Wyniki 17 turnieju cyklu zima-wiosna 2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek 5 dni
Blady 5 dni
Marthinus 5 dni
losfer 6 dni
Holly 1 tydzień

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 18.215.159.156

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 704
Posty na Forum 2179
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1371
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6645
Ostatnio Widziani
doktorek 5 dni
Blady 5 dni
Marthinus 5 dni
losfer 6 dni
Holly 1 tydzień
Mamasita 5 tygodni
Janosik 8 tygodni
farokh 9 tygodni
FilipU19 tygodni
tomekjez23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-04-2019 08:54
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 25-03-2019 16:46
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 22-03-2019 17:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 17 turnieju cyklu zima-wiosna 2010
Cykl zima - wiosna 2010 Podwawelskie Grand Prix1. Damian Zaj±c 54
2. Piotr Piaskowski 51
3. Tomasz Janik 48
4. Paweł Stach 45
5-6. Wiesław Rygiel 42
Paweł Drozd 42
7-8. Paweł Konstantyn 39
Mirosław Różyczka 39
9-12. Marcin Pojnar 36
Czesław Kamiński 36
Jakub Biel 36
Jacek Skalda 36
13-16. Stanisław Kurdziel 33
Janusz Seweryn 33
Arkadiusz Florek 33
Antoni Wojciaczyk 33
17-24. Elżbieta Pieczarkowska 30
Alojzy Nowak 30
Marek Biesaga 30
Zbigniew Repetowski 30
Krzysztof Bochenek 30
Grzegorz Kluzek 30
Bogdan Palczyński 30
Tadeusz Rutkowski 30
25. Sławomir Bzowy 27
Komentarze
grzehk dnia maj 25 2010 13:31:52
Floras poprostu dobrze zapłacił.....:-)
Yanek dnia maj 25 2010 16:04:05
Kuba we wczorajszym nocnym turniejusmiley Piasek był 2
Floras dnia maj 25 2010 22:36:16
Hihi to moze ja juz zrezygnuje z chodzenia na te turnieje aby ten wynik zostal na troche w pamieci??:> Wiadome kiedy naprawia to swiatlo bo jednak to granie do 21 3 mecze to troszke dlugo ;]
czkamyk dnia maj 26 2010 04:35:34
Floras niektórzy kończyli o 22.30.
Piasek uciekł w pierwszym pojedynku spod gilotyny w meczu ze Zbyszkiem Repetowskim, ale póĽniej się rozkręcał.Chyba tylko czopiarze nie mieli problemów ze sprzętem w tej saunie.
Floras dnia maj 26 2010 06:34:52
Hmm sauna to moze tam byla ale to co mozna powiedziec o salce w ksosie za dawnych czasow? chyba z 50 stopni bylo i chinskimi okladzinami sie gralo jakby na kleju smiley ... Nie mozna narzekac na warunki w tym waznym dniu...
Co do godziny zakonczenia.... z moim poziomem ja koncze o 21 xD
losfer dnia maj 26 2010 06:42:01
Zakładam, że Yanek to może być tomek a wtedy jest dobrze poinformowany więc zmodyfikowałem wyniki. Punktacja zmodyfikowana również.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/03/2019 18:40
Chyba mi brakuje wyników z 11 marca. Niech się przyzna kto skitrał smiley

losfer
18/03/2019 15:56
Nie będzie mnie dziś :-P Sami se radźcie

Janosik
24/02/2019 19:49
3. Bruzda 4. Wala 5-6. Różyczka Lelek 7-8. Dąbrowski Nowak

Janosik
21/02/2019 11:20
Wrzucę dzisiaj, najpóźniej jutro smiley

losfer
21/02/2019 09:43
wyniki z poniedziałku wstawię, jak mi ktoś miejsca 3-8 zarzuci

Archiwum