Wyniki Turnieju - Memoriał Jana Błaszczaka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.196.26.1

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Turnieju - Memoriał Jana Błaszczaka
Turnieje Tenis StołowyAmatorzy - kobiety
1 SZATKO-NOWAK Jolanta
2 NOWACKA Dorota
3 MICHALCZYK Ewa
4 HOJKA Jadwiga

Amatorzy - mężczyźni
1 FRANKOWSKI Grzegorz
2 TRELA Adam
3 LEWCZUK Mirosław
4 WOŹNIAK Marian

Open kobiet
1 WANG Qian
2 ZHAO Xia
3 GODLEWSKA Izabela
4 GUMULA Renata
5-8 SZATKO-NOWAK Jolanta
KOMOSIŃSKA Karolina
GÓRAK Natalia
DĄBROWSKA Aleksandra

Open mężczyzn
1 PEREK Jakub
2 GRZEŚLAK Zbigniew
3 KACZMAREK Krzysztof
4 KIEŁB Dariusz
5-8 KIERSKI Mikołaj
DZWONKOWSKI Wiktor
MICHALIK Kamil
PAL Waldemar

Pełne wyniki na stronie KOZTS
Komentarze
alien dnia sierpień 30 2009 21:34:34
doktorek: rzućmy może konkretne uwagi - żeby nie zostało w "prasie" że było źle - ale nie wiadomo co.
dziwny jak dla mnie był brak sędziów na małej sali, dziwny też był rozkłada gier ( mecz w grupie średnio co 2 godziny - powinno raczej być tak że dana grupa gra na jednym stole - aż skończą grupę....
Bo tak to jakoś dziwnie się grało, przynajmniej mi.
I co za tym idzie - powinny mecze być grane kategoriami - a nie tak jak było, bo np przechlapane mieli ludzie co grali w dwóch kategoriach.
Może warto też na przyszły rok spróbować wziąść pod uwagę turniej w kategoriach młodzieżowych - jak junior czy kadet ?
Od strony kwaterunku, żarcia itp - to ja nie wiem jak to wyglądało.
Proszę o uwagi tych co byli ....

Ktoś zna tego Trele adam co 2 w amatorach był ? bo z nim popłynąłem, gość ledwo co rakietke tzrymał a uszturchał 2 miejsce - to już nie wiem czy śmiać się czy płakać ?
losfer dnia sierpień 31 2009 09:17:11
mnie nie było więc się do dyskusji nie dodaję, ale tylko sobie zobaczyłem, że oczywiście marek z mariuszem na siebie w pierwszej partii smiley
doktorek dnia sierpień 31 2009 09:55:04
Przez ostatnie pół godziny pisałem coś na ten temat ale stwierdziłem że najlepiej będzie jeśli ktoś inny napisze książkę z poradami dla organizatora turniejów tenisa stołowego.
Można było to zrobić lepiej ale na szczęście nie było tragicznie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum