KOŃCOWA KLASYFIKACJA II OTK kadetów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 54.196.26.1

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Go¶ci
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
KOŃCOWA KLASYFIKACJA II OTK kadetów/ek
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
KADETEK
RADZYŃ PODLASKI 18-19.12.2010


1 FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96 LKS BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK PODKARPACKIE 178 170 8
2 KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 157 155 2
3 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 148 140 8
4 NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓ¦CICE OPOLSKIE 146 140 6
5 DˇBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96 UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK PODLASKIE 131 125 6
6 DRZOZGA JULIA 19.07.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 131 125 6
7 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 129 125 4
8 KOCH AGNIESZKA 04.10.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 129 125 4
9 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 118 110 8
10 CHRABˇSZCZ MARTA 13.06.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 114 110 4
11 BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 114 110 4
12 PIĘTKA PATRYCJA 05.06.96 GKTS "WIˇZOWNA" WIˇZOWNA MAZOWIECKIE 112 110 2
13 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 104 100 4
14 LAU ALEKSANDRA 05.08.96 MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK MAZOWIECKIE 104 100 4
15 WIECHUŁA PATRYCJA 28.08.96 MOSIR MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 104 100 4
16 STACHECKA PAULINA 16.01.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 104 100 4
17 KOCOŃ NATALIA 26.06.96 LKS "LECH" CZAPLINEK ZACHODNIOPOMOR. 94 90 4
18 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 92 90 2
19 DRELICH DOMINIKA 27.09.96 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 92 90 2
20 GŁODEK KAMILA 12.06.96 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 90 90 0
21 TOKARCZYK KAROLINA 07.03.98 LITS ANDERS-JEDNO¦Ć¶YWIEC ¦LˇSKIE 84 80 4
22 ROSŁANIEC DOMINIKA 20.12.97 KS PUZNÓWKA 1996 PUZNÓWKA MAZOWIECKIE 83 80 3
23 STALICA ALEKSANDRA 10.10.96 PUKS ARKA ŁĘTOWNIA PODKARPACKIE 83 80 3
24 OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 82 80 2
25 WO¬NIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 78 75 3
26 RUSIECKA ALEKSANDRA 22.08.98 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE 77 75 2
27 KANIA KAROLINA 04.09.96 UKS CHROBRY MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMOR. 77 75 2
28 WOJCIECHOWSKAALEKSANDRA 28.08.96 KTS MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 75 75 0
29 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 72 70 2
30 LALAK KAROLINA 08.06.98 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 72 70 2
31 WRZOSEK DIANA 22.09.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 72 70 2
32 NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 72 70 2
33 ROGINSKA PAULINA 23.01.96 MKS "START" LUBRANIEC KUJAWSKO-POMOR. 67 65 2
34 PODLEWSKA MAGDALENA 06.09.96 SL SALOS SUWAŁKI PODLASKIE 67 65 2
35 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 66 65 1
36 GOSZTYŁA ANNA 23.11.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 66 65 1
37 LIPSKA AGNIESZKA 06.12.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 61 60 1
38 MAJEWSKA ZUZANNA 13.03.96 MKS SIEMIANOWICE ¦L ¦LˇSKIE 60 60 0
39 STARTEK STELLA 27.01.96 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 60 60 0
40 JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 60 60 0
drabinka turnieju głównego kadetek

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
KADETÓW

1 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 176 170 6
2 KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 159 155 4
3 BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ¦NIE¶NIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE 148 140 8
4 GIEŁA¶YN MATEUSZ 07.05.96 GKS TĘCZA NOWA WIE¦ LĘB. POMORSKIE 148 140 8
5 DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ¦NIE¶NIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE 131 125 6
6 SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 131 125 6
7 FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 131 125 6
8 PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 129 125 4
9 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MY¦LENICE MAŁOPOLSKIE 114 110 4
10 GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 114 110 4

11 DUDZIŃSKI JAKUB 07.02.96 MOKS SŁONECZNY STOKBIAŁYSTOK PODLASKIE 113 110 3
12 TOMASZUK TOMASZ 29.12.97 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 113 110 3
13 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 104 100 4
14 KULIGOWSKI ALEKSANDER 05.07.96 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 104 100 4
15 PIASECKI RAFAŁ 30.03.96 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 104 100 4
16 RESZKA MARCIN 03.07.96 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 104 100 4
17 KUKLA ARKADIUSZ 07.04.97 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 94 90 4
18 ¶OŁYNIAK HUBERT 11.06.96 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 93 90 3
19 BARAN SEBASTIAN 14.07.98 MOSIR MYSŁOWICE ¦LˇSKIE 93 90 3
20 LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 92 90 2
21 SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 84 80 4
22 KRZEWICKI MIKOŁAJ 17.10.96 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 82 80 2
23 TRUBIŁOWICZ KAMIL 08.08.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 80 80 0
24 BŁAJET MATEUSZ 04.03.96 SILESIA MIECHOWICE BYTOM ¦LˇSKIE 80 80 0
25 SZYMCZYK JAN 24.07.97 UKS HURAGAN SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 79 75 4
26 WŁÓCZKO KRZYSZTOF 30.10.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE 78 75 3
27 SZEWCZYK SZYMON 05.12.97 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 78 75 3
28 KOTOWSKI TOMASZ 05.07.98 LUKS ABC ¶AK PISANICA WARM.-MAZURSKIE 75 75 0
29 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 73 70 3
30 STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ¦WIĘTOKRZYSKIE 72 70 2
31 JAMRÓZ REMIGIUSZ 05.07.96 MLKS ¦NIE¶NIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE 72 70 2
32 DOSZ_S SŁAWOMIR 08.08.98 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 72 70 2
33 JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 UKS SP GO¦CIERADÓW LUBELSKIE 67 65 2
34 BUDKIEWICZ SZYMON 30.05.97 KTS KŁODNICA KĘDZIERZ. KO¬LE OPOLSKIE 66 65 1
35 JEMILIANOWICZ SEBASTIAN 22.05.97 LUKS TOP WIERZBIĘCIN ZACHODNIOPOMOR. 66 65 1
36 MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 66 65 1
37 OZIĘBŁO PAWEŁ 06.11.96 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 60 60 0
38 SROCZYŃSKI OSKAR 09.01.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 60 60 0
39 WĘDERLICH DAMIAN 05.02.98 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 60 60 0
40 BOLEWICZ DENIS 14.05.98 UKS "PIAST" NOWY BELĘCIN WIELKOPOLSKIE 60 60 0
drabinka turnieju głównego kadetów
Komentarze
Yanek dnia grudzień 19 2010 18:50:25
Brawo Paulina! Być w ósemce w kraju to jest co¶!
krzycha dnia grudzień 20 2010 19:15:36
Paula jest innego zdania, ale nas bardzo cieszy, że powtórzyła wynik z I OTK. Było bardzo ciężko. Jak zwykle Paula wykazała się brakiem farta i trafiła na"grupę ¶mierci"- 4 dziewczynki z grupy w pierszej 8-ce. Piersze 2 mecze Paula zagrał± kiepsko i po fontannach łez zebrała się w sobie. Ograła dziewczynkę, która ostatecznie była 2-ga i 3-ci± z poprzedniego OTK, to pozwoliło jej wej¶ć bezpo¶rednio go 16-tki. Mecz o 8-kę był naprawdę ¶wietny, a bior±c pod uwagę fakt, że Paula przez ostatnie tygodnie prawie nie trenowała zmagajac się z chorobami sezonowymi, to jest to jej wielki sukces.
Floras dnia grudzień 29 2010 18:24:11
No to paula moze byc nie zadowolona ale my sie cieszymy ze znamy taka dobra zawodniczkesmiley gratuluje ...
a co prawda to prawda bo skoro 3cia osoba z OTK przegrywa z paula to oznacza ze cos losowanie dalo sie we znakismiley nastepnym razem sie poszczesci!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum