Podsumowanie I rundy V ligi sezon 2009-2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

tomekjez14:29:01
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.198.104.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
tomekjez14:29:02
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Podsumowanie I rundy V ligi sezon 2009-2010
5 liga Kraków Tenis Stołowy/miejsce/ grużyna/
/liczba gier/ punkty/ stosunek gier/ różnica/

Tabela V LIGA REJON KRAKÓW
1 MKS Maraton Krzeszowice
9 /18 /69:21/ 48

2 UKS Rokicie Szczytniki II
9 /16 /72:18/ 54

3 LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko
9 /13 /61:29/ 32

4 CKiS Skawina
9 /11 /51:39/ 12

5 YMCA Kraków II
9 /10 /48:42/ 6

6 OSKiR Podwawelski Kraków IV
9 /8 /49:41/ 8

7 MKS KSOS Kraków VI
9 /8 /39:51/ -12

8 MKS KSOS Kraków V
9 /3 /33:57/ -24

9 KS Prądniczanka Kraków
9 /3 /19:71/ -52

10 MKS Spartakus Niepołomice
9 /0 /9:81/ -72


Tabela V LIGA REJON NOWY SĄCZ
1 KS Talar-Team Szczawa II
5 /8 /66:24/ 42

2 MKS Radość Gorlice II
5 /7 /48:42/ 6

3 KS Talar-Team Szczawa III
5 /6 /45:45/ 0

4 SWAL Tarasek Grybów III
5 /4 /40:50/ -10

5 KS Spektrum Słopnice IV
5 /3 /38:52/ -14

6 LKS Binarowa
5 /2 /33:57/ -24


TABELA V LIGA REJON TARNÓW
1 UKS Agra Olesno V
5 /10 /78:12/ 66

2 KKS Olimp Brzesko II
5 /10 /74:16/ 58

3 LKS Olimpia Bucze IV
6 /8 /73:35/ 38

4 LUKS Sobolik Sobolów II
6 /8 /68:40/ 28

5 LKS Vocovia Wokowice II
6 /6 /59:49/ 10

6 UKS Gulon Zakliczyn II
7 /4 /33:93/ -60

7 UKS Wielka Wieś
7 /2 /23:103/ -80

8 LUKS Sobolik Sobolów III
6 /0 /24:84/ -60
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum