Wyniki 14 turnieju cyklu jesień-zima 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Marthinus 6 dni
tomekjez 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Blady 5 tygodni
doktorek 5 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.146.195.24

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 692
Posty na Forum 2166
Komentarzy 4581
Księga Go¶ci
Newsy 1358
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6628
Ostatnio Widziani
Marthinus 6 dni
tomekjez 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Blady 5 tygodni
doktorek 5 tygodni
FilipU 7 tygodni
Mamasita 9 tygodni
Janosik 9 tygodni
alek18 tygodni
BOCHMAR25 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 14 turnieju cyklu jesień-zima 2010
Cykl jesień-zima 2010 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 55
2. Mariusz Bochenek 52
3. Łukasz Białczyk 49
4. Paweł Drozd 46
5-6. Czesław Kamiński 43
Wiesław Rygiel 43
7-8. Jakub Biel 40
Jacek Skalda 40
9-12. Bogdan Palczyński 37
Grzegorz Kluzek 37
Paweł Stach 37
Marcin Pojnar 37
13-16. Mirosław Różyczka 34
Paweł Ole¶ 34
Zbigniew Repetowski 34
Paweł ¦lazyk 34
17-24. Krzysztof Kapik 31
Alojzy Nowak 31
Radosław Morek 31
Antoni Wojciaczyk 31
Jacek Zaj±c 31
Ryszard WoĽniak 31
Rafał Glazer 31
Stanisław Kurdziel 31
25-26. Janusz Seweryn 28
Angelika Janik 28
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

Archiwum