II WTK - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni

Go¶ci Online: 11

Twoje IP to: 54.224.100.134

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 668
Posty na Forum 2140
Komentarzy 4575
Księga Go¶ci
Newsy 1332
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6589
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
Holly 5 dni
alek 3 tygodni
tomekjez 6 tygodni
Mamasita 8 tygodni
Janosik14 tygodni
BOCHMAR14 tygodni
FilipU16 tygodni
doktorek17 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 7 turniejach 0 losfer 18-04-2018 06:24
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 09-04-2018 16:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 26-03-2018 13:57
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 13-03-2018 10:34
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 28-02-2018 08:49
PustaMiska - akcja charytatywna
II WTK
Turnieje Tenis Stołowy1. UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA 90

2. PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 85

3. OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 81

4. BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 77

5-6.
OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 73
MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 73

7-8.
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 69
RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 69

9-12.
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 62
BARTUZI WOJCIECH KS CRACOVIA KRAKÓW 62
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 62

13-16.
RADWAN RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 53
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 53
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 53
RA¦ TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 53

17-24.
DZIURA WOJCIECH KS GORCE NOWY TARG 40
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 40
KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
KANAS TADEUSZ MKS KSOS KRAKÓW 40
RAPUTA TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 40
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
GOLONKA ADAM UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
KRUCZEK MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
25-32.
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 25
ZAJˇC DAMIAN PKS OPOKA TRZEBINIA 25
¦WIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
GROŃ SZCZEPAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 25
LENARCZYK MICHAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25

33-40.
NIEĆ ANDRZEJ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
TALAR PAWEŁ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
JANIK BARTOSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
SURMA MARIUSZ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 18
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MY¦LENICE 18
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
SŁOWIKOWSKI MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18

41-46.
POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 16
WRZE¦NIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 16
KˇDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
KˇDZIOŁKA KRZYSZTOF UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
BOBER DAMIAN KS TURBACZ MSZANA DOLNA 16
GIERCZYK MARCIN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 16
Komentarze
doktorek dnia grudzień 03 2006 23:45:23
Kodzi na obecno¶ć, T-rex ładnie tylko jeszcze patent na Piotrka kup, Róża jak zawsze wysoko, a BLADY rewelka chyba najlepszy wynik w historiismiley. Szkoda że byłem niezdolny do grysmiley strasznie spadne w klasyfikacji
BOCHMAR dnia grudzień 04 2006 07:48:52
BrawosmileyBrawosmileyBrawosmileyPodwawelski the Bestsmileysmileysmiley
Koeman dnia grudzień 05 2006 00:48:09
W poniedziałek był wyższy poziom niz na wtk-u mam nadzieje że wynik nie pójdzie do zwi±zku bo na OTK-u musiał by grać Róża. W ¶rode będzie ¶więtowaniesmiley Powodzenia
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
16/04/2018 13:47
Z zeszłego tygodnia 1 Wala 2 Zalewski 3 Pietrzyk 4 Bruzda 5-6 Lelek, Kurdziel 7-8 Kamiński, Janik 9-12 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Staniszewski 13Janiszewski Jak widać pogoda nie sprzyjała g

losfer
09/04/2018 15:56
Nie będzie mnie dziś. Ręka nie złamana ale nie do użytku w najbliższym czasie. Niech się Blady tłumaczy - jego wina smiley

Marthinus
08/04/2018 18:29
13-16 Kurdziel, Szelest, Cepil, Dymek 17-24 Lodowski, Szymoniak, Janiszewski, Nowak, Taler

Marthinus
08/04/2018 18:28
Wyniki turnieju sprzed świąt: 1 Gdula 2 Szczebak 3 Zalewski 4 Kamiński 5-6 Bruzda, Pietrzyk 7-8 Wojdyła, Palczyński 9-12 Janik, Wala, Lelek, Biesaga

Marthinus
21/03/2018 23:37
13-16 Zieliński, Janik, Palczyński, Jedynak 17-24 Janiszewski, Nowak, Taler, Kurdziel, Lodowski

Archiwum