Wyniki II WTK juniorek i juniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.156.82.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II WTK juniorek i juniorów
WTK21.11.2010 odbył się II WTK juniorek i juniorów.


1 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 70
2 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 66
3 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
4 LECH ELŻBIETA 07.07.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 59
5 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 57
6 OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ 55
7-8 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 52
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 52
9-12 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 47
PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE 47
DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 47
GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 47
13-16 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 39
FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 39
DZIAŁEK PATRYCJA 20.02.93 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 39
GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 39
17-20 SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 32
GRAJNY MARTA 24.10.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 32
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 32
BOLSĘGA IWONA 07.07.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 32
21-24 PIOTROWSKA KINGA 06.03.98 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 25
JABŁOŃSKA KINGA 04.04.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
ŚLIWA ALICJA 08.02.98 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 25
25-28 RUSIN JOLANTA 08.03.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
KOSTRZEWA NATALIA 15.06.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 18
KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 18
BRACH AGNIESZKA 02.08.95 MKS RADOŚĆ GORLICE 18
29-32 BAJOREK PAULINA 04.04.95 MKS RADOŚĆ GORLICE 13
KOZIOŁ SANDRA 03.12.00 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 13
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 13
ROMAN RENATA 20.03.99 MKS "SKAWA" WADOWICE 13


1 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 70
2 KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 66
3 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 62
4 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 59
5 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 57
6 ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 55
7-8 BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 52
GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 52
9-12 SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 47
WOŹNIAK MARCIN 29.09.93 MKS RADOŚĆ GORLICE 47
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 47
PIĄSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 47
13-16 KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 39
CHYC TOMASZ 10.12.93 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 39
FLOREK ARKADIUSZ 05.04.93 MKS KSOS KRAKÓW 39
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 39
17-24 KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 28
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 28
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 28
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 28
DUDZIAK DAMIAN 07.12.95 MKS KSOS KRAKÓW 28
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 28
DZIAŁEK MATEUSZ 15.06.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 28
CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 28
25-32 WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 16
BUJAK MICHAŁ 25.05.97 MKS KSOS KRAKÓW 16
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 16
SZLACHETKA JAKUB 08.07.93 UKS ZARABIE MYŚLENICE 16
STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 16
KACHEL MATEUSZ 10.09.96 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 16
KUCHARSKI BARTOSZ 20.12.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 16
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW 16
33-48 OSTANEK MICHAŁ 13.05.98 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
KOWALIK PRZEMYSŁAW 16.02.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 10
MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
DAWIDOWSKI ALEKSANDER 23.07.97 UKS OLESNO 10
PIETRZAK ANTONI 27.01.98 KS GORCE NOWY TARG 10
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
PIS MARCIN 19.05.96 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 10
KCIUK KAMIL 08.02.94 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
SUŁKOWSKI MICHAŁ 06.06.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 10
GOŁDA GABRIEL 29.06.97 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
MISIASZEK WOJCIECH 17.03.94 UKS OLESNO 10
MORAWIEC MICHAŁ 01.11.95 UKS OLESNO 10
BOGUNIA ARTUR 06.06.96 MKS "SKAWA" WADOWICE 10
KĘSEK DAMIAN 19.09.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE 10
HARMACIŃSKI ADRIAN 28.09.93 MKS KSOS KRAKÓW 10
49-56 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 9
KRASNY MICHAŁ 10.04.95 MKS KSOS KRAKÓW 9
GALUS MATEUSZ 19.02.01 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 9
SUSKI KAROL 14.08.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 9
KOSIENIAK MACIEJ 26.08.94 MKS KSOS KRAKÓW 9
KACHEL TOMASZ 22.09.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 9
GAWLIK PAWEŁ 02.05.96 MKS KSOS KRAKÓW 9
PIETRZAK MATEUSZ 01.08.95 KS GORCE NOWY TARG 9
57-64 IWASZKO DOMINIK 11.08.97 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 8
TATARCZUCH RAFAŁ 04.05.98 UKS OLESNO 8
ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 8
HELENIAK ADAM 05.06.95 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 8
PIOTROWSKI PATRYK 18.01.97 MKS RADOŚĆ GORLICE 8
LEŚNIAK DAMIAN 03.10.94 MKS KSOS KRAKÓW 8
NOWAK TOMASZ 05.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 8
SUŁKOWSKI KACPER 04.07.99 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 8
65 KASPRZYK ARKADIUSZ 10.02.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 7
66 ŚWIERKOSZ KAMIL 05.05.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 6
67 SŁOMKA DOMINIK 10.06.97 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE 5
Komentarze
Yanek dnia listopad 21 2010 23:08:04
Bravo Paula!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum