Wyniki TURNIEJU o PUCHAR PRZEGLĄDU SPORTOWEGO i PZTS ŻACZEK i ŻAKÓW - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:16:49
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:16:49
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki TURNIEJU o PUCHAR PRZEGLĄDU SPORTOWEGO i PZTS ŻACZEK i ŻAKÓW
Turnieje Tenis StołowyKOŃCOWA KLASYFIKACJA ŻACZEK

1 JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
2 ŚLĄZAK JULIA 18.06.99 ULKS ASTS ŁASK ŁÓDZKIE
3 JANUŚ KAROLINA 23.03.99 MOSIR MOSM TYCHY ŚLĄSKIE
4 WÓJCIK JULIA 12.04.00 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE
5 HENNIG KATARZYNA 30.08.99 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
6 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE
7 ZIEMKIEWICZ WIKTORIA 01.04.00 MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK MAZOWIECKIE
8 PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE
9 PIASECKA KAROLINA 22.02.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
10 KOZUBEK MAGDA 14.12.99 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE
11-12
CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE
13-16
SAGANOWSKA MARIA 05.07.00 UKS "RETURN" PIASECZNO MAZOWIECKIE
SZCZUKA AGATA 28.12.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
KAŁA MAŁGORZATA 14.06.00 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE
MATWISZYN NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE
17 WITKOWSKA JULIA 10.07.99 MRKS GDAŃSK POMORSKIE
18 DZIADKOWIEC ANETA 28.03.99 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
19-20
GÓRNA ALEKSANDRA 09.03.99 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
KAWECKA NATALIA 08.01.99 MTS KWIDZYN POMORSKIE
21-24
BRYŚ KAJA 25.01.99 UKS K.PIOTRAWIŃSKA KĘPA PIOTRAW. LUBELSKIE
JANUŚ KAROLINA 23.03.99 MOSIR MOSM TYCHY ŚLĄSKIE
KASZUBA EWELINA 04.02.00 UKS WARTA KOSTRZYN N/O LUBUSKIE
HALICKA SYLWIA 31.08.99 UKS TUR CZERWONKA PODLASKIE
25-32
BŁAŻEJEWICZ ZUZANNA 13.01.01 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
BUDENAS KAROLINA 15.07.99 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE
ŁEBEK ALICJA 29.03.99 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE
POWROŹNIK ALEKSANDRA 31.01.00 ULKS DYSTANS NIEDŹWIADA LUBELSKIE
MAŚLAK JOANNA 11.11.99 GLKS ORLĘTA CZACZ WIELKOPOLSKIE
BIESZK ALICJA 24.03.99 UKS "SZEMUD" SZEMUD POMORSKIE
PIOTROWSKA EMILIA 17.04.00 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
KACPRZAK MILENA 16.01.99 UKS BIELANY 273 WARSZAWA MAZOWIECKIE
33 WEREDA BARBARA 05.02.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
34 SOŚNIUK WIKTORIA 15.05.99 KOLEJARZ CZEREMCHA PODLASKIE
35-36
BRZĘCZEK ELIZA 16.02.00 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE
KOCOŃ SANDRA 22.03.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
37-40 BICHTA WERONIKA 24.04.00 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE
JANEWICZ ALEKSANDRA 0 UKS ŻAK PISANICA WARM.-MAZURSKIE
STĘPIEŃ GABRIELA 25.10.99 UKS K.PIOTRAWIŃSKA KĘPA PIOTRAW. LUBELSKIE
GIERACH KATARZYNA 07.05.00 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE
41-48
SIKORA DAGMARA 16.11.99 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR.
ŁUSZCZYŃSKA JOANNA 13.05.01 MLKS CZARNI OLECKO WARM.-MAZURSKIE
MAŃKIEWICZ MAJA 28.07.99 UKS RATUSZ GIŻYCKO WARM.-MAZURSKIE
SATURSKA ALEKSANDRA 21.01.99 MLKS SPARTA ZŁOTÓW WIELKOPOLSKIE
STRZĘCIWILK KATARZYNA 20.07.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
RICHERT WERONIKA 07.02.99 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE
SKRZYPCZAK WIKTORIA 05.04.00 KS POLONIA ŚMIGIEL WIELKOPOLSKIE
MOLSKA PAULINA 30.07.00 UKS BIELANY 273 WARSZAWA MAZOWIECKIE


KOŃCOWA KLASYFIKACJA ŻAKÓW

1 WERECKI ALEKSANDER 14.02.99 UKS "RETURN" PIASECZNO MAZOWIECKIE
2 NALEPA KAMIL 05.02.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
3 ŻUK ARKADIUSZ 31.08.99 ULPKS PROMYK SIEMIEŃ LUBELSKIE
4 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKIKRAKÓW MAŁOPOLSKIE
5 GIERACH JAKUB 28.01.99 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKŁÓADZKIE
6 BARANOWSKI MATEUSZ 31.01.00 ULKS DYSTANS NIEDŹWIADA LUBELSKIE
7 MAJCHRZAK ADRIAN 08.11.99 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE
8 URBAN PATRYK 16.02.99 UKS BIAŁOBRZEGI PODLASKIE
9 KULCZYCKI SAMUEL 09.08.02 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE
10 GĄSIOROWSKI DAWID 21.04.00 SP 10 TARNOBRZEG PODKARPACKIE
11-12
WALASZEK PRZEMYSŁAW 25.05.00 UKS BOBRY BOBROWNIKI LUBELSKIE
KAWIAK KRYSTIAN 27.11.99 MLKS OSTRÓDZIANKAOSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE
13-16
MODELEWSKI KACPER 11.04.99 UKS PAŁAC MŁODZIEŻWARSZAWA MAZOWIECKIE
SZCZEPANEK MICHAŁ 05.08.99 UMKS KSIĘŻAK ŁOWICZ ŁÓDZKIE
BALCERZAK DAWID 26.01.00 SKTS SŁUPCA WIELKOPOLSKIE
WŁOSTOWSKI JAKUB 20.06.99 KTS WYSOKIE MAZOW.PODLASKIE
17 KOBYLIŃSKI DAWID 16.04.99 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE
18 STANISZEWSKI KAMIL 11.04.99 UKS KOSYNIER SOBOWIDZ POMORSKIE
19-20
BENTKOWSKI CEZARY 11.05.99 UKS GWIAZDA BOROWY MŁYN POMORSKIE
KOŁODZIEJCZYK MACIEJ 14.01.01 LKS ODRA GŁOSKA DOLNOŚLĄSKIE
21-24
KOZYRA MATEUSZ 25.01.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE
PRUSINOWSKI MARCIN 07.01.99 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE
KLOCEK KAMIL 26.06.99 PUKS ARKA ŁĘTOWNIA PODKARPACKIE
LIS DANIEL 17.07.99 UKS OLESNO MAŁOPOLSKIE
25-32
KUKKUK ADAM 01.11.99 ATS STARGARD SZCZ.ZACHODNIOPOMOR.
KUCHTA HUBERT 27.03.99 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
SKROBOT KACPER 03.01.99 LUKS GRYFICE ZACHODNIOPOMOR.
TOMCZAK KRYSTIAN 10.06.99 PMDK MIASTKO POMORSKIE
GEWERT MARCIN 27.01.00 TTS TRZEMESZNO WIELKOPOLSKIE
WERNER JAKUB 07.12.00 UKTS LUBSKO LUBUSKIE
ZIMNY DAWID 27.05.00 UKS KOSYNIER SOBOWIDZ POMORSKIE
PISZCZATOWSKI PAWEŁ 20.08.99 KTS WYS.MAZ PODLASKIE
33 JASZEWSKI PAWEŁ 19.06.99 LKS "PIAST" ŁASIN KUJAWSKO-POMOR.
34 PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 OSKIR PODWAWELSKIKRAKÓW MAŁOPOLSKIE
35-36
NIENAJADŁO JAKUB 25.02.00 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
DOMYSŁAWSKI JAKUB 09.04.00 UKS "RATUSZ" GIŻYCKO WARM.-MAZURSKIE
37-40
WIŚNIEWSKI KACPER 22.10.99 WKS PROSNA WIERUSZÓW ŁÓDZKIE
WEGNER ERYK 15.03.99 TKKF "FALA" TRZEBIATÓW ZACHODNIOPOMOR.
JACKOWIAK KAROL 09.01.00 UKS TYTAN 65 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR.
KRĄPIEC KLAUDIUSZ 08.02.00 LUKS MGOKSIR KORFANTÓW OPOLSKIE
41-48
ZAJĄC KACPER 23.05.00 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
PETAŚ KACPER 15.07.00 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE
WOJTYŁA NORBERT 12.12.01 LKS ODRA GŁOSKA DOLNOŚLĄSKIE
KUŹMIŃSKI PAWEŁ 27.09.00 UGKS ODRA BRZEG OPOLSKIE
SEROKA
SKARŻYŃSKI MIŁOSZ 04.07.01 MOSIR MOSM TYCHY ŚLĄSKIE
DRZYCIMSKI
KUŹMIŃSKI PAWEŁ 27.09.00 UGKS ODRA BRZEG OPOLSKIE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum