II WTK - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:06:07
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:06:07
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
II WTK
Turnieje Tenis Stołowy1. UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA 90

2. PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 85

3. OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 81

4. BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 77

5-6.
OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 73
MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 73

7-8.
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 69
RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 69

9-12.
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 62
BARTUZI WOJCIECH KS CRACOVIA KRAKÓW 62
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 62

13-16.
RADWAN RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 53
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 53
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 53
RAŚ TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 53

17-24.
DZIURA WOJCIECH KS GORCE NOWY TARG 40
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 40
KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
KANAS TADEUSZ MKS KSOS KRAKÓW 40
RAPUTA TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 40
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
GOLONKA ADAM UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
KRUCZEK MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
25-32.
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 25
ZAJĄC DAMIAN PKS OPOKA TRZEBINIA 25
ŚWIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
GROŃ SZCZEPAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 25
LENARCZYK MICHAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25

33-40.
NIEĆ ANDRZEJ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
TALAR PAWEŁ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
JANIK BARTOSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
SURMA MARIUSZ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 18
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MYŚLENICE 18
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
SŁOWIKOWSKI MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18

41-46.
POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 16
WRZEŚNIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 16
KĄDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
BOBER DAMIAN KS TURBACZ MSZANA DOLNA 16
GIERCZYK MARCIN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 16
Komentarze
doktorek dnia grudzień 03 2006 23:45:23
Kodzi na obecność, T-rex ładnie tylko jeszcze patent na Piotrka kup, Róża jak zawsze wysoko, a BLADY rewelka chyba najlepszy wynik w historiismiley. Szkoda że byłem niezdolny do grysmiley strasznie spadne w klasyfikacji
BOCHMAR dnia grudzień 04 2006 07:48:52
BrawosmileyBrawosmileyBrawosmileyPodwawelski the Bestsmileysmileysmiley
Koeman dnia grudzień 05 2006 00:48:09
W poniedziałek był wyższy poziom niz na wtk-u mam nadzieje że wynik nie pójdzie do związku bo na OTK-u musiał by grać Róża. W środe będzie świętowaniesmiley Powodzenia
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum