Wyniki TOP 12 - GP Podwawelski cykl wakacje 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:36:24
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:36:24
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki TOP 12 - GP Podwawelski cykl wakacje 2010
cykl wakacje 2010 Podwawelskie Grand PrixZanim przejdę do wyników TOP 12 posypię głowę popiołem. Nasz audyt wewnętrzny zakwestionował punktacje końcową i stąd zmiana obsady grup, na szczęście moja pomyłka wiązała się tylko ze zmianą zajętych miejsc a nie ze zmianą obsady.

Oczywiście wygrał Tomasz Janik który w półfinale ograł Pawła Stacha a następnie w finale Wiesława Rygla który to w 1/2 wygrał z Jackiem Skaldą. Trzecie miejsce Marek Strzałka który po fatalnym początku wdrapał się na pudło.

Największą rewelacją mógł być, a może nawet nią był Marek Rajtar. W swojej grupie wygrał oba mecze z Markiem Strzałką i Jakubem Bielem.Po wyjściu z grupy zatrzymał się na trzecim zawodniku Podwawelskiego pomimo prowadzenia 2-0 uległ 2-3.
W jednej z grup o wyjściu decydował regulamin, każdy zawodnik (Stach, Kurdziel, Biały) miał po jednym zwycięstwie 3-2 i porażce w tym samym stosunku. Brak wyników z małymi punktami spowodował iż o miejscu zadecydował ranking.
Wspomnę jeszcze o naszym wiecznym spóźnialskim, brak rozgrzewki i może dlatego przegrana, może nie, 40-to minutowe spóźnienie nie jest małe.

Zestawienie grup:
Grupa I
A
Grzegorz Kluzek/rezerwowy Marek Strzałka
Zbigniew Repetowski/rezerwowy Jakub Biel
Marek Rajtar

Grupa II
B
Paweł Stach
Stanisław Kurdziel
Sebastian Biały

Grupa III
C
Wiesław Rygiel
Michał Petka
Tadeusz Rutkowski

Grupa IV
D
Bogdan Palczyński
Jacek Skalda
Tomasz Janik

WYNIKI TOP 12
1 Tomasz Janik
2 Wiesław Rygiel
3 Marek Strzałka
4 Paweł Stach

5 Stanisław Kurdziel
6 Jacek Skalda

7 Marek Rajtar
8 Michał Petka

9 Sebastian Biały
10 Bogdan Palczyński
11 Tadeusz Rutkowski
12 Jakub Biel
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum