2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 35.171.183.163

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 709
Posty na Forum 2184
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 2 dni
BOCHMAR 2 dni
alek 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady13 tygodni
Marthinus13 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 4 Turniejach 0 tomekjez 16-07-2019 22:17
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
PustaMiska - akcja charytatywna
2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011
2 liga Tenis Stołowy2010-10-02, 14:00 2 GMKS Strzelec I Frysztak - UKS Gryfek I Dębica 9:1

Sebastian Lubaś - Jacek Gałuszka 3:0 (13:11 11:1 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Marcin Kleszcz 3:1 (9:11 13:11 11:5 11:8) - stół 1
Sebastian Lubaś - Marcin Kleszcz 3:0 (11:7 11:2 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Jacek Gałuszka 3:1 (11:9 11:1 9:11 11:7) - stół 1
Tomasz Jurkiewicz - Paweł Włodyka 3:0 (11:7 11:4 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Grzegorz Magdoń 3:1 (7:11 11: 11:7 11:7) - stół 2
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Magdoń 3:1 (9:11 11:5 11:5 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Paweł Włodyka 1:3 (3:11 11:13 11:5 11:13) - stół 2
S. Lubaś / D. Wojdyła - J. Gałuszka / M. Kleszcz 3:0 (11:9 11:6 11:7) - stół 1
K. Niemiec / T. Jurkiewicz - G. Magdoń / P. Włodyka 3:2 (6:11 8:11 11:8 11:9 11:6) - stół 2

2010-10-04, 18:00 2 UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim - UKS Zarabie Myślenice -:-

2010-10-02, 14:00 2 MLKS Nurt POSiR Przemyśl - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 6:4

Rafał Iwaniuch - Albert Golonka 3:2 (11/6,7/11,9/11,11/4,11/9) - stół 1
Dawid Kiełt - Maciej Podsiadło 1:3 (11/9,8/11,9/11,8/11) - stół 1
Rafał Iwaniuch - Maciej Podsiadło 3:1 (12/10,11/6,4/11,11/8) - stół 1
Dawid Kiełt - Albert Golonka 0:3 (5/11,4/11,7/11) - stół 1
Piotr Blat - Szymon Kierski 3:2 (7/11,11/3,11/9,10/12,13/11) - stół 2
Paweł Ruśnica - Wojciech Stanisz 3:0 (11/8,11/7,11/6) - stół 2
Piotr Blat - Wojciech Stanisz 3:1 (2/11,11/8,11/5,11/4) - stół 2
Paweł Ruśnica - Szymon Kierski 3:2 (6/11,11/7,6/11,12/10,11/9) - stół 2
R. Iwaniuch / M. Kasprzyk - M. Podsiadło / S. Kierski 0:3 (5/11,5/11,4/11) - stół 1
P. Blat / D. Kiełt - A. Golonka / W. Stanisz 1:3 (6/11,7/11,11/2,2/11) - stół 2

2010-10-03, 16:00 2 KSTS Kontap MOSiR II Krosno - PKS Kolping II Jarosław 2:8

Michał Pojnar - Aleksander Kuczuk 0:3 (3:11,5:11,3:11) - stół 1
Michał Jurczak - Tomasz Klag 3:1 (7:11,14:12,11:8,11:7) - stół 1
Michał Pojnar - Łukasz Adamski 3:1 (11:6,12:10,3:11,11:9) - stół 1
Michał Jurczak - Radosław Dudek 2:3 (10:12,11:2,11:6,9:11,5:11) - stół 1
Robert Wróbel - Konrad Zieliński 0:3 (9:11,5:11,7:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Kamil Dziukiewicz 0:3 (2:11,12:14,7:11) - stół 2
Robert Wróbel - Kamil Dziukiewicz 0:3 (7:11,5:11,9:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Konrad Zieliński 1:3 (11:9,8:11,4:11,4:11) - stół 2
M. Jurczak / M. Pojnar - Ł. Adamski / K. Zieliński 0:3 (11:13,8:11,5:11) - stół 1
R. Wróbel / R. Niemiec - R. Dudek / K. Dziukiewicz 0:3 (3:11,5:11,10:12) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Gorce Nowy Targ - KS Bronowianka Kraków 9:1

Marek Mozdyniewicz - Łukasz Białczyk 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) - stół 1
Mikołaj Kierski - Sławomir Kluzek 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:2, 11:7) - stół 1
Marek Mozdyniewicz - Sławomir Kluzek 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) - stół 1
Mikołaj Kierski - Łukasz Białczyk 3:1 (14:12, 7:11, 11:8, 11:9) - stół 1
Adrian Bukowski - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Marcin Pijanowski 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) - stół 2
Adrian Bukowski - Marcin Pijanowski 3:1 (10:12, 11:9, 11:1, 11:5) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Grzegorz Kluzek 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:3) - stół 2
A. Bukowski / M. Mozdyniewicz - S. Kluzek / Ł. Białczyk 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 7:11, 11:9) - stół 1
J. Czyszczoń / M. Kierski - M. Pijanowski / G. Kluzek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Spektrum Słopnice - OSKiR Podwawelski I Kraków 10:0

Sławomir Osika - Mirosław Różyczka 3:0 (11:5,11:5,11:6) - stół 1
Tomasz Janik - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:1,11:2) - stół 1
Sławomir Osika - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:7,11:7) - stół 1
Tomasz Janik - Mirosław Różyczka 3:0 (12:10,11:5,11:6) - stół 1
Paweł Madzula - Marcin Pojnar 3:0 (11:2,11:3,11:6) - stół 2
Janusz Osika - Paweł Drozd 3:0 (11:4,11:6,11:3) - stół 2
Paweł Madzula - Paweł Drozd 3:0 (11:5,11:8,11:8) - stół 2
Janusz Osika - Marcin Pojnar 3:0 (11:3,12:10,11:6) - stół 2
T. Janik / S. Osika - S. Biały / P. Drozd 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:6) - stół 1
P. Madzula / J. Osika - M. Pojnar / M. Różyczka 3:1 (11:2,11:6,7:11,17:15) - stół 2
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum