Wyniki 2 turnieju cyklu wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni

Gości Online: 11

Twoje IP to: 54.81.254.212

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4576
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Marthinus 1 dzień
alek 6 dni
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
tomekjez18 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 2 turnieju cyklu wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixMimo iż nie było wielu bywalców turniejów poniedziałkowych to i tak było aż 32 zawodników.

1. Marcin Pojnar (61pkt.)
2. Damian Zając (58)
3. Grzegorz Kluzek (55)
4. Paweł Stach (52)
5-6. (49)
Antoni Wojciaczyk
Stanisław Kurdziel
7-8. (46)
Dariusz Dulian
Jacek Skalda
9-12. (43)
Tomasz Pietrzak
Krzysztof Petka
Paweł Ślazyk
Tadeusz Szymoniak
13-16. (40)
Marek Rudny
Zbigniew Repetowski
Jan Pasieczny
Adam Bułat
17-24. (37)
Damian Jedynak
Michał Petka
Jacek Zając
Marek Rajtar
Sławomir Bzowy
Janusz Seweryn
Marcin Wolnicki
Tadeusz Rutkowski
25-32. (34)
Ryszard Starnawski
Marek Biesaga
Czesław Kamiński
Bogdan Palczyński
Dawid Taler
Ryszard Woźniak
Maciej Gonet
Sebastian Gica
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum