Indywidualne Mistrzostwa Województwa - Nowy Targ 13.02.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Indywidualne Mistrzostwa Województwa - Nowy Targ 13.02.2011
Mistrzostwa Województwa seniorów i seniorek odbędą się 13.02.2011 r. w Klubie Sportowym Gorce Nowy Targ Al. Tysiąclecia 74.
Obowiązuje pisemne zgłoszenie zawodników do organizatora (e-mail ksgorce@neostrada.pl , fax 018 2662621, list) i wpłata wpisowego na konto KS Gorce Nowy Targ j/w do dnia 11 lutego 2011 w wysokości 30 zł od zawodnika (wszystkie gry) lub w ostateczności do kasy Klubu w dniu zawodów.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
W Tenisie Stołowym Nowy Targ 2011


Organizator : Klub Sportowy Gorce Nowy Targ
Burmistrz Miasta Nowy Targ
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Cel:
Wyłonienie Mistrzów Województwa w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych na 2011 r. oraz dodatkowo poza limitem 1 zawodniczki i 1 zawodnika do udziału w 79 Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym w Białymstoku.
Współzawodnictwo indywidualne i klubowe. Popularyzacja tenisa stołowego.

Termin i miejsce:
13.02.2011 r. Klub Sportowy Gorce Nowy Targ Al. Tysiąclecia 74

Uczestnictwo i system zawodów:
Turniej otwarty- prawo gry posiadają zawodniczki i zawodnicy, którzy posiadają licencje i badania lekarskie.
Obowiązuje pisemne zgłoszenie zawodników do organizatora (e-mail ksgorce@neostrada.pl , fax 018 2662621, list) i wpłata wpisowego na konto KS Gorce Nowy Targ j/w do dnia 11 lutego 2011 w wysokości 30 zł od zawodnika (wszystkie gry) lub w ostateczności do kasy Klubu w dniu zawodów.

Losowanie turnieju indywidualnego 13.02.2011 godz. 9.00

System zawodów
a/ ilość startujących nie większa niż 48 – pucharowy z turniejem pocieszenia o 9 miejsce do ustalenia miejsc 1, /awans do IMP/ 2, 3 - 4, 5-8, 9-12, 13-16, 17-24, 25-32, 33- 40, 41 -48.
b/ ilość startujących większa niż 48 – turniej eliminacyjny dla zawodników z miejsc od 12 Wojewódzkiej Listy Klasyfikacyjnej do wyłonienia 16 zawodników / 8 z prawej , 8 z lewej strony drabinki/
Turniej główny z udziałem zawodników z WLK miejsca 4 – 11, i 16 z eliminacji do ustalenia miejsc 1, /awans do IMP/ 2, 3 - 4, 5-8, 9-12, 13-16, 17-24.
Losowanie zgodnie z regulaminem i WLK.
Gry o tytuły indywidualnych Mistrzów Województwa Małopolskiego kobiet i mężczyzn rozegrane zostaną systemem pucharowym z udziałem zawodniczek i zawodników posiadających prawo gry w IMP z listy klasyfikacyjnej z zawodnikami z turnieju kwalifikacyjnego /max 3/ tak aby rozegrać co najmniej półfinały i finały oraz aby zawodnik wygrywający kwalifikacje miał zapewnione / przy trzech limitach / miejsce w czwórce.

Program minutowy zawodów

godz. 08.30 – 10:00 weryfikacja uczestników
godz. 10:00 – otwarcie IMW
godz. 10:20 – turniej eliminacyjny do turnieju kwalifikacyjnego M gra pojedyncza
godz. 10:20 – turniej kwalifikacyjny K gra pojedyncza
godz. 12:00 – turniej gry podwójnej mieszanej
godz. 13:15 – półfinały gry podwójnej mieszanej
godz. 13:35 – finał gry podwójnej mieszanej
godz. 13:15 – turniej kwalifikacyjny M gra pojedyncza / 24 zawodników /
godz. 14:30 – turniej gry podwójnej K
godz. 14:30 – turniej gry podwójnej M
godz. 15:30 – finał kwalifikacji do IMP K i M
godz. 15:50 – półfinał gry podwójnej K i M
godz. 16:10 – finał gry podwójnej K i M
godz. 17:00 – półfinały gry pojedynczej IMW K i M oraz gry o miejsca 9 - 10
godz. 17:40 – finał gry pojedynczej IMW K i M
godz.18: 20 – dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów.

W przypadku dużej frekwencji zawodników organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu, ale tylko na godz. późniejszą.

Nagrody:
Za zajęcie miejsc 1 - 4 we wszystkich konkurencjach medale i upominki promocyjne, za miejsca 1 - 4 w grach pojedynczych i miejsce 1 w grach podwójnych nagrody finansowe.

Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminami PZTS i KOZTS.
Zawodniczki i zawodnicy zobowiązani są do posiadania aktualnej licencji okresowej i badań lekarskich. Koszty organizacyjne pokrywa KS Gorce, koszty pozostałe - zainteresowane kluby.

Z poważaniem.

Prezes KOZTS Prezes KS GORCE

Kazimierz Skrzypek Józef Guzik


WOJEWÓDZKA LISTA KLASYFIKACYJNA
SENIOREK PO III OTK – WTK
MAŁOPOLSKA 2010/2011


IMP 1 SZYMAŃSKA ANTONINA 16.04.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 915
IMP 2 GUMULA RENATA 28.11.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 725
IMP 3 PIŁKA MARTA 04.12.81 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 570

4 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 387
5 KRUŻEL PAULINA 21.03.88 KS GORCE NOWY TARG 372
6 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 338
7 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 330
8 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 302
9 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 280
10 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 239
11 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 235

12 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 224
13 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 218
14 SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 204
15 OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ 180
16 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 171
17 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 159
18 ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 151
19 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 147
20 DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 142
21 FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 138
22 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 126
23 DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 123
24-25 JURZAK MAGDALENA 19.03.92 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 106
CIEŚLICA MARTYNA 20.03.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 106
26 KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG 101
27 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 97
28-29 BOLSĘGA IWONA 07.08.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 93
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 93
30 DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SĄCZ 80
31-32 OLESIAK AGNIESZKA 06.01.81 KS START NOWY SĄCZ 73
GÓRKA KATARZYNA 10.04.89 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 73
33 WEISS KINGA 30.09.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 70
34 GARDOŃ DANUTA 26.08.74 KS START NOWY SĄCZ 60
35-36 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 58
MIKOŁAJCZYK PATRYCJA 07.09.95 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 58
37 STASZEK BEATA 20.09.83 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 53
38-42 PIECZARKOWSKA ELŻBIETA 05.11.57 ZMCH YMCA KRAKÓW 44
MIKOŁAJCZYK LUCYNA 25.04.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 44
GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 44
KAWA KATARZYNA 18.09.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 44
RUSIN JOLANTA 08.03.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 44
43 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40


WOJEWÓDZKA LISTA KLASYFIKACYJNA
SENIORÓW PO III OTK – WTK
MAŁOPOLSKA 2010/2011


IMP 1 TOMICKI JAROSŁAW 17.11.80 PKS OPOKA TRZEBINIA 955
IMP 2 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 580
IMP 3 KOSZYK BOGUSŁAW 18.12.87 PKS OPOKA TRZEBINIA 470

4-5
UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 333
GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 333
6 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 315
7 BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 296
8 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 286
9 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 272
10 PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 260
11 UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 249

12 OSIKA JANUSZ 01.12.88 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 224
13 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 203
14 KIERSKI SZYMON 04.05.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 191
15 ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 176
16 PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 159
17 STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 135
18-19
ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 ZMCH YMCA KRAKÓW 129
BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 129
20 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 121
21-22
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 118
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 118
23-24
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 105
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 105
25 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 103
26-28
JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 102
ŚWIRK ROBERT 30.12.69 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 102
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 102
29 KLIMAS ŁUKASZ 23.02.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 98
30 BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 96
31 STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 94
32-33
RAPUTA TOMASZ 28.01.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 91
MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 91
34 RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 84
35 DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 82
36 WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 79
37-38
KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 73
HOMOLA PIOTR 01.08.75 MKS KSOS KRAKÓW 73
39 ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 71
40-41
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 70
SOBCZAK KRZYSZTOF 21.08.61 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 70
42 PALACZ MIROSŁAW 18.05.69 UKS "TOP" KOZINIEC 69
43-44
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 65
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 65
45-47
TALAR KONRAD 15.05.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 60
STRZAŁKA MAREK 25.11.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 60
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 60
48 WOJCIACZYK ANTONI 13.06.63 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 59
49-50
POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 57
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 57
51-53
GRZEGORZEWSKI WOJCIECH 24.04.89 MKS KSOS KRAKÓW 56
MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 MOSIR TUCHÓW 56
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 56
54 BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 51
55 KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 48
56 TABOR KRZYSZTOF 06.09.74 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 45
57-58
KONSTANTYN PAWEŁ 05.07.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 43
BIAŁECKI JAN 31.05.91 MKS KSOS KRAKÓW 43
59 MRYC HENRYK 22.07.37 ZMCH YMCA KRAKÓW 42
60-64
URBAŃSKI ADAM 05.12.50 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
SURMA KRZYSZTOF 01.02.81 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 40
ŁĄCZYŃSKI RADOSŁAW 02.03.87 UKS OLESNO 40
RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
CHYC TOMASZ 10.12.93 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 40
65-66
OSIKA CEZARY 21.01.95 MOSIR TUCHÓW 39
DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW 39
67-71
BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 31
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 31
PALCZYŃSKI BOGDAN 10.12.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 31
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 31
KUBIK MATEUSZ 14.10.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 31
72-73
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 28
DZIAŁEK MATEUSZ 15.06.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 28
74-77
KLUZEK GRZEGORZ 05.05.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
WALICZEK WOJCIECH 07.07.88 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 25
ZAPALSKI BARTOSZ 29.03.91 PKS PORTA KRAKÓW 25
LEKKI PAWEŁ 31.03.79 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25
78-79
JANIK BARTOSZ 16.11.88 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 24
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW 24
80-96
BOCHENEK MARIUSZ 25.05.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
PIĘTOŃ ROBERT 07.06.83 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
TABOR JANUSZ 29.05.70 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
KONIECZNY TOMASZ 08.07.87 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 17
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 UKS "TOP" KOZINIEC 17
PIWOWARCZYK ROMAN 01.08.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
ŚLAZYK PAWEŁ 31.07.71 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 17
PACH ŁUKASZ 23.06.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
NIEĆ ANDRZEJ 20.07.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 17
KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
KOSMAL WOJCIECH 14.03.74 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 17
KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 17
ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 17
GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
97-117
BIENIEK TOMASZ 11.04.88 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
JURZAK ŁUKASZ 14.02.83 UKS "TOP" KOZINIEC 14
MĄKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SĄCZ 14
GRAJNY PIOTR 10.06.68 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
BIESAGA MAREK 30.12.64 ZMCH YMCA KRAKÓW 14
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 14
KOTARBA ARKADIUSZ 18.10.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 14
KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
RUTKOWSKI TADEUSZ 03.06.60 GMKS ZIELONKI 14
WOŹNIAK RYSZARD 15.07.57 ZMCH YMCA KRAKÓW 14
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
RANOSZ ADRIAN 16.01.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
KAIM MICHAŁ 02.05.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
SUSKI KAROL 14.08.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
GODYŃ PIOTR 16.04.90 MKS "MARATON" KRZESZOWICE 14
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
SZCZEBAK JERZY 05.11.75 UKS "JOLA" KRAKÓW 14
GLAZER RAFAŁ 30.07.87 UKS "JOLA" KRAKÓW 14
118-125
KUBÓW JANUSZ 03.12.83 ZMCH YMCA KRAKÓW 10
SITARZ KRZYSZTOF 09.07.85 MKS "MARATON" KRZESZOWICE 10
OLEŚ PAWEŁ 18.04.85 UKS "JOLA" KRAKÓW 10
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LKS OLIMPIA BUCZE 10
BISZCZAD BARTOSZ 22.12.92 KS "CONTRA 06" KRAKÓW 10
LEŚNIAK DAMIAN 03.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 10
HARMACIŃSKI ADRIAN 28.09.93 MKS KSOS KRAKÓW 10
MENTEL JACEK 23.08.64 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 10



żródło kozts Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum