Koziniec coraz bliżej III ligi - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer00:28:04
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer00:28:04
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 4 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Koziniec coraz bliżej III ligi
2 liga Tenis StołowyKS GORCE Nowy Targ - PKS KOLPING II Jarosław 5:5
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!

Wyniki 13 kolejki
KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno - Klub Sportowy Bronowianka I Kraków 9:1
Michał Jurczak - Łukasz Klimas 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 12:10)
Mariusz Haduch - Łukasz Białczyk 3:2 (17:15, 11:13, 11:7, 9:11, 11:6)
Michał Jurczak - Łukasz Białczyk 3:2 (11:9, 7:11, 10:12, 11:9, 11:9)
Mariusz Haduch - Łukasz Klimas 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:6)
Michał Pojnar - Sławomir Kluzek 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:9)
Jakub Gromek - Grzegorz Kluzek 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
Michał Pojnar - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:7, 13:11, 11:9)
Jakub Gromek - Sławomir Kluzek 3:1 (11:5, 5:11, 11:9, 13:11)
Jurczak / Pojnar - Białczyk / Kluzek 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
Gromek / Haduch - Kluzek / Klimas 2:3 (11:5, 7:11, 9:11, 12:10, 7:11)

UKS AGRA Olesno - MLKS NURT POSiR Przemyśl 5:5
Krzysztof Furtak - Dawid Kiełt 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:7)
Tomasz Chmielewski - Rafał Iwaniuch 0:3 (6:11, 3:11, 7:11)
Krzysztof Furtak - Rafał Iwaniuch 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
Tomasz Chmielewski - Dawid Kiełt 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 8:11)
Tadeusz Motyka - Piotr Blat 0:3 (5:11, 9:11, 16:18)
Radosław Łączyński - Kamil Jaroch 3:1 (11:5, 13:15, 12:10, 11:7)
Tadeusz Motyka - Kamil Jaroch 3:2 (6:11, 5:11, 11:5, 11:4, 11:4)
Radosław Łączyński - Piotr Blat 3:2 (11:6, 14:16, 9:11, 13:11, 13:11)
Łączyński / Chmielewski - Blat / Iwaniuch 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11)
Furtak / Motyka - Kiełt / Kulak 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa - PKS KOLPING II Jarosław 6:4
Sławomir Osika - Kamil Dziukiewicz 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 10:12, 8:11)
Maciej Podsiadło - Radosław Dudek 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:5)
Sławomir Osika - Radosław Dudek 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
Maciej Podsiadło - Kamil Dziukiewicz 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
Albert Golonka - Marcin Wałczyński 3:0 (14:12, 11:7, 11:4)
Janusz Osika - Łukasz Adamski 3:0 (11:6, 15:13, 11:9)
Albert Golonka - Łukasz Adamski 1:3 (11:13, 11:8, 10:12, 11:9)
Janusz Osika - Marcin Wałczyński 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 8:11)
Podsiadło / Osika - Dudek / Dziukiewicz 1:3 (9:11, 12:10, 10:12, 7:11)
Golonka / Osika - Wałczyński / Adamski 3:1 (12:10, 11:3, 10:12, 11:9)

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim - KS GORCE Nowy Targ 5:5
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!

LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek - LKS Czarni Koziniec 8:2
Damian Mikrut - Jan Wróbel 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:6, 11:6)
Rafał Błaś - Mirosław Kiełb 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:6, 11:6)
Damian Mikrut - Mirosław Kiełb 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:6, 7:11)
Rafał Błaś - Jan Wróbel 3:1 (5:11, 14:12, 11:2, 11:6)
Kazimierz Andreasik - Mirosław Palacz 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
Mateusz Kurek - Bartosz Giza 3:0 (12:10, 11:3, 11:8)
Grzegorz Nykiel - Bartosz Giza 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
Mateusz Kurek - Mirosław Palacz 3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 12:10)
Mikrut / Błaś - Kiełb / Giza 3:0 (11:7, 13:11, 11:5)
Nykiel / Kurek - Kiełb / Mikołajczyk 3:0 (12:10, 13:11, 11:6)

GMKS STRZELEC I Frysztak - KS SPEKTRUM Słopnice 7:3
Sebastian Lubaś - Paweł Madzula 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
Krzysztof Niemiec - Damian Zając 2:3 (5:11, 13:11, 11:5, 8:11, 7:11)
Sebastian Lubaś - Damian Zając 3:0 (11:6, 11:5, 11:1)
Krzysztof Niemiec - Paweł Madzula 1:3 (14:16, 8:11, 11:6, 10:12)
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Palacz 3:1 (11:5, 11:5, 5:11, 11:4)
Jacek Gałuszka - Roman Piwowarczyk 3:1 (11:7, 11:3, 6:11, 12:10)
Tomasz Jurkiewicz - Roman Piwowarczyk 3:1 (11:2, 11:4, 10:12, 11:5)
Jacek Gałuszka - Grzegorz Palacz 2:3 (4:11, 11:8, 2:11, 16:14, 4:11)
Lubaś / Niemiec - Palacz / Zając 3:0 (11:8, 11:8, 11:2)
Gałuszka / Jurkiewicz - Piwowarczyk / Madzula 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)


Wyniki 12 kolejki

MLKS NURT POSiR Przemyśl - LKS Czarni Koziniec 10:0
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!
Walkower - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

KS GORCE Nowy Targ - GMKS STRZELEC I Frysztak 0:10
Marek Mozdyniewicz - Krzysztof Niemiec 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
Jakub Czyszczoń - Sebastian Lubaś 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
Marek Mozdyniewicz - Sebastian Lubaś 1:3 (11:13, 5:11, 11:4, 8:11)
Jakub Czyszczoń - Krzysztof Niemiec 2:3 (4:11, 11:9, 8:11, 6:11, 8:11)
Mikołaj Kierski - Tomasz Jurkiewicz 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 9:11)
Adrian Bukowski - Jacek Gałuszka 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 6:11)
Mikołaj Kierski - Jacek Gałuszka 1:3 (1:11, 11:8, 10:12, 0:11)
Adrian Bukowski - Tomasz Jurkiewicz 0:3 (8:11, 6:11, 13:15)
Mozdyniewicz / Kierski - Lubaś / Niemiec 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
Kierski / Czyszczoń - Gałuszka / Jurkiewicz 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:4, 6:11)

UKS AGRA Olesno - KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno 0:10
Tomasz Chmielewski - Michał Jurczak 0:3 (7:11, 11:13,, 9:11)
Krzysztof Furtak - Mariusz Haduch 1:3 (13:11, 6:11, 10:12, 7:11)
Tomasz Chmielewski - Mariusz Haduch 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 8:11)
Krzysztof Furtak - Michał Jurczak 0:3 (4:11, 11:13, 3:11)
Radosław Łączyński - Jakub Gromek 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 3:11)
Tadeusz Motyka - Michał Pojnar 2:3 (11:6, 6:11, 9:11, 11:2, 10:12)
Radosław Łączyński - Michał Pojnar 2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 9:11, 8:11)
Tadeusz Motyka - Jakub Gromek 2:3 (12:10, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11)
Furtak / Chmielewski - Jurczak / Pojnar 2:3 (6:11, 9:11, 11:6, 11:9, 9:11)
Łączyński / Motyka - Gromek / Haduch 2:3 (14:12, 5:11, 11:8, 6:11, 8:11)

Klub Sportowy Bronowianka I Kraków - LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek 9:1
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!
Komentarze
grzehk dnia luty 15 2010 12:29:52
Wygraliśmy 9:1 z Brzostkiem :-) - przegraliśmy jednego deblasmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum