Wyniki II WTK seniorek i seniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer23:19:18
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 1 tydzień
alek 5 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.224.121.67

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer23:19:18
Marthinus 1 dzień
grzehk 1 tydzień
FilipU 1 tydzień
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK seniorek i seniorów
WTKW dniu 28.11.2010 r. w Krakowie rozegrany został II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów w tenisie stołowym w sezonie 2010 / 2011 r.

Tabela jest bezlitosna i chyba niezbyt sprawiedliwa, np.Rafał Utylski w meczu z Bogusławem Koszykiem prowadził bardzo zacięty pojedynek 1-3 (13-11, 11-13, 9-11, 8-11)

Seniorki
1 PIŁKA MARTA 04.12.81 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 90
2 JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 85
3 KRUŻEL PAULINA 21.03.88 KS GORCE NOWY TARG 81
4 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 77
5 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 74
6 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 72
7 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 70
8 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 68
9-12 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
CIEŚLICA MARTYNA 20.03.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 62
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 62
SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 62
13-16 KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
STASZEK BEATA 20.09.83 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 53
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 53
JURZAK MAGDALENA 19.03.92 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 53
17-22 BOLSĘGA IWONA 07.07.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
WEISS KINGA 30.09.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 40
FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 40
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40


Seniorzy
1 KOSZYK BOGUSŁAW 18.12.87 PKS OPOKA TRZEBINIA 90
2 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 85
3 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 81
4 BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 77
5-6
BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 73
KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 73
7-8
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 69
OSIKA JANUSZ 01.12.88 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 69
9-12
PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
13-16
UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 53
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 53
PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 53
17-24
CHYC TOMASZ 10.12.93 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 40
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 40
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
ŁĄCZYŃSKI RADOSŁAW 02.03.87 UKS OLESNO 40
ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 40
25-32
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
WALICZEK WOJCIECH 07.07.88 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 25
KLUZEK GRZEGORZ 05.05.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 25
OSIKA CEZARY 21.01.95 MOSIR TUCHÓW 25
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
KIERSKI SZYMON 04.05.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
33-48
MRYC HENRYK 22.07.37 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
SOBCZAK KRZYSZTOF 21.08.61 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
PACH ŁUKASZ 23.06.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 17
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 17
WOJCIACZYK ANTONI 13.06.63 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
KLIMAS ŁUKASZ 23.02.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
ŚLAZYK PAWEŁ 31.07.71 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
PALCZYŃSKI BOGDAN 10.12.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 17
KONIECZNY TOMASZ 08.07.87 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 17
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
49-64
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 14
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 14
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 14
GODYŃ PIOTR 16.04.90 MKS "MARATON" KRZESZOWICE 14
BIENIEK TOMASZ 11.04.88 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
MĄKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SĄCZ 14
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW 14
TABOR KRZYSZTOF 06.09.74 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 14
SZCZEBAK JERZY 05.11.75 UKS "JOLA" KRAKÓW 14
RUTKOWSKI TADEUSZ 03.06.60 GMKS ZIELONKI 14
JANIK BARTOSZ 16.11.88 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
GLAZER RAFAŁ 30.07.87 UKS "JOLA" KRAKÓW 14
BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 14
KUBIK MATEUSZ 14.10.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 14
KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 14
65-70
OLEŚ PAWEŁ 18.04.85 UKS "JOLA" KRAKÓW 10
HARMACIŃSKI ADRIAN 28.09.93 MKS KSOS KRAKÓW 10
SITARZ KRZYSZTOF 09.07.85 MKS "MARATON" KRZESZOWICE 10
LEŚNIAK DAMIAN 03.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 10
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LKS OLIMPIA BUCZE 10
KUBÓW JANUSZ 03.12.83 ZMCH YMCA KRAKÓW 10
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum