Wyniki 3 kolejki 2 ligi sezon 2010/2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 3 kolejki 2 ligi sezon 2010/2011
2 liga Tenis Stołowy2010-10-09, 14:00 3 OSKiR Podwawelski I Kraków - GMKS Strzelec I Frysztak 1:9

Mirosław Różyczka - Sebastian Lubaś 0:3 (4:11,4:11,4:11) - stół 1
Sebastian Biały - Damian Wojdyła 1:3 (5:11,11:5,5:11,4:11) - stół 1
Mirosław Różyczka - Damian Wojdyła 1:3 (11:7,5:11,7:11,4:11) - stół 1
Sebastian Biały - Sebastian Lubaś 1:3 (7:11,12:10,7:11,8:11) - stół 1
Paweł Drozd - Krzysztof Niemiec 1:3 (9:11,9:11,11:8,9:11) - stół 2
Marcin Pojnar - Tomasz Jurkiewicz 0:3 (11:13,5:11,3:11) - stół 2
Paweł Drozd - Tomasz Jurkiewicz 1:3 (6:11,11:7,5:11,5:11) - stół 2
Marcin Pojnar - Krzysztof Niemiec 3:2 (11:9,11:9,6:11,4:11,11:9) - stół 2
S. Biały / P. Drozd - S. Lubaś / D. Wojdyła 0:3 (7:11,7:11,9:11) - stół 1
P. Drozd / M. Różyczka - K. Niemiec / T. Jurkiewicz 0:3 (4:11,5:11,7:11) - stół 2

2010-10-09, 14:00 3 KS Bronowianka Kraków - UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim 2:8

2010-10-09, 14:00 3 KS Spektrum Słopnice - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 9:1

Sławomir Osika - Albert Golonka 3:1 (11:9 11:7 7:11 11:8) - stół 1
Tomasz Janik - Maciej Podsiadło 3:1 (8:11 11:9 11:8 11:5) - stół 1
Sławomir Osika - Maciej Podsiadło 3:2 (11:3 8:11 11:7 9:11 11:9) - stół 1
Tomasz Janik - Albert Golonka 3:1 (7:11 13:11 11:6 11:8) - stół 1
Paweł Madzula - Szymon Kierski 3:0 (11:6 11:2 11:3) - stół 2
Janusz Osika - Wojciech Stanisz 3:0 (11:4 11:7 15:13) - stół 2
Paweł Madzula - Wojciech Stanisz 3:1 (11:8 11:5 9:11 11:2) - stół 2
Janusz Osika - Szymon Kierski 3:0 (11:9 11:7 11:5) - stół 2
T. Janik / S. Osika - M. Podsiadło / A. Golonka 1:3 (8:11 9:11 11:6 8:11) - stół 1
P. Madzula / J. Osika - S. Kierski / W. Stanisz 3:0 (12:10 11:7 11:5) - stół 2

2010-10-09, 14:00 3 KS Gorce Nowy Targ - PKS Kolping II Jarosław 2:8

2010-10-09, 14:00 3 UKS Zarabie Myślenice - MLKS Nurt POSiR Przemyśl 4:6

2010-10-09, 14:00 3 UKS Gryfek I Dębica - KSTS Kontap MOSiR II Krosno 2:8

Jacek Gałuszka - Maciej Karmoliński 0:3 (6:11;9:11;11:13) - stół 1
Marcin Kleszcz - Konstantyn Puszkariow 0:3 (9:11;8:11;7:11) - stół 1
Jacek Gałuszka - Konstantyn Puszkariow 0:3 (3:11;7:11;5:11) - stół 1
Marcin Kleszcz - Maciej Karmoliński 1:3 (1:11;11:5;4:11;4:11) - stół 1
Grzegorz Magdoń - Paweł Kolanko 2:3 (6:11;11:8;2:11;11:4;9:11) - stół 2
Paweł Włodyka - Michał Jurczak 3:2 (11:4;11:9;4:11;5:11;11:6) - stół 2
Grzegorz Magdoń - Michał Jurczak 3:2 (17:19;11:9;2:11;11:8;11:6) - stół 2
Paweł Włodyka - Paweł Kolanko 1:3 (8:11;11:5;9:11;9:11) - stół 2
J. Gałuszka / M. Kleszcz - K. Puszkariow / M. Jurczak 0:3 (6:11;10:12;3:11) - stół 1
G. Magdoń / P. Włodyka - P. Kolanko / M. Karmoliński 2:3 (9:11;11:1;7:11;11:9;8:11) - stół 2

Tabela:

1. Spektrum 3 6 3 0 0 29:1
2. Strzelec I 3 6 3 0 0 28:2
3. Kolping II 3 6 3 0 0 22:8
4. Kontap II 3 4 2 0 1 19:11
5. Polfin 3 4 2 0 1 18:12
6. Nurt 3 4 2 0 1 16:14
7. Gorce 2 2 1 0 1 11:9
8. Gryfek I 3 2 1 0 2 9:21
9. Zarabie 3 0 0 0 3 8:22
10. Płomień 3 0 0 0 3 6:24
11. Podwawelski 2 0 0 0 2 1:19
12. Bronowianka 3 0 0 0 3 3:27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum