III GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - 11-12 grudnia 2010 roku – Warszawa - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
III GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - 11-12 grudnia 2010 roku – Warszawa
III GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW
w tenisie stołowym

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
1. Organizatorzy:
Polski Związek Tenisa Stołowego
Stowarzyszenie SCK HALS Warszawa
Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Wawer

mapka z lokalizacją obiektów

2. Termin i miejsce:
11-12 grudnia 2010 roku
Hala sportowa Gimnazjum nr 105 w Warszawie, ul. Króla Maciusia 5

3. Cel,
uczestnictwo i system rozgrywek Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Weteranów - sezon 2010/2011

4. Program zawodów:
10.12.2010 /piątek/
od godz. 16:00 zakwaterowanie uczestników III Grand Prix Weteranów w hotelu Ibis
11.12.2010 /sobota/
godz. 08:00 - zamknięcie listy startowej uczestników do III Grand Prix Weteranów
godz. 09:00 - turniej eliminacyjny mężczyzn kategoria 40-49 lat
godz. 12:00 - ceremonia otwarcia III Grand Prix Polski Weteranów
w godz. 13:00 - 15:00 - wydawanie obiadów w stołówce przy hali sportowej
godz. 12:15 - turniej eliminacyjny mężczyzn kategoria 50-59 lat
godz. 15:00 - turnieje eliminacyjne w pozostałych kategoriach wiekowych
godz. 16:30 - pierwsze rundy turniejów głównych we wszystkich kategoriach wiekowych
- turnieje pocieszenia we wszystkich kategoriach wiekowych
godz. 20:00 - party dla wszystkich uczestników III Grand Prix Weteranów w Centrum
Konferencyjno – Szkoleniowym przy ul. T. Edisona 2
12.12.2010 /niedziela/
godz. 09:00 - faza finałowa turniejów głównych we wszystkich kategoriach wiekowych
godz. 14:00 - ceremonia dekoracji 4 najlepszych we wszystkich kategoriach wiekowych
godz. 14:30 - ceremonia zamknięcia III Grand Prix Weteranów
Turniej będzie rozgrywany na stołach firmy Donic oraz piłeczkami Butterfly***

5. Zgłoszenia, rezerwacja noclegów i wyżywienia.
Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 6 grudnia 2010 roku (poniedziałek) do godz. 15:00 na adres e-mailowy: hals@sck-hals.pl lub numer fax: 22 345 66 30.
W okresie od dnia 6 grudnia 2010 roku (poniedziałek) od godz. 15:00 do dnia 11 grudnia 2010 roku (sobota) do godz. 08:00 można dokonać zgłoszenia do III GP Weteranów wnosząc opłatę za wpisowe w wysokości 60 zł.
Rezerwacja noclegów w hotelu Ibis: indywidualnie przez każdego z uczestników; przy rezerwacji do dnia 6 grudnia 2010 roku i podaniu hasła „Mistrzostwa Weteranów” zniżka (szczegóły na karcie zgłoszeniowej).
Śniadanie dla uczestników wliczone w cenę noclegu, natomiast rezerwacja obiadów i kolacji u organizatora (szczegóły na karcie zgłoszeniowej).

6. Wpisowe, zakwaterowanie, wyżywienie.
wpisowe do III GP Weteranów
do dnia 6 grudnia 2010 do godz. 15:00
30 zł za osobę
wpisowe do III GP Weteranów
w okresie:
od dnia 6 grudnia 2010 od godz. 15:00
do dnia 11 grudnia 2010 do godz. 08:00
60 zł za osobę
koszt zakwaterowania 75 zł za osobę / doba
koszt wyżywienia
śniadanie - wliczone w cenę zakwaterowania
obiad - 20 zł
kolacja (bankiet) - 15 zł
Koszty dojazdów, zamówionych noclegów, wyżywienia, wpisowego ponoszą zawodnicy bądź
jednostki delegujące, natomiast pozostałe koszty pokrywa Organizator.

7. Nagrody
Dla 4 najlepszych zawodniczek i zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych: medale, puchary i cenne nagrody rzeczowe.

Za organizatorów,
Prezes SCK HALS
Jarosław Adamkiewicz



KARTA ZGŁOSZENIOWA
III GRAND PRIX WETERANÓW
11-12 grudnia 2010 roku - Warszawa
Imię i nazwisko uczestnika
Kategoria wiekowa
Numer licencji zawodnika weterana
Adres do korespondencji
Numer telefonu, adres e-mail
Dane do wystawienia faktury/rachunku: (nazwa, adres, NIP)
REZERWACJA ZAKWATEROWANIA (płatne przy rejestracji w hotelu)
Przy rezerwacji prosimy podać hasło: „Mistrzostwa Weteranów” wówczas uzyskają Państwo specjalną cenę 75 zł/osobę. Cena zniżkowa na hasło obowiązuje do dnia 6 grudnia 2010 roku. Po tym terminie hotel przyjmuje już normalne rezerwacje. Szczegółowe informacje o hotelu w załączeniu lub na stronie internetowej:
'www.ibishotel.com Link

HOTEL IBIS ul. Ostrobramska 36, 04-118 Warszawa, tel. 22 515 78 00, fax 22 515 78 88
CENA za osobę: 75 zł brutto/doba (wraz ze śniadaniem) *
10/11 grudnia 2010 roku TAK NIE
11/12 grudnia 2010 roku TAK NIE
*przy rejestracji wraz z drugą osobą (w przypadku samodzielnej rezerwacji pokoju dwuosobowego cena wynosi 150 zł, natomiast w przypadku rezerwacji pokoju jednoosobowego cena wynosi 130 zł)
USŁUGA GASTRONOMICZNA
Osoby, które wpłacą przelewem na konto opłatę gastronomiczną mają zagwarantowany posiłek.
Natomiast organizator będzie również przyjmował opłaty na miejscu jednak ilość obiadów będzie ograniczona.
SOBOTA 11.12.2010 r. OBIAD w miejscu zawodów - 20 zł TAK NIE
SOBOTA 11.12.2010 r. BANKIET w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym przy ul. T. Edisona 2 (kolacja, kufel piwa i niespodzianka artystyczna) - 15 zł TAK NIE
NIEDZIELA 12.12.2010 r. OBIAD w miejscu zawodów – 20 zł TAK NIE

Potwierdzam dokonanie przelewu w kwocie ………… zł + 30 zł wpisowego w dniu …….………… na konto: PKO S.A. 18 1240 1095 1111 0010 2192 3482 (temat: III GP Weteranów)
………………………………………………………………
podpis
UWAGI: Zgłoszenie należy przesłać do dnia 06.12.2010 r. do godz. 15:00 na adres e-mail: hals@sck-hals.pl na poniższym formularzu zgłoszeniowym. Przy rejestracji w hotelu należy podać hasło: „MISTRZOSTWA WETERANÓW”. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny pod nr: 22 345 66 01 bądź pod nr fax 22 345 66 30.


Ogólnopolski Ranking Weteranów po 2 turniejach Grand Prix Polski Weteranów
aktualizacja 23.11.210

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 001 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 250 240 490
2 112 CIEŚLA Magdalena 1964 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 240 240
3 002 LEWANDOWSKA Iwona 1964 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 230 0 230
4 003 OSIŃSKA Anna 1963 SIEDLCE MAZOWIECKIE 220 0 220
5 111 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 215 215
6 004 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 205 0 205

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1-2 010 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 190 225 415
011 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 190 225 415
3 113 STURM Teresa 1958 PIŁA WIELKOPOLSKIE 0 250 250
4 005 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 250 0 250
5 006 PALUCH Dorota 1961 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 230 0 230
6 007 GREGORCZYK Teresa 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 220 0 220
7 008 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 205 0 205
8 009 JABŁOŃSKA Helena 1956 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 200 0 200

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 012 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250 250 500
2 014 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 225 230 455
3 013 BROMBOSZCZ Barbara 1951 JASZKOWA DOLNA DOLNOŚLĄSKIE 225 0 225

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 016 WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 230 210 440
2 025 STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 195 355
3 019 NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 195 160 355
4 028 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125 180 305
5 035 ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 103 180 283
6 036 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 97 160 257
7 119 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 0 250 250
8 015 SZOŁTYSEK Artur 1971 ŻORY ŚLĄSKIE 250 0 250
9 120 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 230 230
10 124 UNRUH Marek 1971 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 210 210
11-12 017 ZEMŁA Piotr 1969 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 210
018 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 210 0 210
13 038 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 93 103 196
14 118 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 195 195
15 020 ŚWIRK Robert 1969 OŚWIĘCIM MAŁOPOLSKIE 195 0 195
16-17 021 ANTOSIAK Daniel 1970 DUBIECKO PODKARPACKIE 180 0 180
022 JASKULSKI Grzegorz 1965 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180 0 180
18-19 108 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 160 160
121 RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 0 160 160
20-21 023 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 BREŃ MAŁOPOLSKIE 160 0 160
024 PIECHNIK Roman 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160 0 160
22-24 105 KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 125 125
117 MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 125 125
122 STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 0 125 125
25-27 026 KIEROŃSKI Adam 1969 TARNÓW MAŁOPOLSKIE 125 0 125
027 KRAUSE Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125 0 125
029 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125 0 125
28 116 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 115 115
29 030 DERKOWSKI Robert 1969 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 115 0 115
30 114 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 110 110
31 031 FURTAK Krzysztof 1970 DĄBROWA TARNOWSKA MAŁOPOLSKIE 110 0 110
32-33 032 BOCHENEK Mariusz 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 107 0 107
033 KACZOREK Marek 1963 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE 107 0 107
34 034 PROKUSKI Leszek 1968 DĘBICA PODKARPACKIE 103 0 103
35-36 115 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0 97 97
123 TOMCZAK Jarosław 1969 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 97 97
37 037 WOJCIACZYK Antoni 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 97 0 97
38-40 039 KORDYLEWSKI Piotr 1970 KONIN WIELKOPOLSKIE 93 0 93
040 MAKOWSKI Tomasz 1964 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 93 0 93
041 SOBKÓW Zbigniew 1969 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 93 0 93
41-43 042 KORCZAK Tomasz 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 87 0 87
043 MENTEL Jacek 1964 OLKUSZ MAŁOPOLSKIE 87 0 87
044 MROZIK Zbigniew 1968 ORNONTOWICE ŚLĄSKIE 87 0 87

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 050 PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 195 160 355
2 059 ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125 210 335
3 064 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 100 230 330
4 060 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 115 210 325
5 061 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 110 160 270
6 137 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 0 250 250
7 045 KUCHARSKI Leszek 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 250 0 250
8 046 LEWCZUK Mirosław 1959 ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚLĄSKIE 230 0 230
9 062 GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 107 103 210
10-11 047 DURKA Tadeusz 1960 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 210 0 210
048 MAŁKUS Paweł 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 210 0 210
12-13 132 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 195 195
140 WĄCZEK Roman 1959 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 0 195 195
14 049 GŁÓD Andrzej 1956 CZELADŹ ŚLĄSKIE 195 0 195
15-16 141 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 0 180 180
142 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 0 180 180
17 051 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 ŻORY ŚLĄSKIE 180 0 180
18-19 126 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 160 160
139 SZYMASZEK Kazimierz 1952 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 160 160
20-23 052 GRABOWSKI Henryk 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 160 0 160
053 HNATÓW Leszek 1954 NOWA RUDA DOLNOŚLĄSKIE 160 0 160
054 JUCHNIK Henryk 1958 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 160 0 160
055 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 160 0 160
24-26 125 BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 125 125
130 KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 125 125
131 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 0 125 125
27-29 056 JÓZALA Waldemar 1957 WIELUŃ ŁÓDZKIE 125 0 125
057 NYKIEL Józef 1958 JODŁOWA PODKARPACKIE 125 0 125
058 OPIOŁA Tomasz 1954 BOBROWNIKI WIELKIE MAŁOPOLSKIE 125 0 125
30 138 SOBOCIŃSKI Ryszard 1955 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 115 115
31 128 HARMATA Leszek 1957 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 0 110 110
32 129 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 0 107 107
33 063 NAWROCKI Andrzej 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 107 0 107
34 156 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 0 103 103
35-36 134 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 97 97
136 PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 0 97 97
37-39 127 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 0 93 93
135 OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 93 93
107 ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 93 93
40 133 OLECHNOWICZ Marian 1956 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 0 87 87

