Wyniki 1 kolejki II ligi-podkarpacko-małopolskiej - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1 kolejki II ligi-podkarpacko-małopolskiej
2 liga Tenis StołowyUKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim - MLKS NURT POSiR Przemyśl 8:2
Marek Kądziela - Rafał Iwaniuch 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
Wacław Suchecki - Dawid Kiełt 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:8, 12:10)
Marek Kądziela - Dawid Kiełt 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
Wacław Suchecki - Rafał Iwaniuch 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 7:11)
Robert Świrk - Paweł Ruśnica 3:0 (13:11, 11:5, 11:2)
Rafał Długaj - Piotr Blat 3:0 (11:9, 11:7, 13:11)
Robert Świrk - Damian Kulak 3:0 (11:3, 11:3, 11:4)
Rafał Długaj - Paweł Ruśnica 1:3 (11:9, 7:11, 12:14, 7:11)
Kądziela / Suchecki - Iwaniuch / Kiełt 3:2 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:8)
Świrk / Długaj - Blat / Bodnar 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)

KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno - UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa 1:9
Michał Jurczak - Sławomir Osika 3:2 (11:9, 11:8, 4:11, 11:13, 11:2)
Jakub Gromek - Maciej Podsiadło 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
Michał Jurczak - Maciej Podsiadło 0:3 (8:11, 11:13, 5:11)
Jakub Gromek - Sławomir Osika 0:3 (7:11, 6:11, 12:14)
Michał Pojnar - Albert Golonka 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 12:10, 6:11)
Rafał Jamrogiewicz - Janusz Osika 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 11:13)
Michał Pojnar - Janusz Osika 2:3 (11:2, 6:11, 8:11, 11:4, 7:11)
Rafał Jamrogiewicz - Albert Golonka 0:3 (1:11, 8:11, 7:11)
Jurczak / Gromek - Podsiadło / Osika 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 6:11)
Pojnar / Jamrogiewicz - Golonka / Osika 1:3 (10:12, 8:11, 14:12, 3:11)

LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek - KS GORCE Nowy Targ 2:8
Rafał Błaś - Mikołaj Kierski 1:3 (11:4, 9:11, 4:11, 4:11)
Damian Mikrut - Marek Mozdyniewicz 2:3 (11:8, 6:11, 6:11, 11:7, 5:11)
Rafał Błaś - Marek Mozdyniewicz 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 13:11)
Damian Mikrut - Mikołaj Kierski 1:3 (17:19, 9:11, 11:6, 8:11)
Mateusz Kurek - Adrian Bukowski 0:3 (11:13, 8:11, 8:11)
Kazimierz Andreasik - Jakub Czyszczoń 2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 8:11, 6:11)
Mateusz Kurek - Jakub Czyszczoń 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
Kazimierz Andreasik - Adrian Bukowski 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 4:11)
Błaś / Andreasik - Bukowski / Mozdyniewicz 3:2 (11:4, 11:5, 10:12, 6:11, 11:8)
Mikrut / Kurek - Kierski / Czyszczoń 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)

PKS KOLPING II Jarosław - UKS AGRA Olesno 10:0
Radosław Dudek - Radosław Łączyński 3:0 (11:8, 11:3, 12:10)
Kamil Dziukiewicz - Krzysztof Furtak 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
Radosław Dudek - Krzysztof Furtak 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
Kamil Dziukiewicz - Radosław Łączyński 3:1 (13:11, 11:13, 11:5, 11:9)
Łukasz Adamski - Tadeusz Motyka 3:0 (11:7, 13:11, 11:8)
Marcin Wałczyński - Tomasz Chmielewski 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:1)
Łukasz Adamski - Tomasz Chmielewski 3:2 (13:11, 10:12, 11:4, 4:11, 11:6)
Marcin Wałczyński - Tadeusz Motyka 3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:1)
Dudek / Dziukiewicz - Łączyński / Chmielewski 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
Wałczyński / Adamski - Furtak / Motyka 3:1 (11:5, 6:11, 11:6, 11:7)

Klub Sportowy Bronowianka I Kraków - GMKS STRZELEC I Frysztak 0:10
Sławomir Kluzek - Krzysztof Niemiec 0:3 (7:11, 4:11, 3:11)
Łukasz Klimas - Sebastian Lubaś 0:3 (3:11, 8:11, 12:14)
Sławomir Kluzek - Sebastian Lubaś 0:3 (10:12, 6:11, 2:11)
Łukasz Klimas - Krzysztof Niemiec 1:3 (13:15, 11:9, 9:11, 4:11)
Marcin Pijanowski - Tomasz Jurkiewicz 1:3 (2:11, 14:12, 5:11, 2:11)
Grzegorz Kluzek - Paweł Kolanko 0:3 (8:11, 11:13, 6:11)
Marcin Pijanowski - Paweł Kolanko 0:3 (2:11, 8:11, 9:11)
Grzegorz Kluzek - Tomasz Jurkiewicz 1:3 (3:11, 5:11, 11:5, 8:11)
Kluzek / Klimas - Lubaś / Jurkiewicz 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 6:11)
Pijanowski / Kluzek - Niemiec / Kolanko 0:3 (8:11, 12:14, 5:11)

KS SPEKTRUM Słopnice - LKS Czarni Koziniec 8:2
Tomasz Janik - Mirosław Palacz 3:1 (11:4, 11:3, 7:11, 11:6)
Damian Zając - Mirosław Kiełb 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:5)
Tomasz Janik - Mirosław Kiełb 3:1 (11:6, 11:5, 11:7)
Damian Zając - Mirosław Palacz 3:0 (11:9, 13:11, 11:5)
Tomasz Raputa - Bartosz Giza 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 11:6, 9:11)
Paweł Bolsęga - Radosław Radwan 3:2 (10:12, 11:8, 6:11, 11:5, 11:7)
Tomasz Raputa - Radosław Radwan 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:6)
Paweł Bolsęga - Bartosz Giza 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
Janik / Zając - Palacz / Radwan 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:4)
Bolsęga / Raputa - Kiełb / Giza 0:3 (10:12, 5:11, 8:11)

Komentarze
alien dnia listopad 26 2009 15:58:15
[img]
test 535
5 5555 5
[/img]
alien dnia listopad 26 2009 15:58:42

ddd ddd
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum