IV liga Kraków - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 1 dzień
tomekjez 2 dni
losfer 4 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni

Gości Online: 12

Twoje IP to: 54.158.248.112

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus 1 dzień
tomekjez 2 dni
losfer 4 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
IV liga Kraków
4 liga Kraków Tenis StołowyTabela
Grupa silniejsza
1 UKS Rokicie Szczytniki
12 22 86:34 52

2 YMCA Kraków
12 21 80:40 40

3 KS Górnik Wieliczka
11 17 75:35 40

4 OSKiR Podwawelski Kraków III
12 14 69:51 18

5 PKS Porta Kraków
12 14 68:52 16

6 UKS Zarabie Myślenice II
11 11 48:62 -14


Kolejka 12
67 KS Górnik Wieliczka - PKS Porta Kraków 7:3

68 OSKiR Podwawelski Kraków III - YMCA Kraków 3:7

69 UKS Rokicie Szczytniki - UKS Zarabie Myślenice II 10:0


Kolejka 13
72 KS Górnik Wieliczka - UKS Zarabie Myślenice II

73 YMCA Kraków - PKS Porta Kraków 7:3

74 OSKiR Podwawelski Kraków III - UKS Rokicie Szczytniki 4:6

14 kolejka 20-21.03.2010 godz.11:00
77 UKS Zarabie Myślenice II OSKiR Podwawelski Kraków III
78 YMCA Kraków KS Górnik Wieliczka
79 PKS Porta Kraków UKS Rokicie Szczytniki

15 kolejka 27-28.03.2010 godz. 11:00
82 PKS Porta Kraków OSKiR Podwawelski Kraków III
83 UKS Zarabie Myślenice II YMCA Kraków
84 KS Górnik Wieliczka UKS Rokicie Szczytniki

16 kolejka 17-18.04.2010 godz. 11:00
87 PKS Porta Kraków UKS Zarabie Myślenice II
88 OSKiR Podwawelski Kraków III KS Górnik Wieliczka
89 UKS Rokicie Szczytniki YMCA Kraków

Tabela
Grupa słabsza
1 MKS KSOS Kraków III
13 8 51:79 -28

2* KS Contra 06 Kraków
11 6 42:68 -26

3* MKS KSOS Kraków IV
10 6 39:61 -22

4* GMKS Zielonki
12 6 53:67 -14

5 UKS Magnum Koźmice Wielkie
12 3 29:91 -62

Kolejka 12
70 UKS Magnum Koźmice Wielkie - GMKS Zielonki 1:9

71 KS Contra 06 Kraków - MKS KSOS Kraków III 7:3


Kolejka 13
75 UKS Magnum Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków III 5:5

76 MKS KSOS Kraków IV - KS Contra 06 Kraków

14 kolejka 20-21.03.2010 godz.11:00
80 GMKS Zielonki MKS KSOS Kraków III 4-6
81 UKS Magnum Koźmice Wielkie MKS KSOS Kraków IV

15 kolejka 27-28.03.2010 godz. 11:00
85 KS Contra 06 Kraków UKS Magnum Koźmice Wielkie
86 GMKS Zielonki MKS KSOS Kraków IV

16 kolejka 17-18.04.2010 godz. 11:00
90 GMKS Zielonki KS Contra 06 Kraków
91 MKS KSOS Kraków III MKS KSOS Kraków IV
Komentarze
czkamyk dnia marzec 21 2010 14:20:36
YMCA wygrała 7-3 z Górnikiem Wieliczka,(14kolejka)
czkamyk dnia marzec 27 2010 17:25:21
YMCA z Zarabiem 2 wygrała 7-3
KOLEJARZ dnia marzec 29 2010 14:29:55
14 kolejka Porta Kraków-UKS Rokicie Szczytniki 2-8
15 kolejka Górnik Wieliczka -UKS Rokicie Szczytniki 4-6
czkamyk dnia marzec 31 2010 22:21:55
Krużel-Frączek 2-3
Nowacka-Mryc-1-3
Klimczak-Kamiński 1-3
Krużel,Klimczak-Kamiński,Frączek 1-3
Nowacka-Frączek 3-2
Krużel-Kamiński 3-2
Klimczak-Mryc 3-2
Nowacka-Kamiński 0-3
Klimczak-Frączek 0-3
Krużel-Mryc 3-1
Debel na końcu decydował o wygranej.
czkamyk dnia kwiecień 01 2010 07:35:55
Wyniki poszczególnych partii:
Krużel Paulina-Frączek Adrian 12-10, 10-12, 12-10, 11-13, 10-12 2-3
Nowacka Dorota-Mryc Henryk 11-7, 7-11, 6-11, 4-11 1-3
Klimczak Marek-Czesław Kamiński 11-9, 7-11, 9-11, 8-11 1-3
Nowacka Dorota-Frączek Adrian 12-10, 11-7, 15-17, 8-11, 11-7 3-2
Krużel Paulina-Kamiński Czesław 11-7, 8-11, 13-11, 8-11, 12-10 3-2
Klimczak Marek-Mryc Henryk 10-12, 11-5, 3-11, 11-5, 12-10 3-2
Nowacka Dorota-Kamiński Czesław 9-11, 8-11, 6-11 0-3
Klimczak Marek-Frączek Adrian 11-13, 7-11, 5-11 0-3
Krużel Paulina-Mryc Henryk 11-5, 11-4, 4-11, 12-10 3-1
Krużel,Klimczak-Frączek,Kamiński 11-5, 13-15, 5-11, 8-11 1-3
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum