Terminarz II ligi męskiej-Podkarpacko-Małopolska - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer01:27:15
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer01:27:15
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz II ligi męskiej-Podkarpacko-Małopolska
2 liga Tenis Stołowy1. kolejka (25 września 2010, godz. 14:00)
UKS Zarabie Myślenice GMKS Strzelec I Frysztak
UKS Gryfek I Dębica UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim
UKS Płomień Gold Drop Limanowa KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno
PKS Kolping II Jarosław MLKS Nurt Przemyśl
OSKiR Podwawelski I Kraków KS Gorce Nowy Targ
KS Bronowianka I Kraków KS Spektrum Słopnice

2. kolejka (2 października 2010, godz. 14:00)
GMKS Strzelec I Frysztak UKS Gryfek I Dębica
UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim UKS Zarabie Myślenice
MLKS Nurt Przemyśl UKS Płomień Gold Drop Limanowa
KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno PKS Kolping II Jarosław
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka I Kraków
KS Spektrum Słopnice OSKiR Podwawelski I Kraków

3. kolejka (9 października, godz. 14:00)
OSKiR Podwawelski I Kraków GMKS Strzelec I Frysztak
KS Bronowianka I Kraków UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim
KS Spektrum Słopnice UKS Płomień Gold Drop Limanowa
KS Gorce Nowy Targ PKS Kolping II Jarosław
UKS Zarabie Myślenice MLKS Nurt Przemyśl
UKS Gryfek I Dębica KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno

4. kolejka (30 października 2010, godz. 14:00)
GMKS Strzelec I Frysztak KS Bronowianka I Kraków
UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim OSKiR Podwawelski I Kraków
UKS Płomień Gold Drop Limanowa KS Gorce Nowy Targ
PKS Kolping II Jarosław KS Spektrum Słopnice
MLKS Nurt Przemyśl UKS Gryfek I Dębica
KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno UKS Zarabie Myślenice

5. kolejka (6 listopada 2010, godz. 14:00)
KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno GMKS Strzelec I Frysztak
MLKS Nurt Przemyśl UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim
OSKiR Podwawelski I Kraków UKS Płomień Gold Drop Limanowa
KS Bronowianka I Kraków PKS Kolping II Jarosław
UKS Zarabie Myślenice KS Gorce Nowy Targ
UKS Gryfek I Dębica KS Spektrum Słopnice

6. kolejka (27 listopada, godz. 14:00)
GMKS Strzelec I Frysztak MLKS Nurt Przemyśl
UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno
UKS Płomień Gold Drop Limanowa KS Bronowianka I Kraków
PKS Kolping II Jarosław OSKiR Podwawelski I Kraków
KS Gorce Nowy Targ UKS Gryfek I Dębica
KS Spektrum Słopnice UKS Zarabie Myślenice

7. kolejka (4 grudnia 2010, godz. 14:00)
KS Spektrum Słopnice GMKS Strzelec I Frysztak
KS Gorce Nowy Targ UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim
UKS Zarabie Myślenice UKS Płomień Gold Drop Limanowa
UKS Gryfek I Dębica PKS Kolping II Jarosław
KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno KS Bronowianka I Kraków
MLKS Nurt Przemyśl OSKiR Podwawelski I Kraków

8. kolejka (11 grudnia 2010, godz. 14:00)
GMKS Strzelec I Frysztak KS Gorce Nowy Targ
UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim KS Spektrum Słopnice
UKS Płomień Gold Drop Limanowa UKS Gryfek I Dębica
PKS Kolping II Jarosław UKS Zarabie Myślenice
KS Bronowianka I Kraków MLKS Nurt Przemyśl
OSKiR Podwawelski I Kraków KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno

9. kolejka (18 grudnia 2010, godz. 14:00)
PKS Kolping II Jarosław GMKS Strzelec I Frysztak
UKS Płomień Gold Drop Limanowa UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim
KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno KS Gorce Nowy Targ
MLKS Nurt Przemyśl KS Spektrum Słopnice
UKS Zarabie Myślenice KS Bronowianka I Kraków
UKS Gryfek I Dębica OSKiR Podwawelski I Kraków

10. kolejka (8 stycznia 2011, godz. 14:00)
GMKS Strzelec I Frysztak UKS Płomień Gold Drop Limanowa
UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim PKS Kolping II Jarosław
KS Gorce Nowy Targ MLKS Nurt Przemyśl
KS Spektrum Słopnice KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno
KS Bronowianka I Kraków UKS Gryfek I Dębica
OSKiR Podwawelski I Kraków UKS Zarabie Myślenice

11. kolejka (15 stycznia 2011, godz. 14:00)
UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim GMKS Strzelec I Frysztak
PKS Kolping II Jarosław UKS Płomień Gold Drop Limanowa
KS Spektrum Słopnice KS Gorce Nowy Targ
KSTS Kontap OVB MOSiR II Krosno MLKS Nurt Przemyśl
OSKiR Podwawelski I Kraków KS Bronowianka I Kraków
UKS Zarabie Myślenice UKS Gryfek I Dębica

UWAGA:
1. Mecze II ligi, zgodnie z terminarzem, powinny być rozgrywane w sobotę o godz. 14.00. Dopuszcza się możliwość rozgrywania meczów w sobotę/niedzielę w przedziale czasowym od godz. 11:00 do godz. 16:00 po wcześniejszym uzgodnieniu między drużynami i poinformowaniu sędziów i POZTS w Rzeszowie o zmianie godziny rozpoczęcia meczu w terminie 7 dni przed meczem.
2. Protokół meczu powinien być podpisany przez obydwu sędziów prowadzących spotkanie.


Kierownik Biura POZTS
Tomasz Pasternak

Komentarze
czkamyk dnia sierpień 21 2010 09:22:58
Czy jest już regulamin rozgrywek 2 ligi mężczyzn?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum