Terminarz rozgrywek - IV i V LIGA I runda sezon 2009/2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 18.206.15.215

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 716
Posty na Forum 2191
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1382
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 04-08-2019 19:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek - IV i V LIGA I runda sezon 2009/2010
4 liga Kraków Tenis Stołowy IV LIGA TENISA STOŁOWEGO REJON KRAKÓW
sezon 2009/2010 I runda


kolejka 1 03-04.10.2009 godz. wynik uwagi
1 PAUZA KS GÓRNIK WIELICZKA
2 KS CONTRA 06 KRAKÓW UKS ZARABIE II MYŚLENICE
3 MKS KSOS III KRAKÓW GMKS ZIELONKI
4 UKS ROKICIE SZCZYTNIKI OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
5 MKS KSOS IV KRAKÓW YMCA KRAKÓW
6 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE PKS PORTA KRAKÓW

kolejka 2 10-11.10.2009 godz. 11.00 wynik uwagi
7 KS GÓRNIK WIELICZKA KS CONTRA 06 KRAKÓW
8 UKS ZARABIE II MYŚLENICE PAUZA
9 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW MKS KSOS III KRAKÓW
10 GMKS ZIELONKI UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
11 YMCA KRAKÓW UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
12 PKS PORTA KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW

kolejka 3 17-18.10.2009 godz.11.00 wynik uwagi
13 MKS KSOS IV KRAKÓW KS GÓRNIK WIELICZKA
14 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE UKS ZARABIE II MYŚLENICE
15 PKS PORTA KRAKÓW MKS KSOS III KRAKÓW
16 YMCA KRAKÓW UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
17 PAUZA OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
18 KS CONTRA 06 KRAKÓW GMKS ZIELONKI

kolejka 4 24-25.10.2009 godz. wynik uwagi
19 KS GÓRNIK WIELICZKA UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
20 UKS ZARABIE II MYŚLENICE MKS KSOS IV KRAKÓW
21 MKS KSOS III KRAKÓW YMCA KRAKÓW
22 UKS ROKICIE SZCZYTNIKI PKS PORTA KRAKÓW
23 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW KS CONTRA 06 KRAKÓW
24 GMKS ZIELONKI PAUZA

kolejka 5 07-08.11.2009 godz. wynik uwagi
25 GMKS ZIELONKI KS GÓRNIK WIELICZKA
26 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW UKS ZARABIE II MYŚLENICE
27 MKS KSOS IV KRAKÓW MKS KSOS III KRAKÓW
28 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
29 PAUZA YMCA KRAKÓW
30 KS CONTRA 06 KRAKÓW PKS PORTA KRAKÓW

kolejka 6 14-15.11.2009 godz. wynik uwagi
31 KS GÓRNIK WIELICZKA OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
32 UKS ZARABIE II MYŚLENICE GMKS ZIELONKI
33 MKS KSOS III KRAKÓW UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
34 UKS ROKICIE SZCZYTNIKI MKS KSOS IV KRAKÓW
35 YMCA KRAKÓW KS CONTRA 06 KRAKÓW
36 PKS PORTA KRAKÓW PAUZA

kolejka 7 21-22.11.2009 godz. wynik uwagi
37 PKS PORTA KRAKÓW KS GÓRNIK WIELICZKA
38 YMCA KRAKÓW UKS ZARABIE II MYŚLENICE
39 PAUZA MKS KSOS III KRAKÓW
40 KS CONTRA 06 KRAKÓW UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
41 GMKS ZIELONKI UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
42 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW



kolejka 8 28-29.11.2009 godz. wynik uwagi
43 KS GÓRNIK WIELICZKA YMCA KRAKÓW
44 UKS ZARABIE II MYŚLENICE PKS PORTA KRAKÓW
45 MKS KSOS III KRAKÓW KS CONTRA 06 KRAKÓW
46 UKS ROKICIE SZCZYTNIKI PAUZA
47 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
48 MKS KSOS IV KRAKÓW GMKS ZIELONKI

kolejka 9 05-06.12.2009 godz. wynik uwagi
49 UKS ROKICIE SZCZYTNIKI KS GÓRNIK WIELICZKA
50 MKS KSOS III KRAKÓW UKS ZARABIE II MYŚLENICE
51 GMKS ZIELONKI YMCA KRAKÓW
52 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW PKS PORTA KRAKÓW
53 PAUZA UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
54 KS CONTRA 06 KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW

kolejka 10 12-13.12.2009 godz. wynik uwagi
55 KS GÓRNIK WIELICZKA MKS KSOS III KRAKÓW
56 UKS ZARABIE II MYŚLENICE UKS ROKICIE SZCZYTNIKI
57 YMCA KRAKÓW OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
58 PKS PORTA KRAKÓW GMKS ZIELONKI
59 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE KS CONTRA 06 KRAKÓW
60 MKS KSOS IV KRAKÓW PAUZA

kolejka 11 09-10.01.2010 godz. wynik uwagi
61 UKS ZARABIE II MYŚLENICE KS GÓRNIK WIELICZKA
62 UKS ROKICIE SZCZYTNIKI MKS KSOS III KRAKÓW
63 PKS PORTA KRAKÓW YMCA KRAKÓW
64 GMKS ZIELONKI OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
65 MKS KSOS IV KRAKÓW UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
66 PAUZA KS CONTRA 06 KRAKÓW


V LIGA TENISA STOŁOWEGO REJON KRAKÓW
sezon 2009/2010 I runda


kolejka 1 03-04.10.2009 godz. wynik uwagi
1 NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO MKS MARATON KRZESZOWICE
2 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI YMCA II KRAKÓW
3 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW MKS KSOS VI KRAKÓW
4 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW CKiS SKAWINA
5 MKS KSOS V KRAKÓW MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE

kolejka 2 10-11.10.2009 godz. wynik uwagi
6 YMCA II KRAKÓW NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO
7 MKS KSOS VI KRAKÓW UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
8 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
9 CKiS SKAWINA MKS KSOS V KRAKÓW
10 MKS MARATON KRZESZOWICE KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW

kolejka 3 17-18.10.2009 godz. wynik uwagi
11 NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO MKS KSOS VI KRAKÓW
12 MKS MARATON KRZESZOWICE UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
13 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
14 CKiS SKAWINA MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
15 MKS KSOS V KRAKÓW YMCA II KRAKÓW

kolejka 4 24-25.10.2009 godz. wynik uwagi
16 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO
17 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
18 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW MKS KSOS V KRAKÓW
19 YMCA II KRAKÓW CKiS SKAWINA
20 MKS KSOS VI KRAKÓW MKS MARATON KRZESZOWICE

kolejka 5 07-08.11.2009 godz. wynik uwagi
21 NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
22 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
23 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW YMCA II KRAKÓW
24 MKS KSOS V KRAKÓW MKS KSOS VI KRAKÓW
25 CKiS SKAWINA MKS MKS MARATON KRZESZOWICE

kolejka 6 14-15.11.2009 godz. wynik uwagi
26 MKS KSOS V KRAKÓW NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO
27 CKiS SKAWINA UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
28 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW MKS KSOS VI KRAKÓW
29 YMCA II KRAKÓW MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
30 MKS MARATON KRZESZOWICE OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW

kolejka 7 21-22.11.2009 godz. wynik uwagi
31 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO
32 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI MKS KSOS V KRAKÓW
33 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW YMCA II KRAKÓW
34 MKS MARATON KRZESZOWICE MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
35 MKS KSOS VI KRAKÓW CKiS SKAWINA




kolejka 8 28-29.11.2009 godz. wynik uwagi
36 NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO CKiS SKAWINA
37 OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
38 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
39 YMCA II KRAKÓW MKS KSOS VI KRAKÓW
40 MKS KSOS V KRAKÓW MKS MARATON KRZESZOWICE

kolejka 9 05-06.12.2009 godz. 11.00 wynik uwagi
41 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO
42 CKiS SKAWINA OSKiR PODWAWELSKI III KRAKÓW
43 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW MKS KSOS V KRAKÓW
44 MKS KSOS VI KRAKÓW MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
45 MKS MARATON KRZESZOWICE YMCA II KRAKÓW
Komentarze
alien dnia wrzesień 29 2009 19:18:24
doktorek : jeszcze w tej lidze mogą występować ryby z tego co pamiętam smiley
doktorek dnia wrzesień 29 2009 20:04:20
..i podobno MY nie gęsismiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum