Wyniki 1 turnieju cyklu wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:38:33
BOCHMAR 2 dni
FilipU 5 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.81.0.22

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer23:38:33
BOCHMAR 2 dni
FilipU 5 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 7 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 turnieju cyklu wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand Prix1 Mirosław Różyczka 55
2 Wiesław Rygiel 52
3 Marcin Pojnar 49
4 Bogdan Palczyński 46
5-6 Antoni Wojciaczyk 43
Damian Zaj±c 43
7-8 Stanisław Kurdziel 40
Janusz Seweryn 40
9-12 Adam Bułat 37
Bartosz Janik 37
Tomasz Bieniek 37
Marek Woliński 37
13-16 Paweł ¦lazyk 34
Alojzy Nowak 34
Rafał Glazer 34
Sławomir Bzowy 34
17-22 Jacek Zaj±c 31
Ryszard WoĽniak 31
Tadeusz Szymoniak 31
Marek Rajtar 31
Michał Petka 31
Krzysztof Petka 31
23-26 Tadeusz Rutkowski 28
Dawid Taler 28
Dziób 28
Ziemowit Sowiński 28
Komentarze
losfer dnia luty 02 2011 07:35:01
I od razu pytanko: jak ma Dziób na imię bo brakuje
pajorass dnia luty 08 2011 13:57:11
1. Marcin Pojnar
2. Damian Zaj±c
3. Kluzek Grzesiek
4. Paweł Stach
5-6. Antoni Wojciaczyk
Stanisław Kurdziel
7-8. Dariusz Dulian
Jacek Skalda
9-12. Pietrzyk Tomasz
Krzysztof Petka
Paweł ¦lazyk
Tadeusz Szymoniak
13-16. Marek Rudny
Zbigniew Repetowski
Pasieczny Jan
Adam Bułat
17-24. Damian Jedynak
Michał Petka
Jacek Zaj±c
Marek Rajtar
Sławomir Bzowy
Janusz Seweryn
??? Wolnicki
Tadeusz Rutkowski
25-32.Ryszard Starnawski
Marek Biesaga
Czesław Kamiński
Bogdan Palczyński
Dawid Taler
Ryszard WoĽniak
Maciej Gonet
Sebastian Gica
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum