Memoriał Jana Błaszczaka 28-29.08.2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 54.224.100.134

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik14 tygodni
BOCHMAR14 tygodni
FilipU16 tygodni
doktorek17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
Memoriał Jana Błaszczaka 28-29.08.2010
Turnieje Tenis StołowyOgólnopolski Turniej Tenisa Stołowego
VII Memoriał Jana Błaszczaka Kraków 28-29.08.2010


Zgłoszenia do 26 sierpnia 2010 r

Link

Lista startowa:
LISTA STARTOWA TURNIEJU OPEN MĘŻCZYZN

Lp. NS NAZWISKO / imiona Klub Województwo Punkty rank. Data urodzenia
1 121 Lewandowski Tomasz AZS Politechnika Rzeszów podkarpackie 1 015 1985-08-02
2 112 Tomicki Jarosław PKS Opoka Trzebinia małopolskie 975 1980-11-17
3 94 Kaczmarek Krzysztof UKS Dojlidy Białystok podlaskie 850 1971-11-03
4 111 Perek Jakub PKS Opoka Trzebinia małopolskie 695 1986-08-04
5 113 Koszyk Bogusław PKS Opoka Trzebinia małopolskie 605 1987-12-18
6 22 Kiełb Dariusz PKS Kolping Jarosław podkarpackie 540 1972-09-06
7 89 Kierski Mikołaj KS Gorce Nowy Targ małopolskie 406 1992-12-02
8 93 Puchalski Daniel UKS Dojlidy Białystok podlaskie 367 1991-07-25
9 28 Michalik Kamil BISTS Bielsko-Biała ¶l±skie 361 1989-03-06
10 119 Zdzienicki Piotr MOKS Słoneczny Stok Białystok podlaskie 319 1990-03-16
11 63 Osika Sławomir KS Spektrum Słopnice małopolskie 311 1990-10-20
12 29 Pietraszko Łukasz BISTS Bielsko-Biała ¶l±skie 304 1989-06-24
13 47 Magulski Damian KS Gorce Nowy Targ małopolskie 302 1997-03-02
14 77 Podsiadło Maciej UKS Płomień Limanowa małopolskie 302 1989-09-09
15 25 Dziukiewicz Kamil PKS Kolping Jarosław podkarpackie 301 1983-10-23
16 80 Golonka Albert UKS Płomień Limanowa małopolskie 291 1976-09-19
17 120 Cylwik Bogdan MOKS Słoneczny Stok Białystok podlaskie 291 1989-01-23
18 92 Anchim Piotr UKS Dojlidy Białystok podlaskie 284 1990-12-26
19 56 Czyszczoń Jakub KS Gorce Nowy Targ małopolskie 269 1993-09-06
20 104 Bukowski Adrian KS Gorce Nowy Targ małopolskie 265 1992-09-10
21 31 Zaj±c Damian niestowarzyszony małopolskie 258 1986-02-03
22 12 Kiełb Mirosław KTS Sandomierz ¶więtokrzyskie 257 1967-08-02
23 62 Osika Janusz KS Spektrum Słopnice małopolskie 255 1988-12-01
24 23 Marcinowski Krzysztof PKS Kolping Jarosław podkarpackie 249 1973-07-21
25 48 Masłowski Jakub UKS Zarabie My¶lenice małopolskie 241 1996-01-10
26 26 Adamski Łukasz PKS Kolping Jarosław podkarpackie 240 1989-07-18
27 57 Kaim Adrian KS Spektrum Słopnice małopolskie 240 1997-09-21
28 78 Kierski Szymon UKS Płomień Limanowa małopolskie 237 1991-05-04
29 51 Zych Szymon KS Bronowianka Kraków małopolskie 223 1995-02-16
30 30 Roj Wojciech BISTS Bielsko-Biała ¶l±skie 222 1994-04-29
31 118 Stochmal Maciej UKS Orlęta Bilcza ¶więtokrzyskie 220 1996-08-01
32 42 Giza Bartosz KS Bronowianka Kraków małopolskie 204 1996-05-23
33 54 Klocek Tomasz KS Gorce Nowy Targ małopolskie 202 1993-11-02
34 116 Stochmal Michał UKS Orlęta Bilcza ¶więtokrzyskie 196 1994-05-15
35 67 Matusiak Łukasz KS Spektrum Słopnice małopolskie 194 1997-05-10
36 16 Dudkiewicz Adrian MTS Kwidzyn pomorskie 188 1980-01-11
37 49 Subik Filip KS Gorce Nowy Targ małopolskie 179 1996-02-05
38 50 W±sik Marcin KS Gorce Nowy Targ małopolskie 164 1996-03-23
39 117 Stelmasiński Kacper UKS Orlęta Bilcza ¶więtokrzyskie 159 1994-04-28
40 53 Antoszek Stanisław KS Gorce Nowy Targ małopolskie 153 1995-08-26
41 3 Strzałka Marek OSKiR Podwawelski Kraków małopolskie 133 1969-11-25
42 72 Rajtar Marek MKS KSOS Kraków małopolskie 132 1997-02-08
43 103 JóĽwiak Mateusz SKS 40 Warszawa mazowieckie 128 1994-06-24
44 64 Palacz Grzegorz KS Spektrum Słopnice małopolskie 124 1982-04-01
45 32 Węgrzyn Łukasz KS Spektrum Słopnice małopolskie 122 1998-04-22
46 100 Stach Paweł KS Bronowianka Kraków małopolskie 108 1978-05-29
47 66 Bolsęga Paweł KS Spektrum Słopnice małopolskie 106 1994-11-15
48 73 Dudziak Damian MKS KSOS Kraków małopolskie 104 1995-12-07
49 101 Caputa Michał BISTS Bielsko-Biała ¶l±skie 79 1996-05-29
50 6 Skalda Jacek OSKiR Podwawelski Kraków małopolskie 75 1966-05-11
51 71 Homola Piotr MKS KSOS Kraków małopolskie 73 1975-08-01
52 65 Bolsęga Henryk KS Spektrum Słopnice małopolskie 64 1971-03-30
53 105 Lekki Paweł KS Turbacz Mszana Dolna małopolskie 53 1979-03-31
54 8 Mryc Henryk YMCA Kraków małopolskie 50 1937-07-22
55 91 Pietrzak Antoni KS Gorce Nowy Targ małopolskie 43 1998-01-27
56 4 Różyczka Mirosław OSKiR Podwawelski Kraków małopolskie 42 1973-09-04
57 27 Pal Waldemar BISTS Bielsko-Biała ¶l±skie 42 1986-09-12
58 69 Pach Łukasz KS Spektrum Słopnice małopolskie 40 1991-06-23
59 90 Pietrzak Mateusz KS Gorce Nowy Targ małopolskie 34 1995-08-01
60 114 Kamiński Czesław YMCA Kraków małopolskie 34 1972-08-26
61 76 Kurdziel Stanisław KS Contra 06 Kraków małopolskie 32 1956-04-22
62 68 Sobczak Krzysztof KS Spektrum Słopnice małopolskie 25 1961-08-21
63 10 Cygnarowicz Daniel KS Start Nowy S±cz małopolskie 23 1997-06-07
64 15 ¦wierczek Damian niestowarzyszony mazowieckie 18 1989-09-21
65 102 Markowski Michał RKS Marymont Warszawa mazowieckie 18 1987-09-04
66 108 Micherda Tymoteusz BISTS Bielsko-Biała ¶l±skie 16 1994-02-09
67 2 Bochenek Mariusz OSKiR Podwawelski Kraków małopolskie 15 1969-05-25
68 79 Stanisz Wojciech UKS Płomień Limanowa małopolskie 15 1969-11-08
69 106 Bober Damian KS Turbacz Mszana Dolna małopolskie 14 1987-02-14
70 107 Wojciaczyk Antoni niestowarzyszony małopolskie 14 1963-06-13
71 1 Mi¶kowiec Jerzy niestowarzyszony ¶l±skie 0 1958-04-27
72 5 Rygiel Wiesław niestowarzyszony małopolskie 0 1958-05-17
73 7 Ratyński Wojciech niestowarzyszony mazowieckie 0 1961-09-30
74 9 Łatka Tomasz niestowarzyszony małopolskie 0 1972-04-15
75 13 Gruszczyński Krzysztof KTS Sandomierz ¶więtokrzyskie 0 1976-06-09
76 14 Berka Ryszard niestowarzyszony kujawsko-pomorskie 0 1972-02-26
77 19 Seget Marek niestowarzyszony ¶l±skie 0 1960-11-16
78 20 Seget Michał SDK Piekary ¦l. ¶l±skie 0 1990-01-18
79 21 Kuczuk Aleksander PKS Kolping Jarosław podkarpackie 0 1985-12-12
80 24 Klag Tomasz PKS Kolping Jarosław podkarpackie 0 1980-10-23
81 34 Glazer Rafał PKS Jadwiga Kraków małopolskie 0 1987-07-30
82 35 Szczebak Jerzy KS Bronowianka Kraków małopolskie 0 1975-11-05
83 38 Osiak Tomasz niestowarzyszony małopolskie 0 1974-03-16
84 59 Pempu¶ Krzysztof LKS Nadwi¶lanka Nowe Brzesko małopolskie 0 1985-04-19
85 74 ¦lazyk Paweł YMCA Kraków małopolskie 0 1971-07-31
86 84 Xu Kai UKS 23 Lublin lubelskie 0 1973-02-02
87 95 Sopeleu Anton Alfa Tout Chernovcu Białoru¶ 0 1990-09-12
88 109 Staniczek Adam niestowarzyszony ¶l±skie 0 1973-10-05
89 110 Przybyłowicz Marek KS Wesoła Warszawa mazowieckie 0 1959-10-17

LISTA STARTOWA TURNIEJU AMATORSKIEGO MĘŻCZYZN
1 8 Mryc Henryk YMCA Kraków małopolskie 50 1937-07-22
2 76 Kurdziel Stanisław KS Contra 06 Kraków małopolskie 32 1956-04-22
3 15 ¦wierczek Damian niestowarzyszony mazowieckie 18 1989-09-21
4 1 Mi¶kowiec Jerzy niestowarzyszony ¶l±skie 0 1958-04-27
5 5 Rygiel Wiesław niestowarzyszony małopolskie 0 1958-05-17
6 7 Ratyński Wojciech niestowarzyszony mazowieckie 0 1961-09-30
7 9 Łatka Tomasz niestowarzyszony małopolskie 0 1972-04-15
8 11 Puu Aarne PKS Porta Kraków małopolskie 0 1948-12-30
9 13 Gruszczyński Krzysztof KTS Sandomierz ¶więtokrzyskie 0 1976-06-09
10 14 Berka Ryszard niestowarzyszony kujawsko-pomorskie 0 1972-02-26
11 17 Daniel Agnieszka niestowarzyszona ¶l±skie 0 1986-10-04
12 18 Lubos Agnieszka niestowarzyszona ¶l±skie 0 1992-02-12
13 19 Seget Marek niestowarzyszony ¶l±skie 0 1960-11-16
14 20 Seget Michał SDK Piekary ¦l. ¶l±skie 0 1990-01-18
15 34 Glazer Rafał PKS Jadwiga Kraków małopolskie 0 1987-07-30
16 35 Szczebak Jerzy KS Bronowianka Kraków małopolskie 0 1975-11-05
17 36 Ole¶ Paweł PKS Jadwiga Kraków małopolskie 0 1985-04-18
18 38 Osiak Tomasz niestowarzyszony małopolskie 0 1974-03-16
19 70 Pięta Piotr KS Spektrum Słopnice małopolskie 0 1940-03-31
20 74 ¦lazyk Paweł YMCA Kraków małopolskie 0 1971-07-31
21 75 Okarmus Marcin niestowarzyszony małopolskie 0 1988-12-08
22 81 Szombathy Tibor Nyíregyháza Wegry 0 1954-04-29
23 82 Damasiewicz Norbert Nyíregyháza Wegry 0 1986-10-10
24 83 Cservenyák Ottó Nyíregyháza Wegry 0 1963-12-10
25 109 Staniczek Adam niestowarzyszony ¶l±skie 0 1973-10-05
26 110 Przybyłowicz Marek KS Wesoła Warszawa mazowieckie 0 1959-10-17

LISTA STARTOWA TURNIEJU OPEN KOBIET
1 96 Szymańska Antonina KS Bronowianka Kraków małopolskie 1 070 1983-04-16
2 97 Gumula Renata KS Bronowianka Kraków małopolskie 770 1986-11-28
3 99 Pawlak Sylwia KS Bronowianka Kraków małopolskie 532 1995-08-26
4 98 Jabłońska Kinga KS Bronowianka Kraków małopolskie 435 1994-05-15
5 44 Knyszewska Paulina KS Bronowianka Kraków małopolskie 357 1997-08-16
6 87 Krużel Paulina KS Gorce Nowy Targ małopolskie 354 1988-03-21
7 86 Godlewska Izabela KS Gorce Nowy Targ małopolskie 353 1990-07-01
8 85 Kowalczyk Paulina KS Gorce Nowy Targ małopolskie 320 1988-07-01
9 60 Baran Klaudia KTS Mysłowice ¶l±skie 318 1994-12-20
10 40 Gołda Magdalena KS Bronowianka Kraków małopolskie 291 1994-08-22
11 55 Kołaszewska Adrianna KS Bronowianka Kraków małopolskie 253 1996-06-25
12 46 Mozdyniewicz Aleksandra KS Gorce Nowy Targ małopolskie 248 1994-04-13
13 58 Lech Katarzyna MKS Tarnovia Tarnów małopolskie 240 1994-12-21
14 39 Bejska Agata KS Bronowianka Kraków małopolskie 237 1995-03-16
15 41 Drewniany Dominika KKS Skrzyszów małopolskie 200 1992-10-29
16 43 Kłaput Natalia KS Bronowianka Kraków małopolskie 200 1996-05-31
17 45 Osika Aneta KS Start Nowy S±cz małopolskie 194 1993-10-04
18 52 Dutka Karolina KS Start Nowy S±cz małopolskie 189 1992-05-25
19 61 Wojciechowska Aleksandra KTS Mysłowice ¶l±skie 177 1996-08-28
20 37 Górowska Magdalena KS Stella Gniezno wielkopolskie 160 1981-10-14
21 115 Pieczarkowska Elżbieta YMCA Kraków małopolskie 44 1957-11-05
22 17 Daniel Agnieszka niestowarzyszona ¶l±skie 0 1986-10-04
23 18 Lubos Agnieszka niestowarzyszona ¶l±skie 0 1992-02-12
24 33 Szatko-Nowak Jolanta LUKS Skrzyszów małopolskie 0 1960-01-26
25 88 Pietrzak Agnieszka KS Gorce Nowy Targ małopolskie 0 2000-03-15
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum