Wyniki 18 turnieju cyklu jesień-zima 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 54.166.212.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 670
Posty na Forum 2143
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1334
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6591
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
BOCHMAR 2 dni
FilipU 6 dni
Marthinus 1 tydzień
Holly 5 tygodni
alek 8 tygodni
tomekjez10 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik19 tygodni
doktorek21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 07-05-2018 20:36
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 18 turnieju cyklu jesień-zima 2010
1. Tomasz Janik 57
2. Mariusz Bochenek 54
3. Paweł Drozd 51
4. Wiesław Rygiel 48
5-6. Marcin Pojnar 45
Mirosław Różyczka 45
7-8. Tadeusz Szymoniak 42
Bogdan Palczyński 42
9-12. Paweł ¦lazyk 39
Stanisław Kurdziel 39
Krzysztof Kapik 39
Jakub Biel 39
13-16. Janusz Seweryn 36
Damian Zaj±c 36
Czesław Kamiński 36
Rafał Glazer 36
17-24. Jacek Skalda 33
Dawid Taler 33
Tadeusz Rutkowski 33
Grzegorz Kluzek 33
Alojzy Nowak 33
Paweł Stach 33
Zbigniew Repetowski 33
Antoni Wojciaczyk 33
25-28. Radosław Morek 30
Robert Kalicki 30
Ryszard WoĽniak 30
Jerzy Szczebak 30
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
15/05/2018 12:30
3 Bruzda 4 Pietrzyk 5 Wala

Marthinus
09/05/2018 10:52
Zaległe z 30.04 1Piegza 2 Pietrzyk 3Wala 4Biesaga 5 Szymoniak 6Janiszewski 7 Lodowski 8Kurdziel Finał rozstrzygnięty znanym rządowym programem świnia+ do 12 w 5. smiley

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Archiwum