Wyniki TURNIEJU o PUCHAR PRZEGLˇDU SPORTOWEGO i PZTS ŻACZEK i ŻAKÓW - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 54.226.179.247

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki TURNIEJU o PUCHAR PRZEGLˇDU SPORTOWEGO i PZTS ŻACZEK i ŻAKÓW
Turnieje Tenis StołowyKOŃCOWA KLASYFIKACJA ŻACZEK

1 JANIK ANGELIKA 09.01.00 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
2 ¦LˇZAK JULIA 18.06.99 ULKS ASTS ŁASK ŁÓDZKIE
3 JANU¦ KAROLINA 23.03.99 MOSIR MOSM TYCHY ¦LˇSKIE
4 WÓJCIK JULIA 12.04.00 LZS VICTORIA CHRÓ¦CICE OPOLSKIE
5 HENNIG KATARZYNA 30.08.99 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
6 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE MAŁOPOLSKIE
7 ZIEMKIEWICZ WIKTORIA 01.04.00 MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK MAZOWIECKIE
8 PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE
9 PIASECKA KAROLINA 22.02.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
10 KOZUBEK MAGDA 14.12.99 LZS VICTORIA CHRÓ¦CICE OPOLSKIE
11-12
CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ¦NIEŻNIK STRONIE ¦L. DOLNO¦LˇSKIE
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE
13-16
SAGANOWSKA MARIA 05.07.00 UKS "RETURN" PIASECZNO MAZOWIECKIE
SZCZUKA AGATA 28.12.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
KAŁA MAŁGORZATA 14.06.00 KTS MOKSIR ZAWADZKIE OPOLSKIE
MATWISZYN NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE DOLNO¦LˇSKIE
17 WITKOWSKA JULIA 10.07.99 MRKS GDAŃSK POMORSKIE
18 DZIADKOWIEC ANETA 28.03.99 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
19-20
GÓRNA ALEKSANDRA 09.03.99 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
KAWECKA NATALIA 08.01.99 MTS KWIDZYN POMORSKIE
21-24
BRY¦ KAJA 25.01.99 UKS K.PIOTRAWIŃSKA KĘPA PIOTRAW. LUBELSKIE
JANU¦ KAROLINA 23.03.99 MOSIR MOSM TYCHY ¦LˇSKIE
KASZUBA EWELINA 04.02.00 UKS WARTA KOSTRZYN N/O LUBUSKIE
HALICKA SYLWIA 31.08.99 UKS TUR CZERWONKA PODLASKIE
25-32
BŁAŻEJEWICZ ZUZANNA 13.01.01 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
BUDENAS KAROLINA 15.07.99 UKS DWÓJKA GRAJEWO PODLASKIE
ŁEBEK ALICJA 29.03.99 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE
POWRO¬NIK ALEKSANDRA 31.01.00 ULKS DYSTANS NIED¬WIADA LUBELSKIE
MA¦LAK JOANNA 11.11.99 GLKS ORLĘTA CZACZ WIELKOPOLSKIE
BIESZK ALICJA 24.03.99 UKS "SZEMUD" SZEMUD POMORSKIE
PIOTROWSKA EMILIA 17.04.00 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
KACPRZAK MILENA 16.01.99 UKS BIELANY 273 WARSZAWA MAZOWIECKIE
33 WEREDA BARBARA 05.02.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
34 SO¦NIUK WIKTORIA 15.05.99 KOLEJARZ CZEREMCHA PODLASKIE
35-36
BRZĘCZEK ELIZA 16.02.00 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE
KOCOŃ SANDRA 22.03.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR.
37-40 BICHTA WERONIKA 24.04.00 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE
JANEWICZ ALEKSANDRA 0 UKS ŻAK PISANICA WARM.-MAZURSKIE
STĘPIEŃ GABRIELA 25.10.99 UKS K.PIOTRAWIŃSKA KĘPA PIOTRAW. LUBELSKIE
GIERACH KATARZYNA 07.05.00 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE
41-48
SIKORA DAGMARA 16.11.99 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR.
ŁUSZCZYŃSKA JOANNA 13.05.01 MLKS CZARNI OLECKO WARM.-MAZURSKIE
MAŃKIEWICZ MAJA 28.07.99 UKS RATUSZ GIŻYCKO WARM.-MAZURSKIE
SATURSKA ALEKSANDRA 21.01.99 MLKS SPARTA ZŁOTÓW WIELKOPOLSKIE
STRZĘCIWILK KATARZYNA 20.07.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
RICHERT WERONIKA 07.02.99 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE
SKRZYPCZAK WIKTORIA 05.04.00 KS POLONIA ¦MIGIEL WIELKOPOLSKIE
MOLSKA PAULINA 30.07.00 UKS BIELANY 273 WARSZAWA MAZOWIECKIE


KOŃCOWA KLASYFIKACJA ŻAKÓW

1 WERECKI ALEKSANDER 14.02.99 UKS "RETURN" PIASECZNO MAZOWIECKIE
2 NALEPA KAMIL 05.02.99 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
3 ŻUK ARKADIUSZ 31.08.99 ULPKS PROMYK SIEMIEŃ LUBELSKIE
4 KAPIK KRZYSZTOF 03.05.99 OSKIR PODWAWELSKIKRAKÓW MAŁOPOLSKIE
5 GIERACH JAKUB 28.01.99 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKŁÓADZKIE
6 BARANOWSKI MATEUSZ 31.01.00 ULKS DYSTANS NIED¬WIADA LUBELSKIE
7 MAJCHRZAK ADRIAN 08.11.99 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE
8 URBAN PATRYK 16.02.99 UKS BIAŁOBRZEGI PODLASKIE
9 KULCZYCKI SAMUEL 09.08.02 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE
10 GˇSIOROWSKI DAWID 21.04.00 SP 10 TARNOBRZEG PODKARPACKIE
11-12
WALASZEK PRZEMYSŁAW 25.05.00 UKS BOBRY BOBROWNIKI LUBELSKIE
KAWIAK KRYSTIAN 27.11.99 MLKS OSTRÓDZIANKAOSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE
13-16
MODELEWSKI KACPER 11.04.99 UKS PAŁAC MŁODZIEŻWARSZAWA MAZOWIECKIE
SZCZEPANEK MICHAŁ 05.08.99 UMKS KSIĘŻAK ŁOWICZ ŁÓDZKIE
BALCERZAK DAWID 26.01.00 SKTS SŁUPCA WIELKOPOLSKIE
WŁOSTOWSKI JAKUB 20.06.99 KTS WYSOKIE MAZOW.PODLASKIE
17 KOBYLIŃSKI DAWID 16.04.99 MKS POGOŃ SIEDLCE MAZOWIECKIE
18 STANISZEWSKI KAMIL 11.04.99 UKS KOSYNIER SOBOWIDZ POMORSKIE
19-20
BENTKOWSKI CEZARY 11.05.99 UKS GWIAZDA BOROWY MŁYN POMORSKIE
KOŁODZIEJCZYK MACIEJ 14.01.01 LKS ODRA GŁOSKA DOLNO¦LˇSKIE
21-24
KOZYRA MATEUSZ 25.01.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE
PRUSINOWSKI MARCIN 07.01.99 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE
KLOCEK KAMIL 26.06.99 PUKS ARKA ŁĘTOWNIA PODKARPACKIE
LIS DANIEL 17.07.99 UKS OLESNO MAŁOPOLSKIE
25-32
KUKKUK ADAM 01.11.99 ATS STARGARD SZCZ.ZACHODNIOPOMOR.
KUCHTA HUBERT 27.03.99 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
SKROBOT KACPER 03.01.99 LUKS GRYFICE ZACHODNIOPOMOR.
TOMCZAK KRYSTIAN 10.06.99 PMDK MIASTKO POMORSKIE
GEWERT MARCIN 27.01.00 TTS TRZEMESZNO WIELKOPOLSKIE
WERNER JAKUB 07.12.00 UKTS LUBSKO LUBUSKIE
ZIMNY DAWID 27.05.00 UKS KOSYNIER SOBOWIDZ POMORSKIE
PISZCZATOWSKI PAWEŁ 20.08.99 KTS WYS.MAZ PODLASKIE
33 JASZEWSKI PAWEŁ 19.06.99 LKS "PIAST" ŁASIN KUJAWSKO-POMOR.
34 PETKA KRZYSZTOF 15.01.99 OSKIR PODWAWELSKIKRAKÓW MAŁOPOLSKIE
35-36
NIENAJADŁO JAKUB 25.02.00 UKS GIM-TIM 5 STALOWA WOLA PODKARPACKIE
DOMYSŁAWSKI JAKUB 09.04.00 UKS "RATUSZ" GIŻYCKO WARM.-MAZURSKIE
37-40
WI¦NIEWSKI KACPER 22.10.99 WKS PROSNA WIERUSZÓW ŁÓDZKIE
WEGNER ERYK 15.03.99 TKKF "FALA" TRZEBIATÓW ZACHODNIOPOMOR.
JACKOWIAK KAROL 09.01.00 UKS TYTAN 65 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR.
KRˇPIEC KLAUDIUSZ 08.02.00 LUKS MGOKSIR KORFANTÓW OPOLSKIE
41-48
ZAJˇC KACPER 23.05.00 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE
PETA¦ KACPER 15.07.00 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE
WOJTYŁA NORBERT 12.12.01 LKS ODRA GŁOSKA DOLNO¦LˇSKIE
KU¬MIŃSKI PAWEŁ 27.09.00 UGKS ODRA BRZEG OPOLSKIE
SEROKA
SKARŻYŃSKI MIŁOSZ 04.07.01 MOSIR MOSM TYCHY ¦LˇSKIE
DRZYCIMSKI
KU¬MIŃSKI PAWEŁ 27.09.00 UGKS ODRA BRZEG OPOLSKIE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak co¶, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby czę¶ć z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 WoĽniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum