Angelika Janik wygrywa w Częstochowie - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:10:27
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:10:27
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Angelika Janik wygrywa w Częstochowie
Turnieje Tenis StołowyW 16 ogólnopolskim turnieju skrzatów i żaków który odbył się w Częstochowie wystartowało 149 zawodników i zawodniczek.
W kategorii żaków OSKiR Podwawelski Kraków ma się dobrze, Angelika Janik została mistrzynią w mini tenisie stołowym czyli na obniżonych stołach.

skrzatki:
1. Gendera Sonia – UKSTS Milicz
2. Jakoniuk Gabriela – UKS Kępa Piotrawiańska
3-4.
Pytel Aleksandra – LKS Olimpia Bucze
Tomecka Julia – MOSIR Mysłowice
5-8.
Chrabąszcz Milena – MKS Rokita Brzeg Dolny
Majewska Bogusława – MKS Siemianowice
Kaszuba Paulina – UKS Warta Kostrzyn nad Odrą
Cieplińska Paulina – OSIR Kłobuck
9-12.
Skiżewska Laudra – UKS Sokolnik Niemodlin
Szostak Patrycja – KS Puznówka 1996 Puznówka
Lis Martyna – KS Bogoria Grodzisk Maz.
Sikorska Zuzanna – UKS Tytan Bydgoszcz
13-16.
Wrzosek Wiktoria – MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
Kuśmierska Wiktoria – PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.
Kwiatkowska Elżbieta – MKS Rokita Brzeg Dolny
Trybuś Wiktoria – UKS Płomień Limanowa
17-20.
Przybysz Paulina – PUKS Arka Łętownia
Franaszczuk Klaudia – MOSIR Mysłowice
Więckowska Julia – SKS 40 Warszawa
Rakowska Karolina – LKS Grom-Złota Dama Poczesna

skrzaty:
1. Kulczycki Samuel – GKS Gorzovia Gorzów
2. Kwapiś Kuba – MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
3-4.
Będkowski Bartłomiej – KS Viret CMC Zawiercie
Sułkowski Bartosz – UKS Płomień Limanowa
5-8.
Kubik Maciej – KSSSN Ursynów Warszawa
Sokołowski Łukasz – UKS Pałac Młodzieży Warszawa
Kowalski Bartosz – ŁTSR Łask
Kosmal Dawid – KS Spektrum Słopnice
9-16.
Tempka Jan – MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
Frąckiewicz Adam – UKS Tytan Bydgoszcz
Lewantowicz Jakub – UKS Return Piaseczno
Czapla Mateusz – PSP Dobryszyce
Drewniak Kacper – KRS TKKF Sportowiec Częstochowa
Zborowski Mateusz – PSP Dobryszyce
Kowalski Hubert – PSP Dobryszyce
Łuczak Jakub – MOSIR Mysłowice
17-22.
Kowalski Hubert – PSP Dobryszyce
Szczepański Mateusz – SKS 40 Warszawa
Szlachta Oskar – KS Viret CMC Zawiercie
Pochrzęst Kacper – WSM Pong Wieluń
Winiarski Grzegorz –
Chukwurah Jama – SKS 40 Warszawa
23. Koczyba Patryk - Boronów

żaczki:
1. Janik Angelika – OKSIR Podwawelski Kraków
2. Kosmal Kinga – KS Spektrum Słopnice
3-4.
Ślązak Julia – ULKS ASTS Łask
Pytel Sara – LKS Olimpia Bucze
5-8.
Zimnoch Izabela – UKS Płomień Dobrzyniewo D.
Hetnał Sandra – BISTS Bielsko-Biała
Węgrzyn Katarzyna – MLKS Śnieżnik Stronie Śl.
Kaszuba Ewelina – UKS Warta Kostrzyn nad Odrą
9-16.
Ziemkiewicz Wiktoria – MLUKS Nadwiślanin Płock
Kała Małgorzata – KTS MOKSIR Zawadzkie
Dobosz Wiktoria – KS Puznówka 1996 Puznówka
Łebek Aliicja – KS Unia Lubiszyn-Tarnów
Gąsior Jolanta – MOSIR Mysłowice
Wolińska Dominika – MLUKS Nadwiślanin Płock
Szymura Wiktoria – KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice
Brzęczek Eliza – LKS Biała Rawska
17-32.
Kita Oliwia – UKS Płomień Limanowa
Węgrzyn Anna – MLKS Śnieżnik Stronie Śl.
Baranowska Julia – GLKS Nadarzyn
Zubek Wiktoria – ULKS Pławniowice
Kacprzak Milena – UKS Bielany 273 Warszawa
Jurczyńska Weronika – SKS 40 Warszawa
Roman Renata – MKS Skawa Wadowice
Suchan Karolina – ULKS Pławniowice
Zając Agnieszka – MKS Skawa Wadowice
Łożyńska Agata – UZTS Barcin
Molska Paulina – UKS Bielany 273 Warszawa
Bryś Kaja – UKS Kępa Piotrawiańska
Gaca Alicja – UZTS Barcin
Starosz Weronika – KS Puznówka 1996 Puznówka
Nawrocka Aleksandra – UZTS Barcin
Kulasińska Sonia – MOSIR Mysłowice
33-44.
Jackowska Julia – UZUS Barcin
Adasiak Aleksandra – GUKS STS Gorzkowice
Kopis Klaudia – KS Prosna Wieruszów
Walacik Karolina – KS Prosna Wieruszów
Marszał Karolina – PSP Dobryszyce
Skaskiewicz Paulina – KS Unia Lubiszyn-Tarnów
Kuwerska Karina – ULKS Moszczenica
Bachór Natalia – OSIR Kłobuck
Przywara Aleksandra – ULKS Pławniowice
Bożek Weronika – GLKS Nadarzyn
Sztuka Paulina – SKS 40 Warszawa
Michalak Martyna – LUKS Zdin Natolin
45-49.
Kowalczyk Zuzanna – OSIR Kłobuck
Mizerska Zuzanna – UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Sokołowska Joanna – Kokis Kolno
Krupa Katarzyna – OSIR Kłobuck
Kielar Anna – KU AZS AJD Częstochowa

