2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.196.215.69

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 663
Posty na Forum 2135
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1327
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6575
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
Mamasita 5 dni
tomekjez 3 tygodni
alek 3 tygodni
Janosik 6 tygodni
BOCHMAR 6 tygodni
FilipU 8 tygodni
doktorek 8 tygodni
Holly11 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 30-01-2018 08:42
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 23-01-2018 12:49
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
PustaMiska - akcja charytatywna
2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011
2 liga Tenis Stołowy2010-10-02, 14:00 2 GMKS Strzelec I Frysztak - UKS Gryfek I Dębica 9:1

Sebastian Lubaś - Jacek Gałuszka 3:0 (13:11 11:1 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Marcin Kleszcz 3:1 (9:11 13:11 11:5 11:8) - stół 1
Sebastian Lubaś - Marcin Kleszcz 3:0 (11:7 11:2 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Jacek Gałuszka 3:1 (11:9 11:1 9:11 11:7) - stół 1
Tomasz Jurkiewicz - Paweł Włodyka 3:0 (11:7 11:4 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Grzegorz Magdoń 3:1 (7:11 11: 11:7 11:7) - stół 2
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Magdoń 3:1 (9:11 11:5 11:5 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Paweł Włodyka 1:3 (3:11 11:13 11:5 11:13) - stół 2
S. Lubaś / D. Wojdyła - J. Gałuszka / M. Kleszcz 3:0 (11:9 11:6 11:7) - stół 1
K. Niemiec / T. Jurkiewicz - G. Magdoń / P. Włodyka 3:2 (6:11 8:11 11:8 11:9 11:6) - stół 2

2010-10-04, 18:00 2 UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim - UKS Zarabie Myślenice -:-

2010-10-02, 14:00 2 MLKS Nurt POSiR Przemyśl - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 6:4

Rafał Iwaniuch - Albert Golonka 3:2 (11/6,7/11,9/11,11/4,11/9) - stół 1
Dawid Kiełt - Maciej Podsiadło 1:3 (11/9,8/11,9/11,8/11) - stół 1
Rafał Iwaniuch - Maciej Podsiadło 3:1 (12/10,11/6,4/11,11/8) - stół 1
Dawid Kiełt - Albert Golonka 0:3 (5/11,4/11,7/11) - stół 1
Piotr Blat - Szymon Kierski 3:2 (7/11,11/3,11/9,10/12,13/11) - stół 2
Paweł Ruśnica - Wojciech Stanisz 3:0 (11/8,11/7,11/6) - stół 2
Piotr Blat - Wojciech Stanisz 3:1 (2/11,11/8,11/5,11/4) - stół 2
Paweł Ruśnica - Szymon Kierski 3:2 (6/11,11/7,6/11,12/10,11/9) - stół 2
R. Iwaniuch / M. Kasprzyk - M. Podsiadło / S. Kierski 0:3 (5/11,5/11,4/11) - stół 1
P. Blat / D. Kiełt - A. Golonka / W. Stanisz 1:3 (6/11,7/11,11/2,2/11) - stół 2

2010-10-03, 16:00 2 KSTS Kontap MOSiR II Krosno - PKS Kolping II Jarosław 2:8

Michał Pojnar - Aleksander Kuczuk 0:3 (3:11,5:11,3:11) - stół 1
Michał Jurczak - Tomasz Klag 3:1 (7:11,14:12,11:8,11:7) - stół 1
Michał Pojnar - Łukasz Adamski 3:1 (11:6,12:10,3:11,11:9) - stół 1
Michał Jurczak - Radosław Dudek 2:3 (10:12,11:2,11:6,9:11,5:11) - stół 1
Robert Wróbel - Konrad Zieliński 0:3 (9:11,5:11,7:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Kamil Dziukiewicz 0:3 (2:11,12:14,7:11) - stół 2
Robert Wróbel - Kamil Dziukiewicz 0:3 (7:11,5:11,9:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Konrad Zieliński 1:3 (11:9,8:11,4:11,4:11) - stół 2
M. Jurczak / M. Pojnar - Ł. Adamski / K. Zieliński 0:3 (11:13,8:11,5:11) - stół 1
R. Wróbel / R. Niemiec - R. Dudek / K. Dziukiewicz 0:3 (3:11,5:11,10:12) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Gorce Nowy Targ - KS Bronowianka Kraków 9:1

Marek Mozdyniewicz - Łukasz Białczyk 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) - stół 1
Mikołaj Kierski - Sławomir Kluzek 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:2, 11:7) - stół 1
Marek Mozdyniewicz - Sławomir Kluzek 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) - stół 1
Mikołaj Kierski - Łukasz Białczyk 3:1 (14:12, 7:11, 11:8, 11:9) - stół 1
Adrian Bukowski - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Marcin Pijanowski 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) - stół 2
Adrian Bukowski - Marcin Pijanowski 3:1 (10:12, 11:9, 11:1, 11:5) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Grzegorz Kluzek 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:3) - stół 2
A. Bukowski / M. Mozdyniewicz - S. Kluzek / Ł. Białczyk 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 7:11, 11:9) - stół 1
J. Czyszczoń / M. Kierski - M. Pijanowski / G. Kluzek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Spektrum Słopnice - OSKiR Podwawelski I Kraków 10:0

Sławomir Osika - Mirosław Różyczka 3:0 (11:5,11:5,11:6) - stół 1
Tomasz Janik - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:1,11:2) - stół 1
Sławomir Osika - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:7,11:7) - stół 1
Tomasz Janik - Mirosław Różyczka 3:0 (12:10,11:5,11:6) - stół 1
Paweł Madzula - Marcin Pojnar 3:0 (11:2,11:3,11:6) - stół 2
Janusz Osika - Paweł Drozd 3:0 (11:4,11:6,11:3) - stół 2
Paweł Madzula - Paweł Drozd 3:0 (11:5,11:8,11:8) - stół 2
Janusz Osika - Marcin Pojnar 3:0 (11:3,12:10,11:6) - stół 2
T. Janik / S. Osika - S. Biały / P. Drozd 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:6) - stół 1
P. Madzula / J. Osika - M. Pojnar / M. Różyczka 3:1 (11:2,11:6,7:11,17:15) - stół 2
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
20/02/2018 21:12
Wyniki z wczoraj 1 Piegza 2 Morek 3 Juszkowski 4 Bolek 5-6 Bruzda, A. Janik 7-8 Biesaga, Wala 9-12 Kurdziel, G. Janik, Pietrzyk, Lodowski 13-15 Biel, Janiszewski, Mikrut

Marthinus
12/02/2018 14:04
Jeśli tylko ludzi będzie do pary smiley

losfer
12/02/2018 07:02
Dziś mnie nie będzie. Ale zgodnie z tradycją winien być turniej nietypowy. Proponuję deble - pary losowane smiley?

tomekjez
30/01/2018 16:14
3 Juszkowski, 4 Wala (o włos)

alek
30/01/2018 14:26
5.02.2018 TOP 12

Archiwum