IV liga Kraków - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 2 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.92.190.11

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Gości
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady 2 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez10 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
IV liga Kraków
4 liga Kraków Tenis StołowyTabela
Grupa silniejsza
1 UKS Rokicie Szczytniki
12 22 86:34 52

2 YMCA Kraków
12 21 80:40 40

3 KS Górnik Wieliczka
11 17 75:35 40

4 OSKiR Podwawelski Kraków III
12 14 69:51 18

5 PKS Porta Kraków
12 14 68:52 16

6 UKS Zarabie Myślenice II
11 11 48:62 -14


Kolejka 12
67 KS Górnik Wieliczka - PKS Porta Kraków 7:3

68 OSKiR Podwawelski Kraków III - YMCA Kraków 3:7

69 UKS Rokicie Szczytniki - UKS Zarabie Myślenice II 10:0


Kolejka 13
72 KS Górnik Wieliczka - UKS Zarabie Myślenice II

73 YMCA Kraków - PKS Porta Kraków 7:3

74 OSKiR Podwawelski Kraków III - UKS Rokicie Szczytniki 4:6

14 kolejka 20-21.03.2010 godz.11:00
77 UKS Zarabie Myślenice II OSKiR Podwawelski Kraków III
78 YMCA Kraków KS Górnik Wieliczka
79 PKS Porta Kraków UKS Rokicie Szczytniki

15 kolejka 27-28.03.2010 godz. 11:00
82 PKS Porta Kraków OSKiR Podwawelski Kraków III
83 UKS Zarabie Myślenice II YMCA Kraków
84 KS Górnik Wieliczka UKS Rokicie Szczytniki

16 kolejka 17-18.04.2010 godz. 11:00
87 PKS Porta Kraków UKS Zarabie Myślenice II
88 OSKiR Podwawelski Kraków III KS Górnik Wieliczka
89 UKS Rokicie Szczytniki YMCA Kraków

Tabela
Grupa słabsza
1 MKS KSOS Kraków III
13 8 51:79 -28

2* KS Contra 06 Kraków
11 6 42:68 -26

3* MKS KSOS Kraków IV
10 6 39:61 -22

4* GMKS Zielonki
12 6 53:67 -14

5 UKS Magnum Koźmice Wielkie
12 3 29:91 -62

Kolejka 12
70 UKS Magnum Koźmice Wielkie - GMKS Zielonki 1:9

71 KS Contra 06 Kraków - MKS KSOS Kraków III 7:3


Kolejka 13
75 UKS Magnum Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków III 5:5

76 MKS KSOS Kraków IV - KS Contra 06 Kraków

14 kolejka 20-21.03.2010 godz.11:00
80 GMKS Zielonki MKS KSOS Kraków III 4-6
81 UKS Magnum Koźmice Wielkie MKS KSOS Kraków IV

15 kolejka 27-28.03.2010 godz. 11:00
85 KS Contra 06 Kraków UKS Magnum Koźmice Wielkie
86 GMKS Zielonki MKS KSOS Kraków IV

16 kolejka 17-18.04.2010 godz. 11:00
90 GMKS Zielonki KS Contra 06 Kraków
91 MKS KSOS Kraków III MKS KSOS Kraków IV
Komentarze
czkamyk dnia marzec 21 2010 14:20:36
YMCA wygrała 7-3 z Górnikiem Wieliczka,(14kolejka)
czkamyk dnia marzec 27 2010 17:25:21
YMCA z Zarabiem 2 wygrała 7-3
KOLEJARZ dnia marzec 29 2010 14:29:55
14 kolejka Porta Kraków-UKS Rokicie Szczytniki 2-8
15 kolejka Górnik Wieliczka -UKS Rokicie Szczytniki 4-6
czkamyk dnia marzec 31 2010 22:21:55
Krużel-Frączek 2-3
Nowacka-Mryc-1-3
Klimczak-Kamiński 1-3
Krużel,Klimczak-Kamiński,Frączek 1-3
Nowacka-Frączek 3-2
Krużel-Kamiński 3-2
Klimczak-Mryc 3-2
Nowacka-Kamiński 0-3
Klimczak-Frączek 0-3
Krużel-Mryc 3-1
Debel na końcu decydował o wygranej.
czkamyk dnia kwiecień 01 2010 07:35:55
Wyniki poszczególnych partii:
Krużel Paulina-Frączek Adrian 12-10, 10-12, 12-10, 11-13, 10-12 2-3
Nowacka Dorota-Mryc Henryk 11-7, 7-11, 6-11, 4-11 1-3
Klimczak Marek-Czesław Kamiński 11-9, 7-11, 9-11, 8-11 1-3
Nowacka Dorota-Frączek Adrian 12-10, 11-7, 15-17, 8-11, 11-7 3-2
Krużel Paulina-Kamiński Czesław 11-7, 8-11, 13-11, 8-11, 12-10 3-2
Klimczak Marek-Mryc Henryk 10-12, 11-5, 3-11, 11-5, 12-10 3-2
Nowacka Dorota-Kamiński Czesław 9-11, 8-11, 6-11 0-3
Klimczak Marek-Frączek Adrian 11-13, 7-11, 5-11 0-3
Krużel Paulina-Mryc Henryk 11-5, 11-4, 4-11, 12-10 3-1
Krużel,Klimczak-Frączek,Kamiński 11-5, 13-15, 5-11, 8-11 1-3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum