Wyniki 1 turnieju cyklu wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 5 dni
Marthinus 6 dni
losfer 6 dni
doktorek 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
Mamasita 4 tygodni
Janosik 4 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR20 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 turnieju cyklu wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand Prix1 Mirosław Różyczka 55
2 Wiesław Rygiel 52
3 Marcin Pojnar 49
4 Bogdan Palczyński 46
5-6 Antoni Wojciaczyk 43
Damian Zając 43
7-8 Stanisław Kurdziel 40
Janusz Seweryn 40
9-12 Adam Bułat 37
Bartosz Janik 37
Tomasz Bieniek 37
Marek Woliński 37
13-16 Paweł Ślazyk 34
Alojzy Nowak 34
Rafał Glazer 34
Sławomir Bzowy 34
17-22 Jacek Zając 31
Ryszard Woźniak 31
Tadeusz Szymoniak 31
Marek Rajtar 31
Michał Petka 31
Krzysztof Petka 31
23-26 Tadeusz Rutkowski 28
Dawid Taler 28
Dziób 28
Ziemowit Sowiński 28
Komentarze
losfer dnia luty 02 2011 07:35:01
I od razu pytanko: jak ma Dziób na imię bo brakuje
pajorass dnia luty 08 2011 13:57:11
1. Marcin Pojnar
2. Damian Zając
3. Kluzek Grzesiek
4. Paweł Stach
5-6. Antoni Wojciaczyk
Stanisław Kurdziel
7-8. Dariusz Dulian
Jacek Skalda
9-12. Pietrzyk Tomasz
Krzysztof Petka
Paweł Ślazyk
Tadeusz Szymoniak
13-16. Marek Rudny
Zbigniew Repetowski
Pasieczny Jan
Adam Bułat
17-24. Damian Jedynak
Michał Petka
Jacek Zając
Marek Rajtar
Sławomir Bzowy
Janusz Seweryn
??? Wolnicki
Tadeusz Rutkowski
25-32.Ryszard Starnawski
Marek Biesaga
Czesław Kamiński
Bogdan Palczyński
Dawid Taler
Ryszard Woźniak
Maciej Gonet
Sebastian Gica
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum