Tabela drugiej ligi po I rundzie - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer00:28:49
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer00:28:49
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 4 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Tabela drugiej ligi po I rundzie
2 liga Tenis StołowyNa kolorowo zaznaczone drużyny z regionu małopolska zachód, które mogą spaść do naszej 3 ligi.


RANKING ZAWODNIKÓW II LIGI MĘSKIEJ
GRUPA PODKARPACKO – MAŁOPOLSKA
SEZON 2009/2010
I RUNDA

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
1. Marek Kądziela 22 18 4 54:12
2. Wacław Suchecki 22 13 9 39:27
3. Robert Świrk 19 18 1 36:2
4. Rafał Długaj 22 17 5 34:10
5. Ryszard Sarna 1 0 1 0:2
6. Michał Rosiek 1 0 1 0:2
7. Kazimierz Drabek 1 0 1 0:2

GMKS STRZELEC I Frysztak
1. Sebastian Lubaś 22 21 1 63:3
2. Krzysztof Niemiec 22 13 9 39:27
3. Tomasz Jurkiewicz 20 16 4 32:8
4. Jacek Gałuszka 19 14 5 28:10
5. Paweł Kolanko 4 3 1 6:2
6. Sławomir Niemiec 1 0 1 0:2

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
1. Maciej Podsiadło 22 18 4 54:12
2. Sławomir Osika 22 15 7 45:21
3. Janusz Osika 22 19 3 38:6
4. Albert Golonka 22 17 5 34:10

PKS KOLPING II Jarosław
1. Kamil Dziukiewicz 22 12 10 36:30
2. Radosław Dudek 22 14 8 42:24
3. Marcin Wałczyński 22 14 8 28:16
4. Łukasz Adamski 21 10 11 20:22
5. Damian Głąb 1 0 1 0:2

KS SPEKTRUM Słopnice
1. Tomasz Janik 22 16 6 48:18
2. Damian Zając 21 11 10 26:24
3. Paweł Madzula 17 7 10 20:30
4. Roman Piwowarczyk 14 8 6 17:12
5. Tomasz Raputa 12 6 6 12:13
6. Paweł Bolsęga 2 2 0 4:0

KS GORCE Nowy Targ
1. Marek Mozdyniewicz 22 15 7 45:21
2. Jakub Czyszczoń 22 14 8 31:17
3. Mikołaj Kierski 18 9 9 27:27
4. Adrian Bukowski 22 12 10 24:20
5. Szymon Kierski 2 1 1 2:2
6. Mateusz Wawrzon 2 1 1 2:2

MLKS NURT POSiR Przemyśl
1. Rafał Iwaniuch 22 15 7 45:21
2. Dawid Kiełt 22 11 11 33:33
3. Piotr Blat 19 12 7 24:14
4. Paweł Ruśnica 12 3 9 6:18
5. Kamil Jaroch 3 2 1 4:2
6. Zdzisław Bodnar 2 0 2 0:4
7. Damian Kulak 8 0 8 0:16

KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
1. Michał Jurczak 20 10 10 28:30
2. Mariusz Haduch 11 9 2 18:4
3. Michał Pojnar 18 7 11 15:25
4. Damian Wojdyła 2 2 0 6:0
5. Konstantyn Pushkarov 2 2 0 6:0
6. Jakub Gromek 15 2 13 6:38
7. Rafał Niemiec 4 2 2 4:4
8. Andrzej Sobota 2 1 1 2:2
9. Marcin Dobek 2 0 2 0:4
10. Rafał Jamrogiewicz 4 0 4 0:8

KS BRONOWIANKA I Kraków
1. Łukasz Białczyk 16 11 5 33:15
2. Łukasz Klimas 20 6 14 13:35
3. Rafał Utylski 4 4 0 12:0
4. Sławomir Kluzek 15 2 13 4:38
5. Grzegorz Kluzek 13 1 12 2:24
6. Paweł Konstantyn 2 0 2 0:4
7. Marcin Pijanowski 10 0 10 0:20

UKS AGRA Olesno
1. Tomasz Chmielewski 20 9 11 18:24
2. Krzysztof Furtak 20 5 15 15:45
3. Tadeusz Motyka 20 6 14 12:28
4. Tomasz Łabędź 4 3 1 9:3
5. Radosław Łączyński 18 2 16 6:48
6. Łukasz Nowak 4 1 3 2:6
7. Marek Tatarczuch 2 0 2 0:4

LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek
1. Damian Mikrut 22 6 16 18:48
2. Rafał Błaś 14 5 9 15:27
3. Mateusz Kurek 22 5 17 10:34
4. Kazimierz Andreasik 19 2 17 4:38
5. Józef Nykiel 2 0 2 0:4
6. Grzegorz Florek 2 0 2 0:4
7. Grzegorz Nykiel 7 0 7 0:18

LKS Czarni Koziniec
1. Mirosław Kiełb 22 11 11 22:24
2. Jan Wróbel 6 3 3 9:9
3. Mirosław Palacz 20 3 17 8:51
4. Bartosz Giza 18 2 16 4:32
5. Radosław Radwan 13 1 12 2:32
6. Radosław Mikołajczyk 9 0 9 0:27

Na koniec daje terminarz drugiej rundy:

12. kolejka (6 lutego 2010, godz. 14:00)
Grupa A-X
KS SPEKTRUM Słopnice UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
KS GORCE Nowy Targ GMKS STRZELEC I Frysztak
UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim PKS KOLPING II Jarosław g. 16.
Grupa A-Y
KS BRONOWIANKA I Kraków LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek 07.02.g. 14.
UKS AGRA Olesno KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
MLKS NURT POSiR Przemyśl LKS CZARNI Koziniec

13. kolejka (13 lutego 2010, godz. 14:00)
Grupa A-X
UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa PKS KOLPING II Jarosław
GMKS STRZELEC I Frysztak KS SPEKTRUM Słopnice
UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim KS GORCE Nowy Targ g. 16.
Grupa A-Y
LKS CZARNI Koziniec LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek
KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno KS BRONOWIANKA I Kraków

UKS AGRA Olesno MLKS NURT POSiR Przemyśl

14. kolejka (20 lutego 2010, godz. 14:00)
Grupa A-X
KS GORCE Nowy Targ PKS KOLPING II Jarosław
GMKS STRZELEC I Frysztak UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
KS SPEKTRUM Słopnice UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
Grupa A-Y
LKS CZARNI Koziniec UKS AGRA Olesno
LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
KS BRONOWIANKA I Kraków MLKS NURT POSiR Przemyśl 21.02. g. 14.

15. kolejka (27 lutego 2010, godz. 14:00)
Grupa A-X
KS SPEKTRUM Słopnice KS GORCE Nowy Targ
PKS KOLPING II Jarosław GMKS STRZELEC I Frysztak
UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
Grupa A-Y
KS BRONOWIANKA I Kraków UKS AGRA Olesno28.02. g. 14.
KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno LKS CZARNI Koziniec

LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek MLKS NURT POSiR Przemyśl

16. kolejka (13 marca 2010, godz. 14:00)
Grupa A-X
91 PKS KOLPING II Jarosław KS SPEKTRUM Słopnice
92 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa KS GORCE Nowy Targ
93 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim GMKS STRZELEC I Frysztak g. 16.
Grupa A-Y
94 LKS CZARNI Koziniec KS BRONOWIANKA I Kraków
95 UKS AGRA Olesno LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek
96 MLKS NURT POSiR Przemyśl KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno

źródło POZTS
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum