Wyniki 17 turnieju cyklu jesień-zima 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:40:09
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:40:09
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 17 turnieju cyklu jesień-zima 2010
Cykl jesień-zima 2010 Podwawelskie Grand Prix1. Damian Zając 56
2. Mariusz Bochenek 53
3. Janusz Seweryn 50
4. Jakub Biel 47
5-6. Czesław Kamiński 44
Angelika Janik 44
7-8. Grzegorz Kluzek 41
Paweł Stach 41
9-12. Krzysztof Kapik 38
Tadeusz Szymoniak 38
Bogdan Palczyński 38
Mirosław Różyczka 38
13-16. Wiesław Rygiel 35
Robert Kalicki 35
Stanisław Kurdziel 35
Paweł Ślazyk 35
17-24. Radosław Morek 32
Jerzy Szczebak 32
Jacek Zając 32
Paulina Krzysiek 32
Ryszard Woźniak 32
Rafał Glazer 32
Antoni Wojciaczyk 32
Zbigniew Repetowski 32
25-27. Alojzy Nowak 29
Łukasz Białczyk 29
Marek Biesaga 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum