Wyniki III WTK Seniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

BOCHMAR 2 dni
losfer 2 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 1 tydzień
alek 3 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 23.20.245.192

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
BOCHMAR 2 dni
losfer 2 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 1 tydzień
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik15 tygodni
FilipU17 tygodni
doktorek17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki III WTK Seniorów
WTKW dniu 23.01.2011 r. w Słopnicach rozegrany został III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów w tenisie stołowym w sezonie 2010 / 2011 r.

SENIORZY
1 KOSZYK BOGUSŁAW 18.12.87 PKS OPOKA TRZEBINIA 90
2 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 85
3 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 81
4 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 77
5 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 74
6 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 72
7-8
PALACZ MIROSŁAW 18.05.69 UKS "TOP" KOZINIEC 69
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 69
9-12
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 62
KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 62
UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 62
PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
13-16
SOBCZAK KRZYSZTOF 21.08.61 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
¦WIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MY¦LENICE 53
PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
17-24
URBAŃSKI ADAM 05.12.50 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 40
SURMA KRZYSZTOF 01.02.81 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 40
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MY¦LENICE 40
STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
25-32
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
KIERSKI SZYMON 04.05.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 25
LEKKI PAWEŁ 31.03.79 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 25
WˇSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 25
DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW 25
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
33-48
PIWOWARCZYK ROMAN 01.08.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
KOSMAL WOJCIECH 14.03.74 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
WOJCIACZYK ANTONI 13.06.63 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MY¦LENICE 17
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 UKS "TOP" KOZINIEC 17
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 17
PIĘTOŃ ROBERT 07.06.83 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
TABOR JANUSZ 29.05.70 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MY¦LENICE 17
BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
49-62
KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
JURZAK ŁUKASZ 14.02.83 UKS "TOP" KOZINIEC 14
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 14
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
RANOSZ ADRIAN 16.01.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
GRAJNY PIOTR 10.06.68 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
TABOR KRZYSZTOF 06.09.74 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
NATANEK FRANCISZEK UKS TRÓJKA LIMANOWA 14
KAIM MICHAŁ 02.05.00 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
DZIAŁEK MATEUSZ 15.06.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14

SENIORKI
1 KRUŻEL PAULINA 21.03.88 KS GORCE NOWY TARG 90
2 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 85
3 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 81
4 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 77
5 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 74
6 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 72
7-8
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 69
OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SˇCZ 69
9-12
KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 62
FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 62
13-16
BOLSĘGA IWONA 07.08.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 53
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 53
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
17 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
Komentarze
doktorek dnia styczeń 23 2011 23:00:39
Kraków w seniorach prawie by się zmie¶cili w jednym mini vanie smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum