Międzynarodowy Turniej Niepodległości w Łomży - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady00:58:40
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady00:58:40
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Międzynarodowy Turniej Niepodległości w Łomży
Turnieje Tenis StołowyREGULAMIN

Międzynarodowego Turnieju Niepodległości w Tenisie Stołowym

11.11.2009 r.






Organizatorzy:
- Diecezjalne Radio Nadzieja ul. Zawadzka 55 18-400 Łomża

- Klub Uczelniany AZS PWSIP Wałkuscy Łomża




Termin i miejsce:
- 11 listopada 2009r. początek godz. 10.00

- Hala Sportowa w Łomży, ul. Księżnej Anny 18



Uczestnictwo:
Prawo startu w turnieju posiadają Wszyscy zawodnicy bez względu na wiek,


którzy zgłoszą się w terminie

do 8 listopada 2009.

Turniej odbędzie się oddzielnie w kategorii kobiet i mężczyzn.



Program turnieju:
8.30 – 9.30 potwierdzenie obecności

9.30 odprawa techniczna kierowników drużyn

10.00 Uroczyste Otwarcie

10.15 początek gier

około godz. 17.00 zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród





Zgłoszenia:
Na adres: Radio Nadzieja 18-400 Łomża, ul. Zawadzka 55

lub e-mail: radio@radionadzieja.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.radionadzieja.pl

- szczegółowych informacji udziela Wacław Tarnacki tel.: 606 872 482

( przy zgłoszenie prosimy o podanie ilości punktów w rankingu krajowym


– do rozstawienia w grupach )




Nagrody
- miejsca 1-3 puchary

- miejsca 1-8 dyplomy, nagrody rzeczowe

- miejsca 1-5 nagrody pieniężne / suma nagród wynosi 3 000,00 zł ( I miejsce – 500,00 zł, II – 400,00 zł,

III – 300,00 zł, IV – 200,00 zł, V – 100,00 zł)





Wpisowe:
- zawodnicy, którzy dokonają zgłoszenia w terminie do 08.11.2009r. – 15 zł

- zawodnicy, którzy zgłoszą się po 08.11.2009r. – 25 zł





System rozgrywek:
- zawody rozegrane zostaną systemem mieszanym

a) eliminacje w grupach

b) turniej główny – systemem pucharowym

- ilość grup i ilość zawodników w grupach zależy od ilości zgłoszeń i podana


zostanie na odprawie technicznej





Zakwaterowanie i wyżywienie:
Ewentualne zamówienia na noclegi ( 50 zł w hotelu i 35 zł w Gospodarstwie Agroturystycznym ) oraz obiady

w cenie 15 zł od osoby należy zgłaszać telefonicznie: Wacław Tarnacki


606 872 482 do dnia 08.11.2009r.





Sprawy różne:
- wszelkie kwestie sporne rozstrzygają organizatorzy

- organizator nie ubezpiecza zawodników od NWW

- w ramach promocji turnieju zdobywca każdej nagrody pieniężnej powinien odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące tego turnieju



Organizatorzy

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum