IV liga Kraków - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez00:36:20
Blady 2 tygodni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 3.227.233.55

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez00:36:20
Blady 2 tygodni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
IV liga Kraków
4 liga Kraków Tenis StołowyTabela
Grupa silniejsza
1 UKS Rokicie Szczytniki
12 22 86:34 52

2 YMCA Kraków
12 21 80:40 40

3 KS Górnik Wieliczka
11 17 75:35 40

4 OSKiR Podwawelski Kraków III
12 14 69:51 18

5 PKS Porta Kraków
12 14 68:52 16

6 UKS Zarabie My¶lenice II
11 11 48:62 -14


Kolejka 12
67 KS Górnik Wieliczka - PKS Porta Kraków 7:3

68 OSKiR Podwawelski Kraków III - YMCA Kraków 3:7

69 UKS Rokicie Szczytniki - UKS Zarabie My¶lenice II 10:0


Kolejka 13
72 KS Górnik Wieliczka - UKS Zarabie My¶lenice II

73 YMCA Kraków - PKS Porta Kraków 7:3

74 OSKiR Podwawelski Kraków III - UKS Rokicie Szczytniki 4:6

14 kolejka 20-21.03.2010 godz.11:00
77 UKS Zarabie My¶lenice II OSKiR Podwawelski Kraków III
78 YMCA Kraków KS Górnik Wieliczka
79 PKS Porta Kraków UKS Rokicie Szczytniki

15 kolejka 27-28.03.2010 godz. 11:00
82 PKS Porta Kraków OSKiR Podwawelski Kraków III
83 UKS Zarabie My¶lenice II YMCA Kraków
84 KS Górnik Wieliczka UKS Rokicie Szczytniki

16 kolejka 17-18.04.2010 godz. 11:00
87 PKS Porta Kraków UKS Zarabie My¶lenice II
88 OSKiR Podwawelski Kraków III KS Górnik Wieliczka
89 UKS Rokicie Szczytniki YMCA Kraków

Tabela
Grupa słabsza
1 MKS KSOS Kraków III
13 8 51:79 -28

2* KS Contra 06 Kraków
11 6 42:68 -26

3* MKS KSOS Kraków IV
10 6 39:61 -22

4* GMKS Zielonki
12 6 53:67 -14

5 UKS Magnum KoĽmice Wielkie
12 3 29:91 -62

Kolejka 12
70 UKS Magnum KoĽmice Wielkie - GMKS Zielonki 1:9

71 KS Contra 06 Kraków - MKS KSOS Kraków III 7:3


Kolejka 13
75 UKS Magnum KoĽmice Wielkie - MKS KSOS Kraków III 5:5

76 MKS KSOS Kraków IV - KS Contra 06 Kraków

14 kolejka 20-21.03.2010 godz.11:00
80 GMKS Zielonki MKS KSOS Kraków III 4-6
81 UKS Magnum KoĽmice Wielkie MKS KSOS Kraków IV

15 kolejka 27-28.03.2010 godz. 11:00
85 KS Contra 06 Kraków UKS Magnum KoĽmice Wielkie
86 GMKS Zielonki MKS KSOS Kraków IV

16 kolejka 17-18.04.2010 godz. 11:00
90 GMKS Zielonki KS Contra 06 Kraków
91 MKS KSOS Kraków III MKS KSOS Kraków IV
Komentarze
czkamyk dnia marzec 21 2010 14:20:36
YMCA wygrała 7-3 z Górnikiem Wieliczka,(14kolejka)
czkamyk dnia marzec 27 2010 17:25:21
YMCA z Zarabiem 2 wygrała 7-3
KOLEJARZ dnia marzec 29 2010 14:29:55
14 kolejka Porta Kraków-UKS Rokicie Szczytniki 2-8
15 kolejka Górnik Wieliczka -UKS Rokicie Szczytniki 4-6
czkamyk dnia marzec 31 2010 22:21:55
Krużel-Fr±czek 2-3
Nowacka-Mryc-1-3
Klimczak-Kamiński 1-3
Krużel,Klimczak-Kamiński,Fr±czek 1-3
Nowacka-Fr±czek 3-2
Krużel-Kamiński 3-2
Klimczak-Mryc 3-2
Nowacka-Kamiński 0-3
Klimczak-Fr±czek 0-3
Krużel-Mryc 3-1
Debel na końcu decydował o wygranej.
czkamyk dnia kwiecień 01 2010 07:35:55
Wyniki poszczególnych partii:
Krużel Paulina-Fr±czek Adrian 12-10, 10-12, 12-10, 11-13, 10-12 2-3
Nowacka Dorota-Mryc Henryk 11-7, 7-11, 6-11, 4-11 1-3
Klimczak Marek-Czesław Kamiński 11-9, 7-11, 9-11, 8-11 1-3
Nowacka Dorota-Fr±czek Adrian 12-10, 11-7, 15-17, 8-11, 11-7 3-2
Krużel Paulina-Kamiński Czesław 11-7, 8-11, 13-11, 8-11, 12-10 3-2
Klimczak Marek-Mryc Henryk 10-12, 11-5, 3-11, 11-5, 12-10 3-2
Nowacka Dorota-Kamiński Czesław 9-11, 8-11, 6-11 0-3
Klimczak Marek-Fr±czek Adrian 11-13, 7-11, 5-11 0-3
Krużel Paulina-Mryc Henryk 11-5, 11-4, 4-11, 12-10 3-1
Krużel,Klimczak-Fr±czek,Kamiński 11-5, 13-15, 5-11, 8-11 1-3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum