Wyniki 6 turnieju cyklu wakacje 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus14:56:06
losfer 1 dzień
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.167.126.106

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus14:56:06
losfer 1 dzień
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 3 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 6 turnieju cyklu wakacje 2010
cykl wakacje 2010 Podwawelskie Grand Prix1. Jacek Skalda 51
2. Tomasz Nędza-Kubiniec 48
3. Mariusz Bochenek 45
4. Grzegorz Kluzek 42
5-6. Marek Rajtar 39
Paweł Drozd 39
7-8. Jakub Biel 36
Mirosław Różyczka 36
9-12. Wiesław Rygiel 33
Bogdan Palczyński 33
Marek Strzałka 33
Dawid Taler 33
13-16. Michał Petka 30
Krzysztof Petka 30
Angelika Janik 30
Tadeusz Rutkowski 30
17-22. Michał Bujak 27
Piotr Bujak 27
Zbigniew Repetowski 27
Stanisław Kurdziel 27
Marcin Pietrzyk 27
Włodzimierz Michałowski 27
Komentarze
BOCHMAR dnia sierpień 03 2010 14:04:36
w 3-ce dwóch zawodników z Podwawelski II a gdzie drugoligowcy?smiley))
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum