Terminarz 2 rundy III ligi mężczyzn grupa zachód - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.196.215.69

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 663
Posty na Forum 2135
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1327
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6575
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni
Janosik 6 tygodni
BOCHMAR 6 tygodni
FilipU 8 tygodni
doktorek 8 tygodni
Holly11 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 30-01-2018 08:42
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz 2 rundy III ligi mężczyzn grupa zachód
3 Liga Tenis StołowyOdbyło się zebranie III ligi na którym obecni byli, przewodnicz±cy WGiD KOZTS i przedstawiciele klubów: Ksos Kraków, Podwawelski Kraków, YMCA Kraków, Opoka Trzebinia, Cracovia Kraków.
Najistotniesze sprawy, ustalono terminarz 2 rundy w którym jest ostateczny termin zakończenia rozgrywek III ligi, wprowadzenie do regulaminu minimalnego wymiaru pola gry.

Terminarz III liga mężczyzn 2 runda
województwo małopolskie - zachód


12 kolejka 26.02.2011 / rezerwowy 19.02.2011
67 MKS KSOS I Kraków - KS Bronowianka II Kraków 19.02 Godz.12.00
68 UKS TOP Koziniec - ULKS Lachowice Godz.12.00
69 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - KS Gorce II Nowy Targ Godz.12.00

70 KS Gorce III Nowy Targ - OSKiR Podwawelski II Kraków Godz.12.00
71 TG Sokół Zakopane - PKS Opoka II Trzebinia Godz.12.00
72 ZMCH YMCA Kraków - KS Cracovia 1906 Kraków 27.02 Godz.11.00

13 kolejka 5.03.2011
73 UKS TOP Koziniec - KS Bronowianka II Kraków Godz.12.00
74 ULKS Lachowice - KS Gorce II Nowy Targ Godz.15.00
75 MKS KSOS I Kraków - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.12.00

76 OSKiR Podwawelski II Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 6.03 Godz.15.00
77 TG Sokół Zakopane - KS Cracovia 1906 Kraków Godz.12.00
78 ZMCH YMCA Kraków - KS Gorce III Nowy Targ 6.03 Godz.11.00

14 kolejka 19.03.2011 / rezerwowy 12.03.2011
79 KS Bronowianka II Kraków - KS Gorce II Nowy Targ Godz.10.00
80 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - ULKS Lachowice Godz.12.00
81 MKS KSOS I Kraków - UKS TOP Koziniec Godz.9.30

82 KS Cracovia 1906 Kraków - OSKiR Podwawelski II Kraków Godz.12.30
83 TG Sokół Zakopane - ZMCH YMCA Kraków Godz.12.00
84 PKS Opoka II Trzebinia - KS Gorce III Nowy Targ Godz.12.00

15 kolejka 2.04.2011 / rezerwowy 26.03.2011
85 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ - KS Bronowianka II Kraków Godz.12.00
86 MKS KSOS I Kraków - ULKS Lachowice 26.03 Godz.12.00
87 UKS TOP Koziniec - KS Gorce II Nowy Targ Godz.12.00

88 ZMCH YMCA Kraków - OSKiR Podwawelski II Kraków 27.03 Godz.11.00
89 KS Gorce III Nowy Targ - TG Sokół Zakopane Godz.12.00
90 KS Cracovia 1906 Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 2.04 Godz.12.00

16 kolejka 17.04.2011 (ostatni termin zakończenia wszystkich meczy) / rezerwowy 9.04.2011
91 ULKS Lachowice - KS Bronowianka II Kraków Godz.15.00
92 UKS TOP Koziniec - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ Godz.12.00
93 KS Gorce II Nowy Targ - MKS KSOS I Kraków Do uzgodnienia

94 TG Sokół Zakopane - OSKiR Podwawelski II Kraków Godz.12.00
95 ZMCH YMCA Kraków - PKS Opoka II Trzebinia 10.04 Godz.11.00
96 KS Cracovia 1906 Kraków - KS Gorce III Nowy Targ Godz.12.00

Komentarze
doktorek dnia luty 04 2011 12:27:03
Poruszana była też sprawa Bronowianki, spadli z II ligi i maj± miejsce w III i teraz będzie trzeba czekać aż się okre¶l± czy graj±. Pewnie nie będ± grać ale miejsce musz± mieć a tym samym spadkowicze nie będ± wiedzieć na czym stoj±, mało tego, rozegrany baraż o utrzymanie w III lidze będzie nie aktualny bo grała nie ta drużyna.
Jeszcze dodanie pkt. do regulaminu że ostatnia kolejka 1 i 2 rundy jest ostatnim terminem rozegrania wszystkich meczy.
Napewno jeszcze było o czym¶ ale nie pamiętam, skończyli¶my o 19.
Parta dnia luty 04 2011 13:34:08
M.in. o tym, że niemal wszystkie drużyny z grupy spadkowej s± w tym sezonie zagrożone spadkiem, może się też zdarzyć, że I-sza drużyna tej grupy, czyli na 7 miejscu będzie musiała rozgrywać baraż z drużyn± z IV ligi o pozostanie w III lidze......wiele zależy, jaki układ będzie pocz±wszy od I ligi w dół.....ponadto, dziwne, że było nas na zebraniu tak mało....podobno nieobecni nie maj± głosu!?smiley
czkamyk dnia luty 05 2011 20:35:19
Tylko czy Bronowianka ma miejsce z osobami graj±cymi w 2 lidze czy też nie?
Dlaczego mecz YMCA-Podwawelski jest w 15.00 skoro my gramy o 11.00?
doktorek dnia luty 05 2011 23:06:52
Osobi¶cie pytałem się Ciebie czy możemy grać u nas, odpowiedziałe¶ że tak.
Miejsce Bronowianki w III lidze nie ma znaczenia z jakimi osobami bo to jest miejsce klubu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
20/02/2018 21:12
Wyniki z wczoraj 1 Piegza 2 Morek 3 Juszkowski 4 Bolek 5-6 Bruzda, A. Janik 7-8 Biesaga, Wala 9-12 Kurdziel, G. Janik, Pietrzyk, Lodowski 13-15 Biel, Janiszewski, Mikrut

Marthinus
12/02/2018 14:04
Jeśli tylko ludzi będzie do pary smiley

losfer
12/02/2018 07:02
Dziś mnie nie będzie. Ale zgodnie z tradycją winien być turniej nietypowy. Proponuję deble - pary losowane smiley?

tomekjez
30/01/2018 16:14
3 Juszkowski, 4 Wala (o włos)

alek
30/01/2018 14:26
5.02.2018 TOP 12

Archiwum