RANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘŻCZYZN - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez00:50:13
Blady 2 tygodni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 3.227.233.55

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez00:50:13
Blady 2 tygodni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
RANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘŻCZYZN
2 liga Tenis StołowyRANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘŻCZYZN GRUPA PODKARPACKO – MAŁOPOLSKA NA SEZON 2010/2011

Imię i nazwisko L. g. Z P Punkty

GMKS STRZELEC I Frysztak
1. Damian Wojdyła I liga mężczyzn 2009/2010
2. Sebastian Luba¶ 32 30 2 90:6
3. Krzysztof Niemiec 32 16 16 48:48
4. Tomasz Jurkiewicz 30 23 7 46:14
5. Sławomir Niemiec 1 0 1 0:2
6. Kacper Niekowal 0 0 0 0:0
7. Jarosław Kosoń 0 0 0 0:0

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ O¶więcim
1. Wacław Suchecki 32 18 14 54:42
2. Robert ¦wirk 29 24 5 53:13
3. Rafał Długaj 32 19 13 38:26
4. Ryszard Sarna 2 1 1 2:2
5. Piotr Ole¶ 7 1 6 2:12
6. Michał Rosiek 1 0 1 0:2
7. Kazimierz Drabek 1 0 1 0:2
8. Jakub Pawlusiak 0 0 0 0:0

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
1. Maciej Podsiadło 32 22 10 66:30
2. Albert Golonka 32 26 6 52:12
3. Szymon Kierski 2 1 1 2:2
4. Krzysztof K±dziołka 0 0 0 0:0
5. Wojciech Stanisz 0 0 0 0:0
6. Krystian Gaik 0 0 0 0:0
7. Jakub Michalczyk 0 0 0 0:0
8. Dawid Rozum 0 0 0 0:0
9. Mariusz Twaróg 0 0 0 0:0
10. Bartosz Sułkowski 0 0 0 0:0

PKS KOLPING II Jarosław
1. Konrad Zieliński I liga mężczyzn 2009/2010
2. Radosław Dudek 32 19 13 57:39
3. Kamil Dziukiewicz 32 18 14 54:42
4. Łukasz Adamski 31 13 18 26:36
5. Damian Gł±b 1 0 1 0:2
6. Grzegorz Cukierda 0 0 0 0:0
7. Hubert Żołyniak 0 0 0 0:0
8. Paweł Oziębło 0 0 0 0:0

KS GORCE Nowy Targ
1. Marek Mozdyniewicz 32 21 11 63:33
2. Mikołaj Kierski 28 13 15 35:39
3. Jakub Czyszczoń 32 15 17 34:44
4. Adrian Bukowski 32 15 17 30:34
5. Mateusz Wawrzon 2 1 1 2:2
6. Tomasz Klocek 0 0 0 0:0
7. Marcin W±sik 0 0 0 0:0
8. Stanisław Antoszek 0 0 0 0:0
9. Damian Magulski 0 0 0 0:0
10. Filip Subik 0 0 0 0:0

KS SPEKTRUM Słopnice
1. Sławomir Osika 32 22 10 66:30
2. Tomasz Janik 29 19 10 57:30
3. Janusz Osika 32 28 4 56:8
4. Paweł Madzula 25 12 13 31:37
5. Tomasz Raputa 18 9 9 18:19
6. Roman Piwowarczyk 21 9 12 18:24
7. Paweł Bolsęga 2 2 0 4:0
8. Grzegorz Palacz 2 1 1 2:2
9. Henryk Bolsęga 0 0 0 0:0
10. Adrian Kaim 0 0 0 0:0
11. Lukasz Matusiak 0 0 0 0:0

MLKS NURT POSiR Przemy¶l
1. Rafał Iwaniuch 30 23 7 69:21
2. Dawid Kiełt 30 17 13 51:39
3. Piotr Blat 26 16 10 32:20
4. Paweł Ru¶nica 18 8 10 16:20
5. Kamil Jaroch 5 2 3 4:6
6. Bartosz Sawa 1 0 1 0:2
7. Zdzisław Bodnar 2 0 2 0:4
8. Damian Kulak 8 0 8 0:16
9. Krzysztof Borowiak 0 0 0 0:0
10. Marcin Kasprzyk 0 0 0 0:0
11. Łukasz Kalinowski 0 0 0 0:0
12. Damian Mazur 0 0 0 0:0

KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
1. Mariusz Haduch 19 16 3 37:3
2. Michał Pojnar 30 14 16 32:40
3. Paweł Kolanko 4 3 1 6:2
4. Rafał Niemiec 4 2 2 4:4
5. Rafał Jamrogiewicz 8 2 6 4:12
6. Andrzej Sobota 2 1 1 2:2
7. Marcin Dobek 5 1 4 2:9
8. Szymon Kafel 0 0 0 0:0
9. Jarosław Klamut 0 0 0 0:0
10. Robert Wróbel 0 0 0 0:0

KS BRONOWIANKA I Kraków
1. Łukasz Białczyk 28 19 9 57:27
2. Łukasz Klimas 32 11 21 28:54
3. Sławomir Kluzek 27 9 18 19:49
4. Rafał Utylski 4 4 0 12:0
5. Grzegorz Kluzek 24 5 19 10:38
6. Bartosz Giza 24 2 22 4:46
7. Marcin Pijanowski 11 0 11 0:22
8. Paweł Stach 0 0 0 0:0
9. Jan Kaczor 0 0 0 0:0
10. Szymon Zych 0 0 0 0:0

UKS Gryfek I Dębica

1. Jacek Gałuszka 29 21 8 42:16
2. Marcin Kleszcz 0 0 0 0:0
3. Mateusz D±browski 0 0 0 0:0
4. Paweł Włodyka 0 0 0 0:0
5. Grzegorz Magdoń 0 0 0 0:0
6. Kamil Szukała 0 0 0 0:0
7. Łukasz D±browski 0 0 0 0:0
8. Dariusz Szukała 0 0 0 0:0
9. Marek Kleszcz 0 0 0 0:0
10. Paweł Mirus 0 0 0 0:0

OSKiR Podwawelski Kraków
1. Sebastian Biały 0 0 0 0:0
2. Mirosław Różyczka 0 0 0 0:0
3. Marcin Pojnar 0 0 0 0:0
4. Paweł Drozd 0 0 0 0:0
5. Maciej Wenc 0 0 0 0:0

UKS Zarabie My¶lenice
1. Piotr ¦wiatłoń 0 0 0 0:0
2. Sebastian ¦wiatłoń 0 0 0 0:0
3. Jakub Masłowski 0 0 0 0:0
4. Konrad Dziadek 0 0 0 0:0
5. Waldemar Kuzio 0 0 0 0:0
6. Bogdan Czyżycki 0 0 0 0:0




Kierownik Biura POZTS
Tomasz Pasternak

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum