Zestawienie TOP 12 - wakacje lato 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady17:15:11
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Go¶ci Online: 9

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady17:15:11
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Zestawienie TOP 12 - wakacje lato 2010
cykl wakacje 2010 Podwawelskie Grand PrixGrupa I
A

1 Grzegorz Kluzek
7 Zbigniew Repetowski
12 Marek Rajtar

Grupa II
B

2 Paweł Stach
6 Jacek Skalda
11 Sebastian Biały

Grupa III
C

3 Wiesław Rygiel
8 Michał Petka
9 Tadeusz Rutkowski

Grupa IV
D

4 Stanisław Kurdziel
5 Bogdan Palczyński
10 Tomasz Janik


Rezerwa:
13 Marek Strzałka 151
14 Jakub Biel 149
15 Angelika Janik 148
16 Mirosław Różyczka 137
17 Tadeusz Szymoniak 137
18 Krzysztof Petka 130
19 Krzysztof Kapik 130
20 Dawid Taler 122
21 Mariusz Bochenek 120
22 Rafał Utylski 96
23 Marcin Pojnar 91
24 Marcin Pietrzyk 90
Komentarze
grzehk dnia sierpień 25 2010 14:34:21
Alien znów ma grupę ¶mierci;d
grzehk dnia sierpień 25 2010 15:04:33
Alien znów ma grupę ¶mierci;d
doktorek dnia sierpień 25 2010 22:14:55
W pozostałych grupach sprawa jest do¶ć jasna, na szczę¶cie dla mnie "Staszek" pierwszy mecz gra z "Bladym" po czym może się udać między kotarom a parapetem do szatnismiley
alek dnia sierpień 28 2010 12:52:20
Wręczenie nagród dla uczestników TOP 12 odbędzie się przed rozpoczęciem 1go turnieju cyklu jesień - zima w dniu 6 wrze¶nia
losfer dnia sierpień 30 2010 10:18:48
dostrzegam błędy w punktacji, przyjdę więc na topa z tabelk±, rozpisk±, punktacj± itd.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum