2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Janosik08:43:18
losfer10:20:29
Mamasita 4 dni
farokh 1 tydzień
doktorek 1 tydzień

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 52.91.176.251

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6642
Ostatnio Widziani
Janosik08:43:18
losfer10:20:29
Mamasita 4 dni
farokh 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011
2 liga Tenis Stołowy2010-10-02, 14:00 2 GMKS Strzelec I Frysztak - UKS Gryfek I Dębica 9:1

Sebastian Luba¶ - Jacek Gałuszka 3:0 (13:11 11:1 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Marcin Kleszcz 3:1 (9:11 13:11 11:5 11:8) - stół 1
Sebastian Luba¶ - Marcin Kleszcz 3:0 (11:7 11:2 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Jacek Gałuszka 3:1 (11:9 11:1 9:11 11:7) - stół 1
Tomasz Jurkiewicz - Paweł Włodyka 3:0 (11:7 11:4 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Grzegorz Magdoń 3:1 (7:11 11: 11:7 11:7) - stół 2
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Magdoń 3:1 (9:11 11:5 11:5 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Paweł Włodyka 1:3 (3:11 11:13 11:5 11:13) - stół 2
S. Luba¶ / D. Wojdyła - J. Gałuszka / M. Kleszcz 3:0 (11:9 11:6 11:7) - stół 1
K. Niemiec / T. Jurkiewicz - G. Magdoń / P. Włodyka 3:2 (6:11 8:11 11:8 11:9 11:6) - stół 2

2010-10-04, 18:00 2 UKS Polfin Ogrodzenia BIZ O¶więcim - UKS Zarabie My¶lenice -:-

2010-10-02, 14:00 2 MLKS Nurt POSiR Przemy¶l - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 6:4

Rafał Iwaniuch - Albert Golonka 3:2 (11/6,7/11,9/11,11/4,11/9) - stół 1
Dawid Kiełt - Maciej Podsiadło 1:3 (11/9,8/11,9/11,8/11) - stół 1
Rafał Iwaniuch - Maciej Podsiadło 3:1 (12/10,11/6,4/11,11/8) - stół 1
Dawid Kiełt - Albert Golonka 0:3 (5/11,4/11,7/11) - stół 1
Piotr Blat - Szymon Kierski 3:2 (7/11,11/3,11/9,10/12,13/11) - stół 2
Paweł Ru¶nica - Wojciech Stanisz 3:0 (11/8,11/7,11/6) - stół 2
Piotr Blat - Wojciech Stanisz 3:1 (2/11,11/8,11/5,11/4) - stół 2
Paweł Ru¶nica - Szymon Kierski 3:2 (6/11,11/7,6/11,12/10,11/9) - stół 2
R. Iwaniuch / M. Kasprzyk - M. Podsiadło / S. Kierski 0:3 (5/11,5/11,4/11) - stół 1
P. Blat / D. Kiełt - A. Golonka / W. Stanisz 1:3 (6/11,7/11,11/2,2/11) - stół 2

2010-10-03, 16:00 2 KSTS Kontap MOSiR II Krosno - PKS Kolping II Jarosław 2:8

Michał Pojnar - Aleksander Kuczuk 0:3 (3:11,5:11,3:11) - stół 1
Michał Jurczak - Tomasz Klag 3:1 (7:11,14:12,11:8,11:7) - stół 1
Michał Pojnar - Łukasz Adamski 3:1 (11:6,12:10,3:11,11:9) - stół 1
Michał Jurczak - Radosław Dudek 2:3 (10:12,11:2,11:6,9:11,5:11) - stół 1
Robert Wróbel - Konrad Zieliński 0:3 (9:11,5:11,7:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Kamil Dziukiewicz 0:3 (2:11,12:14,7:11) - stół 2
Robert Wróbel - Kamil Dziukiewicz 0:3 (7:11,5:11,9:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Konrad Zieliński 1:3 (11:9,8:11,4:11,4:11) - stół 2
M. Jurczak / M. Pojnar - Ł. Adamski / K. Zieliński 0:3 (11:13,8:11,5:11) - stół 1
R. Wróbel / R. Niemiec - R. Dudek / K. Dziukiewicz 0:3 (3:11,5:11,10:12) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Gorce Nowy Targ - KS Bronowianka Kraków 9:1

Marek Mozdyniewicz - Łukasz Białczyk 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) - stół 1
Mikołaj Kierski - Sławomir Kluzek 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:2, 11:7) - stół 1
Marek Mozdyniewicz - Sławomir Kluzek 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) - stół 1
Mikołaj Kierski - Łukasz Białczyk 3:1 (14:12, 7:11, 11:8, 11:9) - stół 1
Adrian Bukowski - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Marcin Pijanowski 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) - stół 2
Adrian Bukowski - Marcin Pijanowski 3:1 (10:12, 11:9, 11:1, 11:5) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Grzegorz Kluzek 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:3) - stół 2
A. Bukowski / M. Mozdyniewicz - S. Kluzek / Ł. Białczyk 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 7:11, 11:9) - stół 1
J. Czyszczoń / M. Kierski - M. Pijanowski / G. Kluzek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Spektrum Słopnice - OSKiR Podwawelski I Kraków 10:0

Sławomir Osika - Mirosław Różyczka 3:0 (11:5,11:5,11:6) - stół 1
Tomasz Janik - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:1,11:2) - stół 1
Sławomir Osika - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:7,11:7) - stół 1
Tomasz Janik - Mirosław Różyczka 3:0 (12:10,11:5,11:6) - stół 1
Paweł Madzula - Marcin Pojnar 3:0 (11:2,11:3,11:6) - stół 2
Janusz Osika - Paweł Drozd 3:0 (11:4,11:6,11:3) - stół 2
Paweł Madzula - Paweł Drozd 3:0 (11:5,11:8,11:8) - stół 2
Janusz Osika - Marcin Pojnar 3:0 (11:3,12:10,11:6) - stół 2
T. Janik / S. Osika - S. Biały / P. Drozd 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:6) - stół 1
P. Madzula / J. Osika - M. Pojnar / M. Różyczka 3:1 (11:2,11:6,7:11,17:15) - stół 2
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Archiwum