Wyniki Turnieju - Memoriał Jana Błaszczaka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus16:00:29
Blady16:02:23
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.224.2.123

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Marthinus16:00:29
Blady16:02:23
tomekjez 5 dni
losfer 6 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Turnieju - Memoriał Jana Błaszczaka
Turnieje Tenis StołowyAmatorzy - kobiety
1 SZATKO-NOWAK Jolanta
2 NOWACKA Dorota
3 MICHALCZYK Ewa
4 HOJKA Jadwiga

Amatorzy - mężczyźni
1 FRANKOWSKI Grzegorz
2 TRELA Adam
3 LEWCZUK Mirosław
4 WOŹNIAK Marian

Open kobiet
1 WANG Qian
2 ZHAO Xia
3 GODLEWSKA Izabela
4 GUMULA Renata
5-8 SZATKO-NOWAK Jolanta
KOMOSIŃSKA Karolina
GÓRAK Natalia
DĄBROWSKA Aleksandra

Open mężczyzn
1 PEREK Jakub
2 GRZEŚLAK Zbigniew
3 KACZMAREK Krzysztof
4 KIEŁB Dariusz
5-8 KIERSKI Mikołaj
DZWONKOWSKI Wiktor
MICHALIK Kamil
PAL Waldemar

Pełne wyniki na stronie KOZTS
Komentarze
alien dnia sierpień 30 2009 21:34:34
doktorek: rzućmy może konkretne uwagi - żeby nie zostało w "prasie" że było źle - ale nie wiadomo co.
dziwny jak dla mnie był brak sędziów na małej sali, dziwny też był rozkłada gier ( mecz w grupie średnio co 2 godziny - powinno raczej być tak że dana grupa gra na jednym stole - aż skończą grupę....
Bo tak to jakoś dziwnie się grało, przynajmniej mi.
I co za tym idzie - powinny mecze być grane kategoriami - a nie tak jak było, bo np przechlapane mieli ludzie co grali w dwóch kategoriach.
Może warto też na przyszły rok spróbować wziąść pod uwagę turniej w kategoriach młodzieżowych - jak junior czy kadet ?
Od strony kwaterunku, żarcia itp - to ja nie wiem jak to wyglądało.
Proszę o uwagi tych co byli ....

Ktoś zna tego Trele adam co 2 w amatorach był ? bo z nim popłynąłem, gość ledwo co rakietke tzrymał a uszturchał 2 miejsce - to już nie wiem czy śmiać się czy płakać ?
losfer dnia sierpień 31 2009 09:17:11
mnie nie było więc się do dyskusji nie dodaję, ale tylko sobie zobaczyłem, że oczywiście marek z mariuszem na siebie w pierwszej partii smiley
doktorek dnia sierpień 31 2009 09:55:04
Przez ostatnie pół godziny pisałem coś na ten temat ale stwierdziłem że najlepiej będzie jeśli ktoś inny napisze książkę z poradami dla organizatora turniejów tenisa stołowego.
Można było to zrobić lepiej ale na szczęście nie było tragicznie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum