Terminarz 2 rundy IV ligi krakowskiej - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:20:11
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.224.121.67

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer23:20:11
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz 2 rundy IV ligi krakowskiej
4 liga Kraków Tenis Stołowy
Grupa silniejsza:


Runda 2 - Kolejka 12
2011-02-20 14:00 67 UKS Zarabie Myślenice II - MKS KSOS Kraków II
2011-02-20 14:00 68 OSKiR Podwawelski Kraków III - KS Górnik Wieliczka
2011-02-20 14:00 69 UKS Rokicie Szczytniki - GMKS Zielonki

Runda 2 - Kolejka 13
2011-03-06 14:00 73 MKS KSOS Kraków II - KS Górnik Wieliczka
2011-03-06 14:00 74 OSKiR Podwawelski Kraków III - GMKS Zielonki
2011-03-06 14:00 75 UKS Rokicie Szczytniki - UKS Zarabie Myślenice II

Runda 2 - Kolejka 14
2011-03-13 14:00 79 GMKS Zielonki - MKS KSOS Kraków II
2011-03-13 14:00 80 UKS Zarabie Myślenice II - KS Górnik Wieliczka
2011-03-13 14:00 81 UKS Rokicie Szczytniki - OSKiR Podwawelski Kraków III

Runda 2 - Kolejka 15
2011-03-20 14:00 85 UKS Rokicie Szczytniki - MKS KSOS Kraków II
2011-03-20 14:00 86 OSKiR Podwawelski Kraków III - UKS Zarabie Myślenice II
2011-03-20 14:00 87 GMKS Zielonki - KS Górnik Wieliczka

Runda 2 - Kolejka 16
2011-03-27 14:00 91 OSKiR Podwawelski Kraków III - MKS KSOS Kraków II
2011-03-27 14:00 92 KS Górnik Wieliczka - UKS Rokicie Szczytniki
2011-03-27 14:00 93 UKS Zarabie Myślenice II - GMKS Zielonki



Grupa słabsza:


Runda 2 - Kolejka 12
2011-02-20 14:00 70 LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko - PKS Porta Kraków
2011-02-20 14:00 71 MKS KSOS Kraków III - MKS MOS Maraton Krzeszowice
2011-02-20 14:00 72 UKS Magnum Koźmice Wielkie - KS Contra 06 Kraków

Runda 2 - Kolejka 13
2011-03-06 14:00 76 PKS Porta Kraków - MKS MOS Maraton Krzeszowice
2011-03-06 14:00 77 KS Contra 06 Kraków - MKS KSOS Kraków III
2011-03-06 14:00 78 UKS Magnum Koźmice Wielkie - LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko

Runda 2 - Kolejka 14
2011-03-13 14:00 82 PKS Porta Kraków - KS Contra 06 Kraków
2011-03-13 14:00 83 MKS MOS Maraton Krzeszowice - LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko
2011-03-13 14:00 84 UKS Magnum Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków III

Runda 2 - Kolejka 15
2011-03-20 14:00 88 UKS Magnum Koźmice Wielkie - PKS Porta Kraków
2011-03-20 14:00 89 MKS KSOS Kraków III - LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko
2011-03-20 14:00 90 KS Contra 06 Kraków - MKS MOS Maraton Krzeszowice

Runda 2 - Kolejka 16
2011-03-27 14:00 94 PKS Porta Kraków - MKS KSOS Kraków III
2011-03-27 14:00 95 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UKS Magnum Koźmice Wielkie
2011-03-27 14:00 96 KS Contra 06 Kraków - LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko
Komentarze
KOLEJARZ dnia luty 04 2011 21:39:50
UKS Rokicie Szczytniki ma tylko 1 wyjazd i to tylko do Wieliczki.Tak wyszło z zajęcia miejsc w tabeli po pierwszej rundzie.smiley
doktorek dnia luty 05 2011 00:09:07
Sory kolejarzu ale musiałem poprawić newsa bo zajmował zbyt dużo miejsca na pierwszej stronie.
Teraz co do terminarza, nie macie żadnego rezerwowego terminu, druga sprawa czy termin ostatniej kolejki jest ostatecznym terminem rozegrania wszystkich spotkań ?
KOLEJARZ dnia luty 05 2011 16:34:04
Doktorek nie ma sprawy.Co do rezerwowego terminu to nie musi być z tego względu że V liga kończy 2 rundę dopiero 1 maja,IV liga kończy27 marca 3 liga jak dobrze pamiętam 17 kwietnia.Z tego co rozmawiałem z naszym prezesem nie było mowy na zebraniu o ostatecznym terminie dla 4 ligi.
czkamyk dnia luty 06 2011 22:26:45
Jakby nie patrzeć walczyć będzie KSOS II i OSKiR o 3 igę.
FilipU dnia luty 08 2011 10:49:15
Takie techniczne pytanie do czkamyka pod terminarzem V ligi widnieje taka unformacja
W TERMINACH 07.05 i 14.05 odbędą się spotkania barażowe pomiędzy wicemistrzem V ligi, a
drużyną, która po uwzględnieniu spadkowiczów zajmie ostatnie miejsce w IV lidze (11, 10 lub 9
drużyna w końcowej tabeli ).
Proszę o podawanie wyniku pod nr 501 269 593 ( Wojciech Biernat ) lub do p. Cz. Kamińskiego.
Protokoły meczowe wysyłać na adres: Szkoła Podstawowa w Szczytnikach, 32-420 Gdów lub na
adres KOZTS.
Prowadzący rozgrywki:
Wojciech Biernat
Czesław Kamiński


Ja nie wiem czy do tego czasu będą znane awanse z 3 ligi i 4 ligi a Wy juz dajecie termin do barażów.
czkamyk dnia luty 20 2011 08:38:33
Przykro mi San Gin ale nie byłem na zebraniu.Tak samo nie wiem jak została załatwiona sprawa Bartka Zapalskiego, który w jednym terminie rozegrał mecze w Porcie I i w Porcie II-łącznie bodajże 5 spotkań.Na moją logikę mecze barażowe chyba będą we wrześniu.Dopóki nie będzie wiadomo czy Bronowianka będzie grać w 3 lidze nie będzie można rozegrać baraży bo nie wiadomo kto w nich ma zagrać.Odnosi się to zarówno do 4 jak i 5 ligi.Chyba że zarząd lub WGiD coś innego wcześniej ustali.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum