TOP 12 cyklu jesień-zima 2006 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus15:49:26
Blady15:51:20
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus15:49:26
Blady15:51:20
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP 12 cyklu jesień-zima 2006
Cykl jesień - zima 2006 Podwawelskie Grand PrixWyniki TOP 12:

Grupa A:
1. Mariusz Bochenek
2. Mirosław Różyczka
3. Marcin Pojnar
4. Tomasz Raś
5. Jacek Skalda
6. Bogdan Palczyński

Grupa B:
1. Sebastian Biały
2. Paweł Ślazyk
3. Wiesław Rygiel
4. Jakub Biel
5. Stanisław Kurdziel
6. Alojzy Nowak

Półfinały:

Mirosław Różyczka - Sebastian Biały 2-3
Mariusz Bochenek - Paweł Ślazyk 1-3

Mecz o 3 miejsce:

Mariusz Bochenek - Mirosław Różyczka 0-3

Finał:

Sebastian Biały - Paweł Ślazyk 3-0


Kolejność TOP 12:

1. Sebastian Biały
2. Paweł Ślazyk
3. Mirosław Różyczka
4. Mariusz Bochenek
5. Marcin Pojnar
6. Wiesław Rygiel
7. Tomasz Raś
8. Jakub Biel
9. Jacek Skalda
10. Stanisław Kurdziel
11. Bogdan Palczyński
12. Alojzy Nowak
Komentarze
bombel dnia grudzień 19 2006 21:04:40
dodaje finał 3:0 9:11 ,10:12, 10:12, mogło być inaczej ale i tak jestem zadowolony i ciesze się że reszta zapszegu jest za mnąsmileysmileysmileysmileysmiley.Dobrze graliściesmileysmiley
T-REX dnia grudzień 19 2006 21:07:25
Dobrze ze chociaz Doktorek jest za mna:-) bravo Bombel koniu:-) PS i tak zawsze bedziesz Kobyłą:-)
bombel dnia grudzień 19 2006 21:08:18
smileysmileysmileysmiley
bombel dnia grudzień 19 2006 21:12:01
doktorek 9 miejsce to dobre miejsce zwłaszcza że masz kontuzje pleców?:smiley
bombel dnia grudzień 19 2006 21:12:44
sorki łokcia i kolana
bombel dnia grudzień 19 2006 21:14:00
Wiesiek dobrze grałeśsmiley
katapult dnia grudzień 19 2006 22:06:18
gratulacjesmiley
doktorek dnia grudzień 19 2006 23:38:19
Kontuzje są drugoplanowe, byli lepsi tym razem (nawet T-rexsmiley) Sory dobrze grałeś a Bombel jeszcze lepiej. Gratulacje całej czwórce.
alien dnia grudzień 20 2006 10:42:00
Podtrzymuje zdanie - żebyście na podwawelski stadnine założyli :-)
came konie - wszędzie konie - i to jak ładnie bomblowe kopytka stukały - no no :-) respekcik smiley
Ciekawe jak potoczą się dalsze losy sprzedawczyków smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum