14 turniej cyklu jesień-zima - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

tomekjez14:16:17
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 54.198.104.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
tomekjez14:16:17
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
14 turniej cyklu jesień-zima
Cykl jesień - zima 2006 Podwawelskie Grand PrixKolejność końcowa:

1. Mirosław Różyczka

2. Łukasz Białczyk

3. Mariusz Bochenek

4. Rafał Utylski

5-6.
Wojciech Bartuzi
Marcin Pojnar

7-8.
Paweł Stach
Piotr Piaskowski

9-12.
Paweł Ślazyk
Jacek Skalda
Tomasz Raś
Sebastian Biały

13-16.
Damian Zając
Paweł Szlamka
Wiesław Rygiel
Michał Górka

17-23.
Lucjan Kacik
Alojzy Nowak
Dariusz Woźny
Marek Biesaga
Norbert Mazurkiewicz
Bogdan Palczyński
Jakub Michalec

24-27.
Roman Cichewicz
Adam Bil
Stanisław Kurdziel
Jacek Orczyk
Komentarze
T-REX dnia grudzień 05 2006 07:30:52
Gratki dla Róży byle tak w środę;-)
Koeman dnia grudzień 05 2006 16:57:28
Podkowy mi odpadły i się przejechałem na podwawelskim. Następnym razem okaże się kto jest koniem. smiley
Jary dnia grudzień 05 2006 17:16:14
No no Turnieje na Podwawelskim robią się coraz ciekawsze, trzeba się wybrać i zmienić oblicze czołówki, wyjątkiem jest zawodnik sklasyfikowany sensacyjnie na 4 pozycji smiley
T-REX dnia grudzień 05 2006 21:42:25
Jary koń z Ciebie;-) i tylko obiecujesz;-) kelnerze. Jak wpadniesz to weź tacę obowiązkowo;-)
Jary dnia grudzień 06 2006 14:22:05
No wybiore się, Mega Koniu, tylko nie ruzumiem wypowiedzi z kelnerem, taca i kelnerstwo i smycz oczywisciesmiley to są u Ciebie priorytety smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum