2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.196.2.131

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 655
Posty na Forum 2127
Komentarzy 4571
Księga Gości
Newsy 1314
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6556
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 3 dni
grzehk 1 tydzień
FilipU 2 tygodni
alek 5 tygodni
czkamyk 5 tygodni
Blady 6 tygodni
Adriang 8 tygodni
Yanek10 tygodni
doktorek13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 22-11-2017 13:40
Punktacja po 11 turniejach 1 losfer 20-11-2017 14:07
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 26-10-2017 15:54
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 17-10-2017 10:51
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 10-10-2017 13:58
PustaMiska - akcja charytatywna
2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011
2 liga Tenis Stołowy2010-10-02, 14:00 2 GMKS Strzelec I Frysztak - UKS Gryfek I Dębica 9:1

Sebastian Lubaś - Jacek Gałuszka 3:0 (13:11 11:1 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Marcin Kleszcz 3:1 (9:11 13:11 11:5 11:8) - stół 1
Sebastian Lubaś - Marcin Kleszcz 3:0 (11:7 11:2 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Jacek Gałuszka 3:1 (11:9 11:1 9:11 11:7) - stół 1
Tomasz Jurkiewicz - Paweł Włodyka 3:0 (11:7 11:4 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Grzegorz Magdoń 3:1 (7:11 11: 11:7 11:7) - stół 2
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Magdoń 3:1 (9:11 11:5 11:5 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Paweł Włodyka 1:3 (3:11 11:13 11:5 11:13) - stół 2
S. Lubaś / D. Wojdyła - J. Gałuszka / M. Kleszcz 3:0 (11:9 11:6 11:7) - stół 1
K. Niemiec / T. Jurkiewicz - G. Magdoń / P. Włodyka 3:2 (6:11 8:11 11:8 11:9 11:6) - stół 2

2010-10-04, 18:00 2 UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim - UKS Zarabie Myślenice -:-

2010-10-02, 14:00 2 MLKS Nurt POSiR Przemyśl - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 6:4

Rafał Iwaniuch - Albert Golonka 3:2 (11/6,7/11,9/11,11/4,11/9) - stół 1
Dawid Kiełt - Maciej Podsiadło 1:3 (11/9,8/11,9/11,8/11) - stół 1
Rafał Iwaniuch - Maciej Podsiadło 3:1 (12/10,11/6,4/11,11/8) - stół 1
Dawid Kiełt - Albert Golonka 0:3 (5/11,4/11,7/11) - stół 1
Piotr Blat - Szymon Kierski 3:2 (7/11,11/3,11/9,10/12,13/11) - stół 2
Paweł Ruśnica - Wojciech Stanisz 3:0 (11/8,11/7,11/6) - stół 2
Piotr Blat - Wojciech Stanisz 3:1 (2/11,11/8,11/5,11/4) - stół 2
Paweł Ruśnica - Szymon Kierski 3:2 (6/11,11/7,6/11,12/10,11/9) - stół 2
R. Iwaniuch / M. Kasprzyk - M. Podsiadło / S. Kierski 0:3 (5/11,5/11,4/11) - stół 1
P. Blat / D. Kiełt - A. Golonka / W. Stanisz 1:3 (6/11,7/11,11/2,2/11) - stół 2

2010-10-03, 16:00 2 KSTS Kontap MOSiR II Krosno - PKS Kolping II Jarosław 2:8

Michał Pojnar - Aleksander Kuczuk 0:3 (3:11,5:11,3:11) - stół 1
Michał Jurczak - Tomasz Klag 3:1 (7:11,14:12,11:8,11:7) - stół 1
Michał Pojnar - Łukasz Adamski 3:1 (11:6,12:10,3:11,11:9) - stół 1
Michał Jurczak - Radosław Dudek 2:3 (10:12,11:2,11:6,9:11,5:11) - stół 1
Robert Wróbel - Konrad Zieliński 0:3 (9:11,5:11,7:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Kamil Dziukiewicz 0:3 (2:11,12:14,7:11) - stół 2
Robert Wróbel - Kamil Dziukiewicz 0:3 (7:11,5:11,9:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Konrad Zieliński 1:3 (11:9,8:11,4:11,4:11) - stół 2
M. Jurczak / M. Pojnar - Ł. Adamski / K. Zieliński 0:3 (11:13,8:11,5:11) - stół 1
R. Wróbel / R. Niemiec - R. Dudek / K. Dziukiewicz 0:3 (3:11,5:11,10:12) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Gorce Nowy Targ - KS Bronowianka Kraków 9:1

Marek Mozdyniewicz - Łukasz Białczyk 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) - stół 1
Mikołaj Kierski - Sławomir Kluzek 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:2, 11:7) - stół 1
Marek Mozdyniewicz - Sławomir Kluzek 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) - stół 1
Mikołaj Kierski - Łukasz Białczyk 3:1 (14:12, 7:11, 11:8, 11:9) - stół 1
Adrian Bukowski - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Marcin Pijanowski 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) - stół 2
Adrian Bukowski - Marcin Pijanowski 3:1 (10:12, 11:9, 11:1, 11:5) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Grzegorz Kluzek 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:3) - stół 2
A. Bukowski / M. Mozdyniewicz - S. Kluzek / Ł. Białczyk 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 7:11, 11:9) - stół 1
J. Czyszczoń / M. Kierski - M. Pijanowski / G. Kluzek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Spektrum Słopnice - OSKiR Podwawelski I Kraków 10:0

Sławomir Osika - Mirosław Różyczka 3:0 (11:5,11:5,11:6) - stół 1
Tomasz Janik - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:1,11:2) - stół 1
Sławomir Osika - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:7,11:7) - stół 1
Tomasz Janik - Mirosław Różyczka 3:0 (12:10,11:5,11:6) - stół 1
Paweł Madzula - Marcin Pojnar 3:0 (11:2,11:3,11:6) - stół 2
Janusz Osika - Paweł Drozd 3:0 (11:4,11:6,11:3) - stół 2
Paweł Madzula - Paweł Drozd 3:0 (11:5,11:8,11:8) - stół 2
Janusz Osika - Marcin Pojnar 3:0 (11:3,12:10,11:6) - stół 2
T. Janik / S. Osika - S. Biały / P. Drozd 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:6) - stół 1
P. Madzula / J. Osika - M. Pojnar / M. Różyczka 3:1 (11:2,11:6,7:11,17:15) - stół 2
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
21/11/2017 17:00
13-16 Taler, Luha, Kamiński, Mikrut 17-24 Lodowski, Tyka, Szymoniak, Szelest, Wala, Bodziony, Woźniak 25-32 Sobucki, Zieliński

Marthinus
21/11/2017 16:59
1. Zając 2. Lenart 3. Szczebak 4 Piegza 5-6 Pietrzyk, Biel 7-8 Nowak, Bruzda 9-12 Kurdziel, Dymek, Jedynak, Palczyński

losfer
15/11/2017 09:25
Wczorajszy mam - prezes przysłał, sprzed dwóch tygodni mam - prezes przysłał smiley, ale nie mam z 6 listopada smiley

Marthinus
14/11/2017 16:02
Licząc z wynikami z wczoraj to brakuje trzech turniejów...

losfer
14/11/2017 08:20
A ja jestem ciekawy, czy ktoś mi podeśle wyniki dwóch ostatnich turniejów (wczorajszy i sprzed tygodnia), czy gramy tylko tak sobie :/

Archiwum