żacy:
1. Werecki Aleksander – UKS Return Piaseczno
2. Gierach Jakub – MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka.
3-4.
Majchrzak Adrian – KS Bogoria Grodzisk Maz.
Walaszek Przemysław – UKS Bobry Bobrowniki
5-8.
Kapik Krzysztof – OSKIR Podwawelski Kraków
Kołodziejczyk Maciej – LKS Odra Głoska
Modelewski Kacper – UKS Pałac Młodzieży Warszawa
Klocek Kamil – PUKS Arka Łętownia
9-16.
Sułkowski Kacper – UKS Płomień Limanowa
Krzemień Patryk – MOSIR Mysłowice
Zapart Wojciech – LKS Orzeł Stanica
Bożek Patryk – GLKS Nadarzyn
Grzelak Piotr – MLUKS Nadwiślanin Płock
Mrozik Dawid – AKS Mikołów
Dziembała Dawid – LKS Lesznianka Leszna Górna
Budzik Daniel – GLKS Nadarzyn
17-32.
Kostrzewa Kacper – WSM Pong Wieluń
Kuźmiński Paweł – UGKS Odra Brzeg
Szaliński Mikołaj – Niestowarzyszona Mazowieckie
Połowski Marcin – UKS Bobry Bobrowniki
Petka Krzysztof – OSKIR Podwawelski Kraków
Komor Adrian – LUKS Zdin Natolin
Komandzik Rafał – UKS Wolej Ruda Śląska
Kaźmierczak Mateusz – LKS Grom-Złota Dama Poczesna
Droś Adrian – LKS Grom-Złota Dama Poczesna
Kuczek Karol – UKS Sokół Żabno
Gagat Jakub – LKS Grom-Złota Dama Poczesna
Demitraszek Michał – MOSIR Mysłowice
Cierpiał Piotr – KU AZS AJD Częstochowa
Nagłowski Piotr – UKS Return Piaseczno
Zandecki Jan – MOSIR Mysłowice
Skarżyński Mikołaj – MOSM Tychy
33-47.
Urbańczyk Dawid – MOSIR Mysłowice
Chabera Gracjan – UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Kuźmiński Piotr – UGKS Odra Brzeg Dolny
Buca Mateusz – KU AZS AJD Częstochowa
Mikuła Jakub – UKS Return Piaseczno
Plich Miłosz – UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Michalczyk Artur – KS Bogoria Grodzisk Maz.
Wiśniewski Hubert – KS Prosna Wieruszów
Cybulski Krzysztof – UKS Pałac Młodzieży Warszawa
Krąpiec Klaudiusz – LUKS MGOKSIR Korfantów
Gadoś Mateusz – KS Puznówka 1996 Puznówka
Szczepański Marcin – SKS 40 Warszawa
Czarnecki Witold – UKS Pałac Młodzieży Warszawa
Mros Maciej – OSIR Kłobuck
Wiśniewski Kacper – KS Prosna Wieruszów
48-55.
Gierak Michał – OSIR Kłobuck
Szostak Kacper – UKS Sokół Żabno
Cież Michał – KTS Kłodnica
Krupa Borys – OSIR Kłobuck
Łebek Marcel – KS Unia Lubiszyn-Tarnów
Haida Wojciech – ULKS Pławniowice
Jasiński Michał – KS Prosna Wieruszów
Dródź Wiktor – UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
56-57.
Stangreciak Jan – GLKS Nadarzyn
Kozłowski Wiktor – GKS Gorzovia Gorzów

źródło magazyn polski pingpong
Komentarze
Yanek dnia maj 20 2010 21:49:48
Piękna gra młodych zawodników OSKiRU - chyba w ślad ostatnich sukcesów ligowych starszych kolegów-smiley
Świetny występ chłopaków, którzy mięli dziś mniej szczęścia: Krzysiu Petka po walce przegrał z medalistą Majchrzakiem z Bogorii a Krzyś Kapik w ćwierćfinale trafił na Wereckiego (powołany na Polish Open w kategorii kadetów!).
Wśród dziewczynek cieszy dominacja żaczek z małopolski - podobnie jak na Mistrzostwach Polski w Gdańsku a mnie szczególnie triumf Angelkismiley
czkamyk dnia maj 21 2010 20:25:58
Brawo brawo!!!!!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum