Wyniki 3 Grand Prix Weteranów - Warszawa 11-12.12.2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 3 Grand Prix Weteranów - Warszawa 11-12.12.2010
3 Grand Prix Weteranów w Warszawie wygrali:
Alina Zborowska, Anna Maruszczak, Grażyna Rumińska, Artur Rachański, Jan Molęda, Marian Woźniak, Eugeniusz Górecki, Marian Wyrzykowski, Bolesław Hancko.

Szczegółowe wyniki:

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250
2 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 230
3-4 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 195
WOŹNIAK Agnieszka PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 195
7 BIELAK Katarzyna 1966 RADOM MAZOWIECKIE 180
wszystkie szczegóły

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961 + kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 MARUSZCZAK Anna 1955 LUBLIN LUBELSKIE 250
2 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 230
3-4
GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210
5 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 200
6 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 190

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250
wszystkie szczegóły

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 163 RACHAŃSKI Artur 1968 TOMASZÓW LUBELSKI LUBELSKIE 250
2 179 SUSZYCKI Rafał 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4
019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
5-6
160 KLECZKOWSKI Adam 1967 LUBLIN LUBELSKIE 195
165 ŚWIĄTEK Dariusz 1970 RADOM MAZOWIECKIE 195
7-8
157 BREŃSKI Remigiusz 1968 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 180
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
9-12
116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 160
124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 160
035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 160
13-16
175 FOLWARSKI Wojciech 1964 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 125
186 MOLENDA Adam 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
121 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 125
BRAK WROŃSKI Robert 1968 OTWOCK MAZOWIECKIE 125
17-24
174 BALAK Marian 1970 KOMORÓW MAZOWIECKIE 105
115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 105
BRAK JABŁOŃSKI Zenon 1964 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 105
117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 105
176 OKRUCH Jarosław 1970 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 105
036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 105
028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 105
25-32
114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 90
032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 90
187 KALINA Leszek 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE 90
027 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 90
177 PIETRZAK Dariusz 1969 NIESŁUCHOWO MAZOWIECKIE 90
162 POLITOWSKI Jarosław 1970 PŁOCK MAZOWIECKIE 90
188 SZEPAROWICZ Piotr 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 90
189 ZAWADZKI Wojciech 1967 ŁOMIANKI MAZOWIECKIE 90
33 166 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 WARSZAWA MAZOWIECKIE 85
34 038 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 75
35-36
037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 60
190 ŻYCKI Paweł 1969 IZABELIN MAZOWIECKIE 60
37-38
158 DZIEDZIŃSKI Marek 1965 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 55
122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 55
39-40
159 GUZIŃSKI Mirosław 1962 RADOM MAZOWIECKIE 50
161 KRAJEWSKI Ireneusz 1965 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 50
41-44
BRAK ADAMKIEWICZ Jarosław 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 48
BRAK FORYŚ Janusz 1962 OTWOCK MAZOWIECKIE 48
042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 48
BRAK MIAZGA Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 48
45-48
BRAK SKORUPKA Marek 1964 WIĄZOWNA MAZOWIECKIE 45
BRAK SNARSKI Krzysztof 1968 WARSZAWA MAZOWIECKIE 45
164 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 45
167 WÓJCIK Sylwester 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 45
49 BRAK ŁUGOWSKI Jarosław 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 40
wszystkie szczegóły

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 250
2 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 230
3-4
191 MARUSZCZAK Jarosław 1957 LUBLIN LUBELSKIE 210
137 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 210
5-6
192 KOSEWSKI Witold 1961 DĄBRÓWNO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
048 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 195
7-8
168 KASTRAU Zenon 1959 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 180
060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 180
9-12
052 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 160
045 KUCHARSKI Leszek 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 160
BRAK RYGIEL Wiesław 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
13-16
BRAK HOFFMANN Włodzimierz 1960 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
193 KIEŁBIK Jerzy 1957 KAJETANY MAZOWIECKIE 125
132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 125
194 WIELGUS Stefan 1961 RADOM MAZOWIECKIE 125
17-24
128 HARMATA Leszek 1957 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 105
170 MĄKOSA Benedykt 1956 RADOM MAZOWIECKIE 105
135 OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 105
195 PĘDA Leszek 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 105
196 PŁOCHARSKI Jarosław 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 105
050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 105
197 SOBOCIŃSKI Roman 1961 PŁOŃSK MAZOWIECKIE 105
059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 105
25 063 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 95
26 138 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 90
27-28
BRAK KOSTOŃ Krzysztof 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 88
198 RATYŃSKI Wojciech 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 88
29-30
134 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 87
199 PRUSIŃSKI Henryk 1953 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 87
31-32
131 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 86
171 ZAWADZKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 86
33-36
200 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 70
062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 70
201 KAMIŃSKI Marek 1958 SOCHOCIN MAZOWIECKIE 70
169 LASKOWSKI Marek 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 70
37-40
127 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 53
061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 53
BRAK KRZYCHOLIK Janusz 1959 DAWIDY BANKOWE MAZOWIECKIE 53
202 WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 53
41-44
BRAK BORKOWSKI Ryszard 1953 WARSZAWA MAZOWIECKIE 47
156 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 47
BRAK SIKORSKI Jerzy 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE 47
203 SMOLIŃSKI Marek 1958 JÓZEFÓW MAZOWIECKIE 47
wszystkie szczegóły

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 204 WOŹNIAK Marian 1950 RADOM MAZOWIECKIE 250
2 066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 230
3-4
205 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 210
068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210
5-6
070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
182 WOJNARSKI Janusz 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 195
7-8
144 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 180
065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 180
9 147 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 170
10 180 MARKIEWICZ Jan 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 155
11 206 WLEKLIŃSKI Marek 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 150
12 146 STASZCZYK Jan 1947 CZARNKÓW WIELKOPOLSKIE 140
13-14 BRAK KAMIŃSKI Mirosław 1948 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135
069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 135
15-16
207 OLBIŃSKI Janusz 1948 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 120
181 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 120
wszystkie szczegóły

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 LASKOWICE KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2 149 DULKOWSKI Franciszek 1946 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 230
3-4
BRAK KRASIŃSKI Zygmunt 1946 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
BRAK USENKO Oleg 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6
208 ESKI Roman 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195
BRAK PISKOROWSKI Jerzy 1943 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 195
7-8
BRAK DOUSA Wojciech 1943 OTWOCK MAZOWIECKIE 180
151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 180
9 075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 170
10 148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 155
11-12
BRAK GĘSICKI Marian 1942 DZIAŁDOWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE 145
078 POMAHACI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 145
13 076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 137
14-16
172 ŁĘPICKI Andrzej 1944 TOMASZÓW MAZOWIECKI ŁÓDZKIE 127
BRAK MOSIEJUK Ryszard 1946 WARSZAWA MAZOWIECKIE 127
183 PAWLAK Leon 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 127
17 209 DUCZKOWSKI Lech 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 115
wszystkie szczegóły

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 087 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 250
2 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230
3-4
079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 210
210 JAGNIĄTKOWSKI Wiesław 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
5-6
085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 195
153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 195
7-8
211 DĄBROWSKI Edward 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
BRAK RUCIŃSKI Jerzy 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
9 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 170
10 092 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 155
11-12
212 JANISZEWSKI Stanisław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 145
213 ROSZAK Ryszard 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 145
13 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 135
14-15
BRAK GOSPODARCZYK Wiesław 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 127
154 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 127
wszystkie szczegóły

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i starsi)
1 BRAK HANCKO Bolesław 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 250
2 214 GORCZYCA Bogusław 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 230
3-4
215 CZYBLIS Eugeniusz 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
216 ŻERDZICKI Stefan 1934 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 210
5-6
155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 195
BRAK FIEDORCZUK Stanisław 1936 MOŃKI PODLASKIE 195
7 BRAK TARGOSIŃSKI Jan 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
wszystkie szczegóły

opracował Marek Przybyłowicz

Niestety źle się czyta przez numery licencji lub napis że jej brak

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum