Wyniki 4 Grand Prix Polski Weteranów Nałęczów, 15-16.01.2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 5 dni
losfer 5 dni
tomekjez 2 tygodni
alek 2 tygodni
Janosik 5 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 184.72.143.94

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 663
Posty na Forum 2135
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1326
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6574
Ostatnio Widziani
Marthinus 5 dni
losfer 5 dni
tomekjez 2 tygodni
alek 2 tygodni
Janosik 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
FilipU 7 tygodni
doktorek 8 tygodni
Holly10 tygodni
grzehk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 30-01-2018 08:42
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 4 Grand Prix Polski Weteranów Nałęczów, 15-16.01.2011
WeteraniZanim wyniki 4 Grand Prix Polski Weteranów (Nałęczów, 15-16.01.2011) pochwalę organizatorów. Dobrze prowadzone zawody, wawrunki do gry prawie dobre (troche mało miejsca), super bankiet (napewno nikomu nie brakło jedzenia), przyzwoity hotel i wszystkie trzy miejsca blisko siebie.

klasyfikacje końcowe (120 zawodniczek i zawodników)

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 250
2 109 NOWACKA Dorota 1966 SZCZYTNIKI MAŁOPOLSKIE 230
3-4
111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
184 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 210
5-6
002 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 196
003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 195
7 004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 180
kliknij po szczegóły

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 185 MARUSZCZAK Anna 1955 LUBLIN LUBELSKIE 250
2 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4
006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ¦LˇSKIE 210
008 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5-6
BRAK MICHALCZYK Ewa 1959 KROSNO PODKARPACKIE 195
BRAK SIEWERT Halina 1957 SIEMIANOWICE ¦LˇSKIE ¦LˇSKIE 195
7 010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 180
kliknij po szczegóły

mężczyĽni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 250
2 160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 230
3-4
017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
179 SUSZYCKI Rafał 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6
031 FURTAK Krzysztof 1970 DˇBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 195
019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 195
7-8
028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 180
035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
9-12
023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 160
176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 160
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160
018 ŻOŁˇDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 160
13-16
032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
BRAK CIOŁEK Zbigniew 1966 KŁOCZEW LUBELSKIE 125
BRAK ŁATYŃSKI Wojciech 1969 CHEŁM LUBELSKIE 125
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
17-24
158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 105
026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 105
043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 105
BRAK OCHNIK Mariusz 1968 ROSSOSZ LUBELSKIE 105
036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
219 SKALDA Jacek 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 105
188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 105
BRAK WIDYŃSKI Janusz 1963 ROKITNO LUBELSKIE 105
25 BRAK BARUCH Dariusz 1965 BIAŁYSTOK PODLASKIE 95
26 BRAK KISIELEWICZ Artur 1969 ŁUDWIN LUBELSKIE 90
27-28
BRAK BIESAGA Marek 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 88
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 88
29-30
162 POLITOWSKI Jarosław 1970 PŁOCK MAZOWIECKIE 87
BRAK SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 87
31-32
BRAK ANDREASIK Kazimierz 1966 BRZOSTEK PODKARPACKIE 86
BRAK JARZYŃSKI Marek 1965 HRUBIESZÓW LUBELSKIE 86
33-36
BRAK BIELECKI Robert 1971 NIEDRZWICA DUŻA LUBELSKIE 70
BRAK CHAWRYŁO Roman 1966 GŁUSK LUBELSKIE 70
159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 70
037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 70
37-38
BRAK KIELCZYK Robert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 55
BRAK ZIĘBA Jacek 1968 NIEDRZWICA DUŻA LUBELSKIE 55
39-41
042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 52
BRAK ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 52
BRAK MACIˇG Sławomir 1971 NISKO PODKARPACKIE 52
kliknij po szczegóły

mężczyĽni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 191 MARUSZCZAK Jarosław 1957 LUBLIN LUBELSKIE 250
2 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 230
3-4
BRAK SOBCZAK Krzysztof 1961 SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 210
194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 210
5-6
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ¦WIĘTOCHŁOWICE ¦LˇSKIE 195
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
7-8
061 JA¦KIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 180
193 KIEŁBIK Jerzy 1957 KAJETANY MAZOWIECKIE 180
9-12
BRAK MAGDOŃ Stanisław 1952 LUBLIN LUBELSKIE 160
195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 160
BRAK TACZALSKI Marek 1957 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 160
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 160
13-16
170 MˇKOSA Benedykt 1956 RADOM MAZOWIECKIE 125
064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 125
057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125
171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
17 218 RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 115
18 BRAK GŁODEK Andrzej 1960 KŁOCZEW LUBELSKIE 110
19-20
169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 107
141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 107
21-22
BRAK GRABOWSKI Krzysztof 1957 PIOTRAWIN LUBELSKIE 103
BRAK PITALA Stanisław 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 103
23-24
058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 97
BRAK TYLSKI Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 97
25-27
BRAK CIOSEK Czesław 1958 NIEDRZWICA DUŻA LUBELSKIE 93
BRAK ŁATA Mirosław 1961 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 93
198 RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 93
kliknij po szczegóły

mężczyĽni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 204 WO¬NIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2 BRAK TRELA Adam 1950 BOBROWNIKI LUBELSKIE 230
3-4
205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 210
068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 210
5-6
BRAK FINKOWSKI Marian 1947 LUBARTÓW LUBELSKIE 195
207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 195
7-8
180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 180
9 BRAK URBAŃSKI Adam 1950 SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 170
10 182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 155
11-12
BRAK KURZAK Bronisław 1947 KIELCE ¦WIETOKRZYSKIE 145
181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 145
13-14
BRAK BIAŁEK Ryszard 1951 LUDWIN LUBELSKIE 135
072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 135
kliknij po szczegóły

mężczyĽni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 GDAŃSK KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2 BRAK DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 GDAŃSK POMORSKIE 230
3-4
208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
183 PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 210
5-6
148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 195
151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 195
7-8
209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 180
BRAK TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 ROSSOSZ LUBELSKIE 180
9 172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 170
kliknij po szczegóły

mężczyĽni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 250
2 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230
3-4
085 HNYDA Adam 1938 ¦WIERKLANIEC ¦LˇSKIE 210
153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 210
5-6
088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ¦LˇSKIE 195
BRAK TROJAK Zygmunt 1940 LUBLIN LUBELSKIE 195
7-8
210 JAGNIˇTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
BRAK WASZAK Edward 1937 LUBLIN LUBELSKIE 180
9-10
BRAK CZEKAJ Teofil 1937 PIASKI LUBELSKIE 165
090 WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 165
kliknij po szczegóły

mężczyĽni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i młodsi)
1 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2 BRAK HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4
155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 210
BRAK SZNAJDERSKI Adam 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 210
5 098 MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 195
kliknij po szczegóły

Ogólnopolski Ranking Weteranów po 4 turniejach

opracował Marek Przybyłowicz

Ľródło agamar
Komentarze
doktorek dnia styczeń 18 2011 09:07:24
SuperMario w akcji

http://www.youtube.com/watch?v=E6x8YTWwF3Q

http://www.youtube.com/watch?v=ngpMVwPrZuo
BOCHMAR dnia styczeń 18 2011 16:50:22
Ma się te kocie ruchy...smiley!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
12/02/2018 14:04
Jeśli tylko ludzi będzie do pary smiley

losfer
12/02/2018 07:02
Dziś mnie nie będzie. Ale zgodnie z tradycją winien być turniej nietypowy. Proponuję deble - pary losowane smiley?

tomekjez
30/01/2018 16:14
3 Juszkowski, 4 Wala (o włos)

alek
30/01/2018 14:26
5.02.2018 TOP 12

losfer
30/01/2018 11:06
W środę gramy mecz na treningu o 19:30. Zapraszam kibiców, a chcących trenować z góry przepraszam smiley

Archiwum