Lista startowa 5 GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - TARNÓW 19-20.02.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR20 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Lista startowa 5 GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - TARNÓW 19-20.02.2011
WeteraniNa dzień 17.02.2011 zgłoszonych jest 92 uczestników do V Grand Prix weteranów. Z województwa małopolskiego jest 1/3 uczestników a je¶li dodać s±siadów z podkarpackiego to prawie połowa zgłoszonych.

lista startowa 92 uczestników
aktualizacja 17 lutego 2011 roku


kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1. 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 990
2. 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 645
3. 111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 635
4. 184 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 390
5. 109 NOWACKA Dorota 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 230

kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1. 010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 795
2. 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 670
3. 008 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 625
4. 005 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 250
5. 220 MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 195
6. 242 GNIEWEK Walentyna 1959 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
7. 106 HOJKA Jadwiga 1961 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 0

mężczyĽni kategoria 40-49 lat
1. 019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 760
2. 024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 425
3. 017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ¦LˇSKIE 420
4. 032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 322
5. 023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 320
6. 031 FURTAK Krzysztof 1970 DˇBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 305
7. 026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 230
8. 037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 227
9. 165 ¦WIˇTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 195
10. 043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 192
11. 158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 160
12. 190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 148
13. 159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 120
14. 219 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 105
15. 223 BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 95
16. 240 BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 88
17. 225 ANDREASIK Kazimierz 1966 BRZOSTEK PODKARPACKIE 86
18. 244 KOZIK Mirosław 1968 JASŁO PODKARPACKIE 0
19. 110 ¦LAZYK Paweł 1971 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0
20. BRAK BOLSĘGA Henryk 1971 SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE -
21. BRAK DZIUBECKI Tomasz 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE -
22. BRAK JASIELSKI Franciszek 1965 WIĘCKOWICE MAŁOPOLSKIE -
23. BRAK JASIELSKI Marek 1968 WIĘCKOWICE MAŁOPOLSKIE -
24. BRAK SWACZYNA Tadeusz 1964 BOGUMIŁOWICE MAŁOPOLSKIE -
25. BRAK ¦LAZYK Piotr 1971 TARNÓW MAŁOPOLSKIE -
26. BRAK ¦WIĘTEK Krzysztof 1963 TARNÓW MAŁOPOLSKIE -
27. BRAK TYBUROWSKI Stanisław 1965 BRZOSTEK PODKARPACKIE -
28. BRAK WOJDYŁA Tadeusz 1962 BRZOSTEK PODKARPACKIE -
29. BRAK WYMIATAŁ Robert 1961 POLICE ZACHODNIOPOMORSKIE -

kategoria 50-59 lat
1. 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 735
2. 064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 705
3. 050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 655
4. 059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 600
5. 046 LEWCZUK Mirosław 1959 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 585
6. 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 517
7. 061 JA¦KIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 503
8. 194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 335
9. 218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 275
10. 057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 250
11. 058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 222
12. 228 SOBCZAK Krzysztof 1961 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 210
13. 049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 195
14. 229 MAGDOŃ Stanisław 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 160
15. 202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 140
16. 129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 107
17. 238 FOMIN YURIY 1961 MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 0
18. 241 GNIEWEK Andrzej 1957 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 0
19. 239 PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 0
20. BRAK KRÓL Stanisław 1955 BRZOSTEK PODKARPACKIE -
21. BRAK KURDZIEL Stanisław 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE -
22. BRAK SKOCZYLAS Kazimierz 1957 PRZEMY¦L PODKARPACKIE -
23. BRAK STAWARZ Janusz 1956 TARNÓW MAŁOPOLSKIE -
24. BRAK SZMYD Zygmunt 1954 TARNÓW MAŁOPOLSKIE -
25. BRAK WSZOŁEK Ryszard 19060 GÓRA ROPCZYCKA PODKARPACKIE -

kategoria 60-64 lat
1. 068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 880
2. 066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 640
3. 204 WO¬NIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 500
4. 065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMY¦L PODKARPACKIE 430
5. 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 335
6. 067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ¦LˇSKIE 210
7. 232 URBAŃSKI Adam 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 170
8. BRAK CZARNY Roman 1949 PRZYBYSŁAWICE MAŁOPOLSKIE -
9. BRAK FINKOWSKI Marian 1947 LUBARTÓW LUBELSKIE -
10. BRAK MARCINIEC Jacek 1950 STOBIERNA PODKARPACKIE -
11. BRAK PUU Aarne 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE -

kategoria 65-69 lat
1. 076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 554
2. 172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 297
3. BRAK MAGDOŃ Marian 1945 ROPCZYCE PODKARPACKIE -

kategoria 70-74 lat
1. 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 940
2. 085 HNYDA Adam 1938 ¦WIERKLANIEC ¦LˇSKIE 780
3. 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 690
4. 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE 440
5. 088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ¦LˇSKIE 350
6. 082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
7. 083 MRYC Henryk 1937 RZˇSKA MAŁOPOLSKIE 195
8. 084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195
9. BRAK KACPERCZYK Remigiusz 1937 BOLESŁAWIEC DOLNO¦LˇSKIE -
10. BRAK PIĘTA Piotr 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE -

kategoria powyżej 75 lat
1. 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 480
2. 100 OGIEGŁO Józef 1936 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 0


opracował Marek Przybyłowicz

Ľródło agamar
Komentarze
tomo dnia luty 20 2011 17:51:09
smileyPrzychodzi baba do psychiatry i mówi: Panie doktorze! mam kłopot! nikt mnie nie zauważa! a Dr na to : następny proszę!)))http://www.tenisstolowy.eu/images/smiley/grin.gif
BOCHMAR dnia luty 20 2011 18:13:24
Bo to jaka¶ Pierdoła być musiałasmiley(bez obrazysmileysmileysmiley)
doktorek dnia luty 20 2011 19:54:27
To wynika z mnogo¶ci pacjentów smiley, jako dobry doktor jak siostra Teresa zauważy każdego smiley wcze¶niej lub póĽniej smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum