAK DAMIAN 03.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 10
WÓJCIKIEWICZ PATRYK 09.03.95 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 10
49-64
PIETRZAK ANTONI 27.01.98 KS GORCE NOWY TARG 8
KRASNY MICHAŁ 10.04.95 MKS KSOS KRAKÓW 8
KĘSEK DAMIAN 19.09.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE 8
KAIM MICHAŁ 02.05.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 8
JARZĄBEK SZYMON 18.06.98 KS GORCE NOWY TARG 8
FIRLIT PRZEMYSŁAW 01.06.95 MOSIR TUCHÓW 8
GOŁDA GABRIEL 29.06.97 MKS "SKAWA" WADOWICE 8
PIOTROWSKI PATRYK 18.01.97 MKS RADOŚĆ GORLICE 8
ZAKRZYŃSKI WOJCIECH 22.04.97 UKS ZARABIE MYŚLENICE 8
KOWALIK PRZEMYSŁAW 16.02.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 8
PAJĄK HUBERT 07.02.96 KS GORCE NOWY TARG 8
KACHEL TOMASZ 22.09.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 8
SOCHA MATEUSZ 09.02.97 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 8
PIETRZAK MATEUSZ 01.08.95 KS GORCE NOWY TARG 8
TROJANOWSKI KAMIL 09.04.94 KS START NOWY SĄCZ 8
OSTANEK MICHAŁ 13.05.98 MKS "SKAWA" WADOWICE 8
65-68
OLESIAK GRZEGORZ 18.11.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 5
CHMIELAK PIOTR 06.11.99 KS GORCE NOWY TARG 5
KOSMAL DAWID 12.04.04 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 5
STARSIAK MATEUSZ 10.12.96 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 5

JUNIORKI
1 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 70
2 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 66
3 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
4 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 59
5 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 57
6 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 55
7-8
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 53
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
9-12
SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 47
DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 47
LECH ELŻBIETA 07.07.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 47
OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ 47
13-16
WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 39
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 39
FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 39
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 39
17-24
BAJOREK PAULINA 04.04.95 MKS RADOŚĆ GORLICE 28
BRACH AGNIESZKA 02.08.95 MKS RADOŚĆ GORLICE 28
ŚLIWA ALICJA 08.02.98 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 28
BOLSĘGA IWONA 07.08.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 28
KOSTRZEWA NATALIA 15.06.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 28
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 28
KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 28
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 28
25-29
SZARA PAULINA 29.04.94 MKS RADOŚĆ GORLICE 16
DANAJ NATALIA 04.02.00 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 16
DZIADZIO ANGELIKA 08.08.96 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 16
JUSZYŃSKA NATALIA 21.03.99 MKS RADOŚĆ GORLICE 16
PIETRZAK AGNIESZKA 15.03.00 KS GORCE NOWY TARG 16
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum