Wyniki Mistrzostw Województwa Małopolskiego seniorek i seniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus18:55:25
losfer 2 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.82.57.154

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus18:55:25
losfer 2 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Województwa Małopolskiego seniorek i seniorów
W dniu 13.02.2011 r. w Nowym Targu rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego seniorek i seniorów w tenisie stołowym w sezonie 2010 / 2011 r.

Mistrzami Województwa Małopolskiego na 2011 rok zostali Rafał Utylski i Izabela Godlewska.

GRA POJEDYNCZA: SENIORZY
1 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 120
2 JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 115
3-4
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 107
BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 107
5-8
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 98
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 98
UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 98
KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 98
9-12
KIERSKI SZYMON 04.05.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 88
MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 88
PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 88
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 88
13-16
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 78
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 78
GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 78
PIWOWARCZYK ROMAN 01.08.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 78
17-24
OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 63
CHYC TOMASZ 10.12.93 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 63
OSIKA JANUSZ 01.12.88 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 63
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 63
ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 ZMCH YMCA KRAKÓW 63
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 63
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 63
HOMOLA PIOTR 01.08.75 MKS KSOS KRAKÓW 63
25-32
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 46
SŁODYCZKA WOJCIECH 28.03.78 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 46
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 46
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 46
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 46
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 46
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 46
LEKKI PAWEŁ 31.03.79 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 46
33-49
WALICZEK WOJCIECH 07.07.88 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 0
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 0
GRZEGORZEWSKI WOJCIECH 24.04.89 MKS KSOS KRAKÓW 0
STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
BARAN ROMAN 31.07.80 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 0
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 0
WOJCIACZYK ANTONI 13.06.63 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 0
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 0
ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 0
PITALA STANISŁAW 17.07.52 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 0
MRYC HENRYK 22.07.37 ZMCH YMCA KRAKÓW 0
ŚLAZYK PAWEŁ 31.07.71 ZMCH YMCA KRAKÓW 0
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 0
PIETRZAK MATEUSZ 01.08.95 KS GORCE NOWY TARG 0
BOBER DAMIAN 14.02.87 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 0
JARZĄBEK SZYMON 18.06.98 KS GORCE NOWY TARG 0
PIETRZAK ANTONI 27.01.98 KS GORCE NOWY TARG 0

GRA POJEDYNCZA: SENIORKI
1 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 120
2 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 115
3-4
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 107
KRUŻEL PAULINA 21.03.88 KS GORCE NOWY TARG 107
5-6
KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG 101
BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 101
7-8
GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 96
KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 96
9 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 92
10 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 90
11-12
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 86
SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 86
13-16
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 78
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 78
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 78
BOLSĘGA IWONA 07.08.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 78
17 JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 68

GRA PODWÓJNA: SENIORZY
1. Czyszczoń Jakub, Kierski Mikołaj KS „Gorce” Nowy Targ
2. Bukowski Adrian, Klocek Tomasz KS „Gorce” Nowy Targ
3. Kaczor Jan, Masłowski Jakub KS „Bronowianka” K. UKS „Zarabie” Myślenice
Osika Janusz, Golonka Albert KS „Spektrum” Słopnice, UKS„ Płomień” Limanowa

GRA PODWÓJNA: SENIORKI
1. Kowalczyk Paulina, Kalawa Małgorzata KS „Gorce” Nowy Targ
2. Godlewska Izabela, Krużel Paulina KS „Gorce” Nowy Targ
3. Sutor Gabriela, Mozdyniewicz Aleksandra UKS „Rokicie” Szczytniki, KS „Gorce” Nowy Targ
Bejska Agata, Gołda Magdalena KS „Bronowianka” Kraków

GRA PODWÓJNA MIESZANA
1. Jabłońska Kinga, Czyszczoń Jakub KS „Bronowianka” Kr. KS „Gorce” Nowy Targ
2. Kowalczyk Paulina, Kierski Mikołaj KS „Gorce” Nowy Targ
3. Gołda Magdalena, Utylski Rafał KS „Bronowianka” Kraków
Pawlak Sylwia, Klocek Tomasz KS „Bronowianka” Kr. KS „Gorce” Nowy Targ


żródło KOZTS
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum