Terminarz rozgrywek drużynowych II LIGI mężczyzn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer00:37:20
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer00:37:20
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek drużynowych II LIGI mężczyzn
2 liga Tenis Stołowykolejka 1 / 26.09.2009
1 KS BRONOWIANKA I Kraków GMKS STRZELEC I Frysztak 27.09.09 g.14.00
2 KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
3 PKS KOLPING II Jarosław UKS AGRA Olesno
4 KS SPEKTRUM Słopnice LKS CZARNI Koziniec
5 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek KS GORCE JUTA Nowy Targ
6 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim MLKS NURT POSiR Przemyśl

kolejka 2 / 03.10.2009
7 GMKS STRZELEC I Frysztak KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
8 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa KS BRONOWIANKA I Kraków
9 LKS CZARNI Koziniec PKS KOLPING II Jarosław
10 UKS AGRA Olesno KS SPEKTRUM Słopnice
11 KS GORCE JUTA Nowy Targ UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
12 MLKS NURT POSiR Przemyśl LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek 04.10.09 g. 14.00

kolejka 3 / 17.10.2009
13 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek GMKS STRZELEC I Frysztak
14 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
15 MLKS NURT POSiR Przemyśl PKS KOLPING II Jarosław 18.10.09 g. 16.00
16 KS GORCE JUTA Nowy Targ KS SPEKTRUM Słopnice
17 KS BRONOWIANKA I Kraków LKS CZARNI Koziniec 18.10.09 g.14.00

kolejka 4 / 24.10.2009
19 GMKS STRZELEC I Frysztak UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
20 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek
21 PKS KOLPING II Jarosław KS GORCE JUTA Nowy Targ
22 KS SPEKTRUM Słopnice MLKS NURT POSiR Przemyśl
23 LKS CZARNI Koziniec KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
24 UKS AGRA Olesno KS BRONOWIANKA I Kraków

kolejka 5 / 07.11.2009
25 UKS AGRA Olesno GMKS STRZELEC I Frysztak
26 LKS CZARNI Koziniec UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
27 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek PKS KOLPING II Jarosław
28 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim KS SPEKTRUM Słopnice
29 KS BRONOWIANKA I Kraków KS GORCE JUTA Nowy Targ 08.11.09 g.14.00
30 KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno MLKS NURT POSiR Przemyśl

kolejka 6 / 14.11.2009
31 GMKS STRZELEC I Frysztak LKS CZARNI Koziniec
32 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa UKS AGRA Olesno
33 PKS KOLPING II Jarosław UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
34 KS SPEKTRUM Słopnice LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek
35 KS GORCE JUTA Nowy Targ KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
36 MLKS NURT POSiR Przemyśl KS BRONOWIANKA I Kraków 15.11.09 g. 14.00

kolejka 7 / 21.11.2009
37 MLKS NURT POSiR Przemyśl GMKS STRZELEC I Frysztak
38 KS GORCE JUTA Nowy Targ UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
39 KS BRONOWIANKA I Kraków PKS KOLPING II Jarosław 22.11.09 g.14.00
40 KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno KS SPEKTRUM Słopnice
41 UKS AGRA Olesno UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
42 LKS CZARNI Koziniec LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek

kolejka 8 / 05.12.2009
43 GMKS STRZELEC I Frysztak KS GORCE JUTA Nowy Targ
44 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa MLKS NURT POSiR Przemyśl
45 PKS KOLPING II Jarosław KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
46 KS SPEKTRUM Słopnice KS BRONOWIANKA I Kraków
47 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim LKS CZARNI Koziniec
48 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek UKS AGRA Olesno

kolejka 9 / 09.01.2010
49 KS SPEKTRUM Słopnice GMKS STRZELEC I Frysztak
50 PKS KOLPING II Jarosław UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa
51 UKS AGRA Olesno KS GORCE JUTA Nowy Targ
52 LKS CZARNI Koziniec MLKS NURT POSiR Przemyśl
53 KS BRONOWIANKA I Kraków UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim 10.01.10 g.14.00
54 KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek

kolejka 10 / 16.01.2010
55 GMKS STRZELEC I Frysztak PKS KOLPING II Jarosław
56 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa KS SPEKTRUM Słopnice
57 KS GORCE JUTA Nowy Targ LKS CZARNI Koziniec
58 MLKS NURT POSiR Przemyśl UKS AGRA Olesno
59 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno
60 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek KS BRONOWIANKA I Kraków

kolejka 11 / 23.01.2010
61 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa GMKS STRZELEC I Frysztak
62 KS SPEKTRUM Słopnice PKS KOLPING II Jarosław
63 MLKS NURT POSiR Przemyśl KS GORCE JUTA Nowy Targ
64 UKS AGRA Olesno LKS CZARNI Koziniec
65 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim
66 KS BRONOWIANKA I Kraków KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno 24.01.10 g.14.00
Komentarze
bialy dnia wrzesień 24 2009 12:55:45
1 KS BRONOWIANKA I Kraków GMKS STRZELEC I Frysztak 27.09.09 g.14.00 1
2 KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa 2
3 PKS KOLPING II Jarosław UKS AGRA Olesno 1
4 KS SPEKTRUM Słopnice LKS CZARNI Koziniec 1
5 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek KS GORCE JUTA Nowy Targ 2
6 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim MLKS NURT POSiR Przemyśl 1
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum