KOŃCOWA KLASYFIKACJA II OTK kadetów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.81.139.56

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 4 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek 9 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
KOŃCOWA KLASYFIKACJA II OTK kadetów/ek
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
KADETEK
RADZYŃ PODLASKI 18-19.12.2010


1 FALARZ ALEKSANDRA 24.01.96 LKS BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK PODKARPACKIE 178 170 8
2 KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 157 155 2
3 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 148 140 8
4 NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 146 140 6
5 DĄBROWSKA ALEKSANDRA 22.03.96 UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK PODLASKIE 131 125 6
6 DRZOZGA JULIA 19.07.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 131 125 6
7 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 129 125 4
8 KOCH AGNIESZKA 04.10.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 129 125 4
9 CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 118 110 8
10 CHRABĄSZCZ MARTA 13.06.97 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 114 110 4
11 BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 114 110 4
12 PIĘTKA PATRYCJA 05.06.96 GKTS "WIĄZOWNA" WIĄZOWNA MAZOWIECKIE 112 110 2
13 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 104 100 4
14 LAU ALEKSANDRA 05.08.96 MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK MAZOWIECKIE 104 100 4
15 WIECHUŁA PATRYCJA 28.08.96 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 104 100 4
16 STACHECKA PAULINA 16.01.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 104 100 4
17 KOCOŃ NATALIA 26.06.96 LKS "LECH" CZAPLINEK ZACHODNIOPOMOR. 94 90 4
18 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 92 90 2
19 DRELICH DOMINIKA 27.09.96 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE 92 90 2
20 GŁODEK KAMILA 12.06.96 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 90 90 0
21 TOKARCZYK KAROLINA 07.03.98 LITS ANDERS-JEDNOŚĆśYWIEC ŚLĄSKIE 84 80 4
22 ROSŁANIEC DOMINIKA 20.12.97 KS PUZNÓWKA 1996 PUZNÓWKA MAZOWIECKIE 83 80 3
23 STALICA ALEKSANDRA 10.10.96 PUKS ARKA ŁĘTOWNIA PODKARPACKIE 83 80 3
24 OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 82 80 2
25 WOŹNIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 78 75 3
26 RUSIECKA ALEKSANDRA 22.08.98 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE 77 75 2
27 KANIA KAROLINA 04.09.96 UKS CHROBRY MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMOR. 77 75 2
28 WOJCIECHOWSKAALEKSANDRA 28.08.96 KTS MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 75 75 0
29 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 72 70 2
30 LALAK KAROLINA 08.06.98 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 72 70 2
31 WRZOSEK DIANA 22.09.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 72 70 2
32 NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 72 70 2
33 ROGINSKA PAULINA 23.01.96 MKS "START" LUBRANIEC KUJAWSKO-POMOR. 67 65 2
34 PODLEWSKA MAGDALENA 06.09.96 SL SALOS SUWAŁKI PODLASKIE 67 65 2
35 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 66 65 1
36 GOSZTYŁA ANNA 23.11.96 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE 66 65 1
37 LIPSKA AGNIESZKA 06.12.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 61 60 1
38 MAJEWSKA ZUZANNA 13.03.96 MKS SIEMIANOWICE ŚL ŚLĄSKIE 60 60 0
39 STARTEK STELLA 27.01.96 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 60 60 0
40 JAWORSKA ALEKSANDRA 06.11.96 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 60 60 0
drabinka turnieju głównego kadetek

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
KADETÓW

1 DOSZ ADAM 08.11.96 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 176 170 6
2 KREFT DAMIAN 17.12.96 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 159 155 4
3 BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 148 140 8
4 GIEŁAśYN MATEUSZ 07.05.96 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘB. POMORSKIE 148 140 8
5 DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 131 125 6
6 SPYCHAŁA ADRIAN 11.05.96 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 131 125 6
7 FOLWARSKI JAKUB 03.05.96 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 131 125 6
8 PIOTROWSKI PAWEŁ 07.05.96 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 129 125 4
9 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE MAŁOPOLSKIE 114 110 4
10 GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 114 110 4

11 DUDZIŃSKI JAKUB 07.02.96 MOKS SŁONECZNY STOKBIAŁYSTOK PODLASKIE 113 110 3
12 TOMASZUK TOMASZ 29.12.97 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE 113 110 3
13 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 104 100 4
14 KULIGOWSKI ALEKSANDER 05.07.96 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 104 100 4
15 PIASECKI RAFAŁ 30.03.96 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 104 100 4
16 RESZKA MARCIN 03.07.96 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 104 100 4
17 KUKLA ARKADIUSZ 07.04.97 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 94 90 4
18 śOŁYNIAK HUBERT 11.06.96 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 93 90 3
19 BARAN SEBASTIAN 14.07.98 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 93 90 3
20 LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 92 90 2
21 SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 84 80 4
22 KRZEWICKI MIKOŁAJ 17.10.96 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 82 80 2
23 TRUBIŁOWICZ KAMIL 08.08.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 80 80 0
24 BŁAJET MATEUSZ 04.03.96 SILESIA MIECHOWICE BYTOM ŚLĄSKIE 80 80 0
25 SZYMCZYK JAN 24.07.97 UKS HURAGAN SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 79 75 4
26 WŁÓCZKO KRZYSZTOF 30.10.96 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE 78 75 3
27 SZEWCZYK SZYMON 05.12.97 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 78 75 3
28 KOTOWSKI TOMASZ 05.07.98 LUKS ABC śAK PISANICA WARM.-MAZURSKIE 75 75 0
29 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG MAŁOPOLSKIE 73 70 3
30 STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 72 70 2
31 JAMRÓZ REMIGIUSZ 05.07.96 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 72 70 2
32 DOSZ_S SŁAWOMIR 08.08.98 LKS POGOŃ LĘBORK POMORSKIE 72 70 2
33 JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 67 65 2
34 BUDKIEWICZ SZYMON 30.05.97 KTS KŁODNICA KĘDZIERZ. KOŹLE OPOLSKIE 66 65 1
35 JEMILIANOWICZ SEBASTIAN 22.05.97 LUKS TOP WIERZBIĘCIN ZACHODNIOPOMOR. 66 65 1
36 MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE 66 65 1
37 OZIĘBŁO PAWEŁ 06.11.96 PKS KOLPING JAROSŁAW PODKARPACKIE 60 60 0
38 SROCZYŃSKI OSKAR 09.01.97 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 60 60 0
39 WĘDERLICH DAMIAN 05.02.98 KST ELEKTRYK-MAXIMUS TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 60 60 0
40 BOLEWICZ DENIS 14.05.98 UKS "PIAST" NOWY BELĘCIN WIELKOPOLSKIE 60 60 0
drabinka turnieju głównego kadetów
Komentarze
Yanek dnia grudzień 19 2010 19:50:25
Brawo Paulina! Być w ósemce w kraju to jest coś!
krzycha dnia grudzień 20 2010 20:15:36
Paula jest innego zdania, ale nas bardzo cieszy, że powtórzyła wynik z I OTK. Było bardzo ciężko. Jak zwykle Paula wykazała się brakiem farta i trafiła na"grupę śmierci"- 4 dziewczynki z grupy w pierszej 8-ce. Piersze 2 mecze Paula zagrałą kiepsko i po fontannach łez zebrała się w sobie. Ograła dziewczynkę, która ostatecznie była 2-ga i 3-cią z poprzedniego OTK, to pozwoliło jej wejść bezpośrednio go 16-tki. Mecz o 8-kę był naprawdę świetny, a biorąc pod uwagę fakt, że Paula przez ostatnie tygodnie prawie nie trenowała zmagajac się z chorobami sezonowymi, to jest to jej wielki sukces.
Floras dnia grudzień 29 2010 19:24:11
No to paula moze byc nie zadowolona ale my sie cieszymy ze znamy taka dobra zawodniczkesmiley gratuluje ...
a co prawda to prawda bo skoro 3cia osoba z OTK przegrywa z paula to oznacza ze cos losowanie dalo sie we znakismiley nastepnym razem sie poszczesci!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum