RANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘŻCZYZN - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer03:55:23
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.227.6.156

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6561
Ostatnio Widziani
losfer03:55:23
Janosik 6 dni
BOCHMAR 6 dni
FilipU 2 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
Marthinus 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
RANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘŻCZYZN
2 liga Tenis StołowyRANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘŻCZYZN GRUPA PODKARPACKO – MAŁOPOLSKA NA SEZON 2010/2011

Imię i nazwisko L. g. Z P Punkty

GMKS STRZELEC I Frysztak
1. Damian Wojdyła I liga mężczyzn 2009/2010
2. Sebastian Lubaś 32 30 2 90:6
3. Krzysztof Niemiec 32 16 16 48:48
4. Tomasz Jurkiewicz 30 23 7 46:14
5. Sławomir Niemiec 1 0 1 0:2
6. Kacper Niekowal 0 0 0 0:0
7. Jarosław Kosoń 0 0 0 0:0

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
1. Wacław Suchecki 32 18 14 54:42
2. Robert Świrk 29 24 5 53:13
3. Rafał Długaj 32 19 13 38:26
4. Ryszard Sarna 2 1 1 2:2
5. Piotr Oleś 7 1 6 2:12
6. Michał Rosiek 1 0 1 0:2
7. Kazimierz Drabek 1 0 1 0:2
8. Jakub Pawlusiak 0 0 0 0:0

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
1. Maciej Podsiadło 32 22 10 66:30
2. Albert Golonka 32 26 6 52:12
3. Szymon Kierski 2 1 1 2:2
4. Krzysztof Kądziołka 0 0 0 0:0
5. Wojciech Stanisz 0 0 0 0:0
6. Krystian Gaik 0 0 0 0:0
7. Jakub Michalczyk 0 0 0 0:0
8. Dawid Rozum 0 0 0 0:0
9. Mariusz Twaróg 0 0 0 0:0
10. Bartosz Sułkowski 0 0 0 0:0

PKS KOLPING II Jarosław
1. Konrad Zieliński I liga mężczyzn 2009/2010
2. Radosław Dudek 32 19 13 57:39
3. Kamil Dziukiewicz 32 18 14 54:42
4. Łukasz Adamski 31 13 18 26:36
5. Damian Głąb 1 0 1 0:2
6. Grzegorz Cukierda 0 0 0 0:0
7. Hubert Żołyniak 0 0 0 0:0
8. Paweł Oziębło 0 0 0 0:0

KS GORCE Nowy Targ
1. Marek Mozdyniewicz 32 21 11 63:33
2. Mikołaj Kierski 28 13 15 35:39
3. Jakub Czyszczoń 32 15 17 34:44
4. Adrian Bukowski 32 15 17 30:34
5. Mateusz Wawrzon 2 1 1 2:2
6. Tomasz Klocek 0 0 0 0:0
7. Marcin Wąsik 0 0 0 0:0
8. Stanisław Antoszek 0 0 0 0:0
9. Damian Magulski 0 0 0 0:0
10. Filip Subik 0 0 0 0:0

KS SPEKTRUM Słopnice
1. Sławomir Osika 32 22 10 66:30
2. Tomasz Janik 29 19 10 57:30
3. Janusz Osika 32 28 4 56:8
4. Paweł Madzula 25 12 13 31:37
5. Tomasz Raputa 18 9 9 18:19
6. Roman Piwowarczyk 21 9 12 18:24
7. Paweł Bolsęga 2 2 0 4:0
8. Grzegorz Palacz 2 1 1 2:2
9. Henryk Bolsęga 0 0 0 0:0
10. Adrian Kaim 0 0 0 0:0
11. Lukasz Matusiak 0 0 0 0:0

MLKS NURT POSiR Przemyśl
1. Rafał Iwaniuch 30 23 7 69:21
2. Dawid Kiełt 30 17 13 51:39
3. Piotr Blat 26 16 10 32:20
4. Paweł Ruśnica 18 8 10 16:20
5. Kamil Jaroch 5 2 3 4:6
6. Bartosz Sawa 1 0 1 0:2
7. Zdzisław Bodnar 2 0 2 0:4
8. Damian Kulak 8 0 8 0:16
9. Krzysztof Borowiak 0 0 0 0:0
10. Marcin Kasprzyk 0 0 0 0:0
11. Łukasz Kalinowski 0 0 0 0:0
12. Damian Mazur 0 0 0 0:0

KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
1. Mariusz Haduch 19 16 3 37:3
2. Michał Pojnar 30 14 16 32:40
3. Paweł Kolanko 4 3 1 6:2
4. Rafał Niemiec 4 2 2 4:4
5. Rafał Jamrogiewicz 8 2 6 4:12
6. Andrzej Sobota 2 1 1 2:2
7. Marcin Dobek 5 1 4 2:9
8. Szymon Kafel 0 0 0 0:0
9. Jarosław Klamut 0 0 0 0:0
10. Robert Wróbel 0 0 0 0:0

KS BRONOWIANKA I Kraków
1. Łukasz Białczyk 28 19 9 57:27
2. Łukasz Klimas 32 11 21 28:54
3. Sławomir Kluzek 27 9 18 19:49
4. Rafał Utylski 4 4 0 12:0
5. Grzegorz Kluzek 24 5 19 10:38
6. Bartosz Giza 24 2 22 4:46
7. Marcin Pijanowski 11 0 11 0:22
8. Paweł Stach 0 0 0 0:0
9. Jan Kaczor 0 0 0 0:0
10. Szymon Zych 0 0 0 0:0

UKS Gryfek I Dębica

1. Jacek Gałuszka 29 21 8 42:16
2. Marcin Kleszcz 0 0 0 0:0
3. Mateusz Dąbrowski 0 0 0 0:0
4. Paweł Włodyka 0 0 0 0:0
5. Grzegorz Magdoń 0 0 0 0:0
6. Kamil Szukała 0 0 0 0:0
7. Łukasz Dąbrowski 0 0 0 0:0
8. Dariusz Szukała 0 0 0 0:0
9. Marek Kleszcz 0 0 0 0:0
10. Paweł Mirus 0 0 0 0:0

OSKiR Podwawelski Kraków
1. Sebastian Biały 0 0 0 0:0
2. Mirosław Różyczka 0 0 0 0:0
3. Marcin Pojnar 0 0 0 0:0
4. Paweł Drozd 0 0 0 0:0
5. Maciej Wenc 0 0 0 0:0

UKS Zarabie Myślenice
1. Piotr Światłoń 0 0 0 0:0
2. Sebastian Światłoń 0 0 0 0:0
3. Jakub Masłowski 0 0 0 0:0
4. Konrad Dziadek 0 0 0 0:0
5. Waldemar Kuzio 0 0 0 0:0
6. Bogdan Czyżycki 0 0 0 0:0




Kierownik Biura POZTS
Tomasz Pasternak

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Marthinus
29/11/2017 17:29
1 Luha 2 Jedynak 3 SzymoniK 4 Boroń 5-6 Kurdziel, Wala 7-8 Przeździk, Janik 9-12 Dymek, Taler, Mikrut, Lenart

Archiwum