Koziniec coraz bliżej III ligi - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 3 dni
FilipU 4 dni
Marthinus 5 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Blady 9 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 54.221.147.93

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 694
Posty na Forum 2168
Komentarzy 4581
Księga Gości
Newsy 1360
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6629
Ostatnio Widziani
losfer 3 dni
FilipU 4 dni
Marthinus 5 tygodni
tomekjez 5 tygodni
Blady 9 tygodni
doktorek 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik13 tygodni
alek22 tygodni
BOCHMAR29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
Punktacja po 8 turniejach 0 losfer 29-10-2018 17:18
PustaMiska - akcja charytatywna
Koziniec coraz bliżej III ligi
2 liga Tenis StołowyKS GORCE Nowy Targ - PKS KOLPING II Jarosław 5:5
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!

Wyniki 13 kolejki
KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno - Klub Sportowy Bronowianka I Kraków 9:1
Michał Jurczak - Łukasz Klimas 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 12:10)
Mariusz Haduch - Łukasz Białczyk 3:2 (17:15, 11:13, 11:7, 9:11, 11:6)
Michał Jurczak - Łukasz Białczyk 3:2 (11:9, 7:11, 10:12, 11:9, 11:9)
Mariusz Haduch - Łukasz Klimas 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:6)
Michał Pojnar - Sławomir Kluzek 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:9)
Jakub Gromek - Grzegorz Kluzek 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
Michał Pojnar - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:7, 13:11, 11:9)
Jakub Gromek - Sławomir Kluzek 3:1 (11:5, 5:11, 11:9, 13:11)
Jurczak / Pojnar - Białczyk / Kluzek 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
Gromek / Haduch - Kluzek / Klimas 2:3 (11:5, 7:11, 9:11, 12:10, 7:11)

UKS AGRA Olesno - MLKS NURT POSiR Przemyśl 5:5
Krzysztof Furtak - Dawid Kiełt 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:7)
Tomasz Chmielewski - Rafał Iwaniuch 0:3 (6:11, 3:11, 7:11)
Krzysztof Furtak - Rafał Iwaniuch 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
Tomasz Chmielewski - Dawid Kiełt 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 8:11)
Tadeusz Motyka - Piotr Blat 0:3 (5:11, 9:11, 16:18)
Radosław Łączyński - Kamil Jaroch 3:1 (11:5, 13:15, 12:10, 11:7)
Tadeusz Motyka - Kamil Jaroch 3:2 (6:11, 5:11, 11:5, 11:4, 11:4)
Radosław Łączyński - Piotr Blat 3:2 (11:6, 14:16, 9:11, 13:11, 13:11)
Łączyński / Chmielewski - Blat / Iwaniuch 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11)
Furtak / Motyka - Kiełt / Kulak 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa - PKS KOLPING II Jarosław 6:4
Sławomir Osika - Kamil Dziukiewicz 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 10:12, 8:11)
Maciej Podsiadło - Radosław Dudek 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:5)
Sławomir Osika - Radosław Dudek 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
Maciej Podsiadło - Kamil Dziukiewicz 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
Albert Golonka - Marcin Wałczyński 3:0 (14:12, 11:7, 11:4)
Janusz Osika - Łukasz Adamski 3:0 (11:6, 15:13, 11:9)
Albert Golonka - Łukasz Adamski 1:3 (11:13, 11:8, 10:12, 11:9)
Janusz Osika - Marcin Wałczyński 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 8:11)
Podsiadło / Osika - Dudek / Dziukiewicz 1:3 (9:11, 12:10, 10:12, 7:11)
Golonka / Osika - Wałczyński / Adamski 3:1 (12:10, 11:3, 10:12, 11:9)

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim - KS GORCE Nowy Targ 5:5
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!

LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek - LKS Czarni Koziniec 8:2
Damian Mikrut - Jan Wróbel 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:6, 11:6)
Rafał Błaś - Mirosław Kiełb 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:6, 11:6)
Damian Mikrut - Mirosław Kiełb 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:6, 7:11)
Rafał Błaś - Jan Wróbel 3:1 (5:11, 14:12, 11:2, 11:6)
Kazimierz Andreasik - Mirosław Palacz 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
Mateusz Kurek - Bartosz Giza 3:0 (12:10, 11:3, 11:8)
Grzegorz Nykiel - Bartosz Giza 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
Mateusz Kurek - Mirosław Palacz 3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 12:10)
Mikrut / Błaś - Kiełb / Giza 3:0 (11:7, 13:11, 11:5)
Nykiel / Kurek - Kiełb / Mikołajczyk 3:0 (12:10, 13:11, 11:6)

GMKS STRZELEC I Frysztak - KS SPEKTRUM Słopnice 7:3
Sebastian Lubaś - Paweł Madzula 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
Krzysztof Niemiec - Damian Zając 2:3 (5:11, 13:11, 11:5, 8:11, 7:11)
Sebastian Lubaś - Damian Zając 3:0 (11:6, 11:5, 11:1)
Krzysztof Niemiec - Paweł Madzula 1:3 (14:16, 8:11, 11:6, 10:12)
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Palacz 3:1 (11:5, 11:5, 5:11, 11:4)
Jacek Gałuszka - Roman Piwowarczyk 3:1 (11:7, 11:3, 6:11, 12:10)
Tomasz Jurkiewicz - Roman Piwowarczyk 3:1 (11:2, 11:4, 10:12, 11:5)
Jacek Gałuszka - Grzegorz Palacz 2:3 (4:11, 11:8, 2:11, 16:14, 4:11)
Lubaś / Niemiec - Palacz / Zając 3:0 (11:8, 11:8, 11:2)
Gałuszka / Jurkiewicz - Piwowarczyk / Madzula 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)


Wyniki 12 kolejki

MLKS NURT POSiR Przemyśl - LKS Czarni Koziniec 10:0
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!
Walkower - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

KS GORCE Nowy Targ - GMKS STRZELEC I Frysztak 0:10
Marek Mozdyniewicz - Krzysztof Niemiec 0:3 (5:11, 7:11, 4:11)
Jakub Czyszczoń - Sebastian Lubaś 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
Marek Mozdyniewicz - Sebastian Lubaś 1:3 (11:13, 5:11, 11:4, 8:11)
Jakub Czyszczoń - Krzysztof Niemiec 2:3 (4:11, 11:9, 8:11, 6:11, 8:11)
Mikołaj Kierski - Tomasz Jurkiewicz 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 9:11)
Adrian Bukowski - Jacek Gałuszka 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 6:11)
Mikołaj Kierski - Jacek Gałuszka 1:3 (1:11, 11:8, 10:12, 0:11)
Adrian Bukowski - Tomasz Jurkiewicz 0:3 (8:11, 6:11, 13:15)
Mozdyniewicz / Kierski - Lubaś / Niemiec 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
Kierski / Czyszczoń - Gałuszka / Jurkiewicz 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:4, 6:11)

UKS AGRA Olesno - KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno 0:10
Tomasz Chmielewski - Michał Jurczak 0:3 (7:11, 11:13,, 9:11)
Krzysztof Furtak - Mariusz Haduch 1:3 (13:11, 6:11, 10:12, 7:11)
Tomasz Chmielewski - Mariusz Haduch 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 8:11)
Krzysztof Furtak - Michał Jurczak 0:3 (4:11, 11:13, 3:11)
Radosław Łączyński - Jakub Gromek 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 3:11)
Tadeusz Motyka - Michał Pojnar 2:3 (11:6, 6:11, 9:11, 11:2, 10:12)
Radosław Łączyński - Michał Pojnar 2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 9:11, 8:11)
Tadeusz Motyka - Jakub Gromek 2:3 (12:10, 8:11, 11:7, 6:11, 8:11)
Furtak / Chmielewski - Jurczak / Pojnar 2:3 (6:11, 9:11, 11:6, 11:9, 9:11)
Łączyński / Motyka - Gromek / Haduch 2:3 (14:12, 5:11, 11:8, 6:11, 8:11)

Klub Sportowy Bronowianka I Kraków - LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek 9:1
Pojedynki zostaną dopisane po otrzymaniu protokołu meczu!
Komentarze
grzehk dnia luty 15 2010 12:29:52
Wygraliśmy 9:1 z Brzostkiem :-) - przegraliśmy jednego deblasmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

FilipU
10/12/2018 12:00
Zapraszamy na memoriał Wróblewskiego. hala Bronowianki 16.12.2018. Szczegóły na stronie KOZTS. Brak wpisowego.Zgłoszenia na tiny.pl/thwbk

Marthinus
10/11/2018 09:28
Odwołane - jak powszechnie wiadomo 12 listopada to tradycyjne polskie święto narodowe smiley

tomekjez
09/11/2018 12:53
Czy w poniedziałek 12.11 jest Turniej tak jak zwykle?

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Archiwum