TOP 12 cyklu jesień-zima 2006 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita21:31:49
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 35.153.135.60

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 708
Posty na Forum 2183
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1376
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6662
Ostatnio Widziani
Mamasita21:31:49
tomekjez 1 dzień
BOCHMAR 1 dzień
alek 1 tydzień
losfer 2 tygodni
doktorek 4 tygodni
FilipU 7 tygodni
Blady12 tygodni
Marthinus12 tygodni
Holly13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 20 turniejach 0 losfer 19-06-2019 07:16
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP 12 cyklu jesień-zima 2006
Cykl jesień - zima 2006 Podwawelskie Grand PrixWyniki TOP 12:

Grupa A:
1. Mariusz Bochenek
2. Mirosław Różyczka
3. Marcin Pojnar
4. Tomasz Ra¶
5. Jacek Skalda
6. Bogdan Palczyński

Grupa B:
1. Sebastian Biały
2. Paweł ¦lazyk
3. Wiesław Rygiel
4. Jakub Biel
5. Stanisław Kurdziel
6. Alojzy Nowak

Półfinały:

Mirosław Różyczka - Sebastian Biały 2-3
Mariusz Bochenek - Paweł ¦lazyk 1-3

Mecz o 3 miejsce:

Mariusz Bochenek - Mirosław Różyczka 0-3

Finał:

Sebastian Biały - Paweł ¦lazyk 3-0


Kolejno¶ć TOP 12:

1. Sebastian Biały
2. Paweł ¦lazyk
3. Mirosław Różyczka
4. Mariusz Bochenek
5. Marcin Pojnar
6. Wiesław Rygiel
7. Tomasz Ra¶
8. Jakub Biel
9. Jacek Skalda
10. Stanisław Kurdziel
11. Bogdan Palczyński
12. Alojzy Nowak
Komentarze
bombel dnia grudzień 19 2006 21:04:40
dodaje finał 3:0 9:11 ,10:12, 10:12, mogło być inaczej ale i tak jestem zadowolony i ciesze się że reszta zapszegu jest za mn±smileysmileysmileysmileysmiley.Dobrze grali¶ciesmileysmiley
T-REX dnia grudzień 19 2006 21:07:25
Dobrze ze chociaz Doktorek jest za mna:-) bravo Bombel koniu:-) PS i tak zawsze bedziesz Kobył±:-)
bombel dnia grudzień 19 2006 21:08:18
smileysmileysmileysmiley
bombel dnia grudzień 19 2006 21:12:01
doktorek 9 miejsce to dobre miejsce zwłaszcza że masz kontuzje pleców?:smiley
bombel dnia grudzień 19 2006 21:12:44
sorki łokcia i kolana
bombel dnia grudzień 19 2006 21:14:00
Wiesiek dobrze grałe¶smiley
katapult dnia grudzień 19 2006 22:06:18
gratulacjesmiley
doktorek dnia grudzień 19 2006 23:38:19
Kontuzje s± drugoplanowe, byli lepsi tym razem (nawet T-rexsmiley) Sory dobrze grałe¶ a Bombel jeszcze lepiej. Gratulacje całej czwórce.
alien dnia grudzień 20 2006 10:42:00
Podtrzymuje zdanie - żeby¶cie na podwawelski stadnine założyli :-)
came konie - wszędzie konie - i to jak ładnie bomblowe kopytka stukały - no no :-) respekcik smiley
Ciekawe jak potocz± się dalsze losy sprzedawczyków smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O ktĂłrej zaczynajÄ… siÄ™ turnieje wakacyjne?

tomekjez
14/07/2019 20:09
Wyniki 3 turnieju Wakacyjnego z 10.07: 1Piegza 2Bruzda 3BodnarMi -4Dąbrowski 5-6Wojdyła, Skrzypek 7-8Dymek,BodnarMa 9-12Apostoł, Pasieczny, GalaB, Bodziony 13-16GalaD, Nowak, Dietrich, Wala 17-19U

tomekjez
08/07/2019 23:52
Wyniki 2 turnieju Wakacyjnego z 8.07: 1Skrzypek Grzegorz 2Dudziak 3Bruzda 4Apostoł 5Wala 6Janiszewski 7Nowak 8Pasieczny Jan 9-10 Urban Piotr, Taler

Archiwum