Wyniki II GP weteranów - Międzyzdroje 20-21.11.2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 5 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.145.117.60

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 653
Posty na Forum 2124
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1312
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6554
Ostatnio Widziani
losfer 5 dni
Marthinus 5 dni
grzehk 6 dni
FilipU 1 tydzień
alek 4 tygodni
czkamyk 4 tygodni
Blady 5 tygodni
Adriang 7 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek12 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-10-2017 09:28
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 04-10-2017 16:03
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki II GP weteranów - Międzyzdroje 20-21.11.2010
Przedstawie suche wyniki II GP weteranów i mam nadzieję że Marek Strzałka (miejsce 5-6) opisze nam jak było.

klasyfikacja końcowa:

kobiety kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1-2 ZBOROWSKA Alina 1964 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ ŚLĄSKIE 210
CIEŚLA Magdalena 1964 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 210
3 BEZIUK Elżbieta 1969 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180

kobiety kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 STURM Teresa 1958 PIŁA WIELKOPOLSKIE 230
2-3 KIERSZNICKA Halina 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 195
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 195

kobiety kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 RUMIŃSKA Grażyna 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 250
2 SKRZYPICKA Alicja 1948 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE 180

mężczyźni kategoria 40-49 lat (roczniki 1962-1971)
1 PAGA Paweł 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2 PALIWODA Zdzisław 1964 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 230
3-4 UNRUH Marek 1970 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKIE 210
WIECZERZAK Jacek 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 210
5-6 OLSZEWSKI Radosław 1970 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
STRZAŁKA Marek 1969 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 195
7-8 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 180
ZIELIŃSKI Artur 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 180
9-12 MATEJEK Mariusz 1970 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 160
NOWAKOWSKI Witold 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
OLSZEWSKI Krzysztof 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
RYBACZEK Marek 1963 LĘBORK POMORSKIE 160
13-16 KORMAN Krzysztof 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
ŁUKASIEWICZ Jacek 1970 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 125
MUSIALIK Tomasz 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 125
STOKLAS Hubert 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 125
17 LIPOWSKI Daniel 1970 ROGÓŹNO KUJAWSKO-POMORSKIE 115
18 BARTYCHA Dariusz 1962 BISKUPIEC WARMIŃSKO-MAZURSKIE 110
19-20 ALEKSANDROWICZ Sławomir 1962 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 107
KOPEĆ Damian 1964 ZŁOTÓW WIELKOPOLSKIE 107
21-22 IWANICKI Sebastian 1971 SIEMOŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 103
SURWIŁO Piotr 1964 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 103
23-25 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 MORĄG WARMIŃSKO-MAZURSKIE 97
TOMCZAK Jarosław 1969 CZAPLINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 97
ZWIERKOWSKI Roman 1968 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 97

mężczyźni kategoria 50-59 lat (roczniki 1952-1961)
1 POTRYKUS Wojciech 1959 LĘBORK POMORSKIE 250
2 MOLĘDA Jan 1959 RADOM MAZOWIECKIE 230
3-4 STRZAŁKA Marian 1952 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
ŻUKOWSKI Janusz 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 210
5-6 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 195
WĄCZEK Roman 1959 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 195
7-8 WĘGROWICZ Wojciech 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 180
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 180
9-12 CYWIŃSKI Roman 1953 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 160
JAŚKIEWICZ Jacek 1960 RADOM MAZOWIECKIE 160
PRZYBYŁOWICZ Marek 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160
SZYMASZEK Kazimierz 1952 SZCZECIN ZACHODNIOPOMORSKIE 160
13-16 BIEDZIUK Antoni 1959 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 125
KLUCZEWSKI Robert 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 125
KRAWCZYK Andrzej 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMORSKIE 125
MASIUKIEWICZ Władysław 1961 PIŁA WIELKOPOLSKIE 125
17 SOBOCIŃSKI Ryszard 1955 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 115
18 HARMATA Leszek 1957 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 110
19-20 IWUĆ Stefan 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 107
SALOMON Roman 1958 STARGARD SZCZECIŃSKI ZACHODNIOPOMORSKIE 107
21-22 DOBRZELECKI Bogusław 1954 GDYNIA POMORSKIE 103
GRAJKOWSKI Jan 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 103
23-24 OSTROWSKI Wiesław 1952 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 97
PŁOTEK Wiesław 1952 BYTÓW POMORSKIE 97
25-28 FARMUZ Bernard 1955 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 93
OSTROWSKI Zbigniew 1957 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 93
RYBARCZYK Bronisław 1961 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 93
ZBYLUT Władysław 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMORSKIE 93
29-32 BIEKISZ Paweł 1953 KROSNO ODRZAŃSKIE LUBUSKIE 87
OLECHNOWICZ Marian 1956 GORZÓW WIELKOPOLSKI LUBUSKIE 87
SZCZUROWSKI Sylwester 1955 STARGARD SZCZECIŃSKI ZACHODNIOPOMORSKIE 87
WITKOWSKI Waldemar 1958 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 87
33 JAKUBOWIAK Tadeusz 1958 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 85

mężczyźni kategoria 60-64 lat (roczniki 1947-1951)
1 ŻYWOTEK Sylwester 1949 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 250
2 STASZCZYK Jan 1947 CZARNKÓW WIELKOPOLSKIE 230
3 KIEDROWICZ Jerzy 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 210
4-5 JANICKI Stanisław 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
RENKEL Edmund 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKO-POMORSKIE 195
6 ROZIŃSKI Aleksander 1949 GUBIN LUBUSKIE 180
7 JODANIEWSKI Leszek 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 155
8 WRZESIŃSKI Edmund 1950 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 145
9 PŁOTEK Krzysztof 1950 BYTÓW POMORSKIE 135

mężczyźni kategoria 65-69 lat (roczniki 1942-1946)
1 GÓRECKI Eugeniusz 1944 LASKOWICE KUJAWSKO-POMORSKIE 210
2 DULKOWSKI Franciszek 1946 MEŁNO KUJAWSKO-POMORSKIE 180
3 JAROSZYŃSKI Franciszek 1946 CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 170
4 BUDREWICZ Benedykt 1943 GDAŃSK POMORSKIE 145
5 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 DREZDENKO LUBUSKIE 135
6-7 PIŃSKI Mariusz 1942 GDAŃSK POMORSKIE 120
SAJDAK Marek 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 120

mężczyźni kategoria 70-74 lat (roczniki 1937-1941)
1 GLURA Henryk 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMORSKIE 250
2 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 230
3-4 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 GDYNIA POMORSKIE 210
MATRACKI Zygmunt 1941 GDAŃSK POMORSKIE 210
5 HNYDA Adam 1938 ŚWIERKLANIEC ŚLĄSKIE 195
6 HRECZUCH Jan 1941 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 180
7 WYRZYKOWSKI Marian 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOMORSKIE 170
8 KOŁODZIEJ Adam 1940 MIĘDZYZDROJE ZACHODNIOPOMORSKIE 150
9 CHABIERSKI Czesław 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 140

mężczyźni kategoria powyżej 75 lat (roczniki 1936 i młodsi)
1 JOŃSKI Zbigniew 1934 BOGUSZÓW GORCE DOLNOŚLĄSKIE 195
2 MAŚLAK Marian 1933 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 180
3 DOJKA Lech 1935 GDYNIA POMORSKIE 155

opracował Marek Przybyłowicz

Turniej eliminacyjny (wszystkie kategorie) Link

Turniej pocieszenia (wszystkie kategorie) Link

Turniej główny (wszystkie kategorie) Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

grzehk
13/11/2017 18:50
Gdy wprowadzi się opłaty za każde przełożenie meczu problem zniknie.

grzehk
13/11/2017 18:48
Jeżeli 5 zawodników z 5 jest na OTK to jeszcze zrozumiałe. Ale mecze przekładają przeważnie drużyny, które mają 15 osób w skladzie

Archiwum