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 068 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 210 250 460
2 070 RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 190 200 390
3 071 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 185 200 385
4 073 ROZIŃSKI Aleksander 1949 GUBIN LUBUSKIE 170 190 360
5 065 OFIARSKI Marek 1947 PRZEMYŚL PODKARPACKIE 250 0 250
6 146 STASZCZYK Jan 1947 CZARNKÓW WIELKOPOLSKIE 0 230 230
7 066 PRZYGODA Jerzy 1947 KOBYLA GÓRA WIELKOPOLSKIE 230 0 230
8 144 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 0 215 215
9 067 KOWALCZYK Lech 1947 KATOWICE ŚLĄSKIE 210 0 210
10 069 PYTKOWSKI Tadeusz 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 200 0 200
11 143 JODANIEWSKI Leszek 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 0 185 185
12 147 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 180 180
13 072 PAWŁOWSKI Roman 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 175 0 175
14 145 PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 0 170 170
15 074 BIAŁOŃ Bronisław 1948 LIGOTA ŁABĘDZKA ŚLĄSKIE 155 0 155

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 075 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 250 215 465
2 076 SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 230 187 417
3 150 GÓRECKI Eugeniusz 1944 LASKOWICE KUJAWSKO-POMORSKIE 0 250 250
4 149 DULKOWSKI Franciszek 1946 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 0 230 230
5 077 TELUK Tadeusz 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 215 0 215
6 148 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 0 205 205
7 078 POMAHACZI Franciszek 1943 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 205 0 205
8 152 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 DREZDENKO LUBUSKIE 0 195 195
9 151 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 0 187 187

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 079 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 250 230 480
2 081 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 210 250 460
3 085 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 180 195 375
4 087 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 170 185 355
5 092 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 135 190 325
6 091 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 135 170 305
7 080 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 230 0 230
8-9 153 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 0 210 210
154 MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 0 210 210
10 082 KWODAWSKI Marian 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 210
11-12 083 MRYC Henryk 1937 RZĄSKA MAŁOPOLSKIE 195 0 195
084 SZOPA Tadeusz 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195 0 195
13 086 SZEWCZUK Ryszard 1939 ZIĘBICE DOLNOŚLĄSKIE 180 0 180
14 088 RETERSKI Michał 1938 USTROŃ ŚLĄSKIE 155 0 155
15-16 089 BUKOWSKI Jan 1941 BYSTRA ŚLĄSKIE 145 0 145
090 WIECZOREK Stanisław 1940 LUBLIN LUBELSKIE 145 0 145

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i młodsi)
1 095 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 250 250 500
2 097 MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 210 230 440
3 093 BULA Karol 1936 RADZIONKÓW ŚLĄSKIE 230 0 230
4 155 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 0 215 215
5 094 CIĘŻKOWSKI Eryk 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 210 0 210
6-7 096 LESZCZYNA Paweł 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 195 0 195
098 MUNIO Hieronim 1933 LUBLIN LUBELSKIE 195 0 195
8 099 SZCZUPAK Stanisław 1935 ORZECH ŚLĄSKIE 185 0 185

opracował Marek Przybyłowicz
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum