Terminarz 2 rundy III ligi mężczyzn grupa zachód - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.81.110.186

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 4 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 6 tygodni
BOCHMAR13 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz 2 rundy III ligi mężczyzn grupa zachód
3 Liga Tenis StołowyOdbyło się zebranie III ligi na którym obecni byli, przewodniczący WGiD KOZTS i przedstawiciele klubów: Ksos Kraków, Podwawelski Kraków, YMCA Kraków, Opoka Trzebinia, Cracovia Kraków.
Najistotniesze sprawy, ustalono terminarz 2 rundy w którym jest ostateczny termin zakończenia rozgrywek III ligi, wprowadzenie do regulaminu minimalnego wymiaru pola gry.

Terminarz III liga mężczyzn 2 runda
województwo małopolskie - zachód


12 kolejka 26.02.2011 / rezerwowy 19.02.2011
67 MKS KSOS I Kraków - KS Bronowianka II Kraków 19.02 Godz.12.00
68 UKS TOP Koziniec - ULKS Lachowice Godz.12.00
69 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - KS Gorce II Nowy Targ Godz.12.00

70 KS Gorce III Nowy Targ - OSKiR Podwawelski II Kraków Godz.12.00
71 TG Sokół Zakopane - PKS Opoka II Trzebinia Godz.12.00
72 ZMCH YMCA Kraków - KS Cracovia 1906 Kraków 27.02 Godz.11.00

13 kolejka 5.03.2011
73 UKS TOP Koziniec - KS Bronowianka II Kraków Godz.12.00
74 ULKS Lachowice - KS Gorce II Nowy Targ Godz.15.00
75 MKS KSOS I Kraków - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.12.00

76 OSKiR Podwawelski II Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 6.03 Godz.15.00
77 TG Sokół Zakopane - KS Cracovia 1906 Kraków Godz.12.00
78 ZMCH YMCA Kraków - KS Gorce III Nowy Targ 6.03 Godz.11.00

14 kolejka 19.03.2011 / rezerwowy 12.03.2011
79 KS Bronowianka II Kraków - KS Gorce II Nowy Targ Godz.10.00
80 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - ULKS Lachowice Godz.12.00
81 MKS KSOS I Kraków - UKS TOP Koziniec Godz.9.30

82 KS Cracovia 1906 Kraków - OSKiR Podwawelski II Kraków Godz.12.30
83 TG Sokół Zakopane - ZMCH YMCA Kraków Godz.12.00
84 PKS Opoka II Trzebinia - KS Gorce III Nowy Targ Godz.12.00

15 kolejka 2.04.2011 / rezerwowy 26.03.2011
85 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - KS Bronowianka II Kraków Godz.12.00
86 MKS KSOS I Kraków - ULKS Lachowice 26.03 Godz.12.00
87 UKS TOP Koziniec - KS Gorce II Nowy Targ Godz.12.00

88 ZMCH YMCA Kraków - OSKiR Podwawelski II Kraków 27.03 Godz.11.00
89 KS Gorce III Nowy Targ - TG Sokół Zakopane Godz.12.00
90 KS Cracovia 1906 Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 2.04 Godz.12.00

16 kolejka 17.04.2011 (ostatni termin zakończenia wszystkich meczy) / rezerwowy 9.04.2011
91 ULKS Lachowice - KS Bronowianka II Kraków Godz.15.00
92 UKS TOP Koziniec - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.12.00
93 KS Gorce II Nowy Targ - MKS KSOS I Kraków Do uzgodnienia

94 TG Sokół Zakopane - OSKiR Podwawelski II Kraków Godz.12.00
95 ZMCH YMCA Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 10.04 Godz.11.00
96 KS Cracovia 1906 Kraków - KS Gorce III Nowy Targ Godz.12.00

Komentarze
doktorek dnia luty 04 2011 12:27:03
Poruszana była też sprawa Bronowianki, spadli z II ligi i mają miejsce w III i teraz będzie trzeba czekać aż się określą czy grają. Pewnie nie będą grać ale miejsce muszą mieć a tym samym spadkowicze nie będą wiedzieć na czym stoją, mało tego, rozegrany baraż o utrzymanie w III lidze będzie nie aktualny bo grała nie ta drużyna.
Jeszcze dodanie pkt. do regulaminu że ostatnia kolejka 1 i 2 rundy jest ostatnim terminem rozegrania wszystkich meczy.
Napewno jeszcze było o czymś ale nie pamiętam, skończyliśmy o 19.
Parta dnia luty 04 2011 13:34:08
M.in. o tym, że niemal wszystkie drużyny z grupy spadkowej są w tym sezonie zagrożone spadkiem, może się też zdarzyć, że I-sza drużyna tej grupy, czyli na 7 miejscu będzie musiała rozgrywać baraż z drużyną z IV ligi o pozostanie w III lidze......wiele zależy, jaki układ będzie począwszy od I ligi w dół.....ponadto, dziwne, że było nas na zebraniu tak mało....podobno nieobecni nie mają głosu!?smiley
czkamyk dnia luty 05 2011 20:35:19
Tylko czy Bronowianka ma miejsce z osobami grającymi w 2 lidze czy też nie?
Dlaczego mecz YMCA-Podwawelski jest w 15.00 skoro my gramy o 11.00?
doktorek dnia luty 05 2011 23:06:52
Osobiście pytałem się Ciebie czy możemy grać u nas, odpowiedziałeś że tak.
Miejsce Bronowianki w III lidze nie ma znaczenia z jakimi osobami bo to jest miejsce klubu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum