Memoriał Jana Błaszczaka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady01:33:55
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień

Gości Online: 6

Twoje IP to: 54.81.102.236

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6615
Ostatnio Widziani
Blady01:33:55
Marthinus 1 dzień
tomekjez 5 dni
losfer 1 tydzień
alek 1 tydzień
BOCHMAR 8 tygodni
FilipU 9 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik27 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Memoriał Jana Błaszczaka
Turnieje Tenis StołowyOTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
MEMORIAŁ JANA BŁASZCZAKA
KRAKÓW, 29-30.08.2009 R.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
1. Organizatorzy:
 Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
 Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie,
 Osoby odpowiedzialne:
o Dyrektor turnieju: Kazimierz Skrzypek,
o Sekretarz: Agnieszka Piotrowska,
o Obsługa: Paweł Murzewski.
2. Sponsorzy:
 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
 AGA Sport Gliwice,
 Telekomunikacja Polska S.A.,
 Inters.pl Kraków,
 PHU Akropol Kraków.
3. Cele:
 Popularyzacja dyscypliny tenisa stołowego, integrowanie środowiska,
 Uczczenie pamięci śp. Jana Błaszczaka, wieloletniego Prezesa KOZTS.
4. Termin i miejsce:
Turniej odbędzie się w dniach 29-30.08.2009 r., „Centrum Sportu Bronowianka”, 30-134 Kraków,
ul. Zarzecze 124A. Zobacz na Google Maps.
5. Uczestnictwo:
W zawodach mogą brać wszyscy chętni (z Polski i zagranicy), zarówno zrzeszeni i niezrzeszeni w federacjach krajowych.
6. Kategorie i system rozgrywania turnieju:
Zgodnie z przepisami ITTF i komunikatem organizacyjnym. Turniej zostanie rozegrany w kategoriach Open i amatorskiej, z podziałem na płeć zawodników:
 kategoria Open – otwarta dla wszystkich (bez ograniczeń):
o kobiet,
o mężczyzn;
 kategoria amatorska:
o kobiet – dla zawodniczek niezrzeszonych w federacjach krajowych albo zrzeszonych
powyżej 40 lat,
omężczyzn – dla zawodników niezrzeszonych w federacjach krajowych albo
zrzeszonych powyżej 50 lat.
Oba turnieje zostaną rozegrane systemem mieszanym: kwalifikacje w grupach i runda pucharowa, z grami o 3-cie miejsca. Wszystkie gry do trzech wygranych setów, poza meczami finałowymi – do czterech wygranych setów. Każdy zawodnik rozegra minimum 3 gry.
7. Program zawodów:
28 sierpnia (piątek):
- 21:00 odprawa techniczna;
29 sierpnia (sobota):
- 9:00 początek kwalifikacji,
- popołudniu początek rund pucharowych;
30 sierpnia (niedziela):
- 9:00 ciąg dalszy rund pucharowych,
- 14:00 ceremonia dekoracji.
Szczegółowy program zostanie opublikowany w późniejszym terminie.
8. Zgłoszenia:
Pisemne zgłoszenia proszę przesłać na adres e-mail krakowski@pzts.pl albo poprzez faks na numer (12)638-3359.
Proszę podać nazwisko, imiona, klub, narodowość, pozycja w rankingu światowym
i krajowym, ligę, w której występujesz oraz w których kategoriach chcesz wystąpić.
Termin zgłoszeń: 24 sierpnia 2009 r.. Proszę dotrzymać terminu, po terminie i bez zgłoszenia zawodnicy nie będą dopuszczeni do turnieju
9. Losowanie:
Losowanie odbędzie się 28 sierpnia o godz. 21:00 w „Centrum Sportu Bronowianka”.
10. Rezerwacja noclegów i wyżywienia:
Istnieje możliwość rezerwacji noclegów i wyżywienia, których należy dokonać wyłącznie u Organizatora. Pisemne zgłoszenia proszę przesłać na adres e-mail krakowski@pzts.pl albo poprzez faks na numer (12)638-3359. Ilość miejsc noclegowych ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Przez całe zawody w hali czynna będzie restauracja/bar.
Termin zgłoszeń: 17 sierpnia 2009 r.. Po tym terminie Organizator nie gwarantuje noclegów.
11. Koszt wpisowego, zakwaterowania i wyżywienia:
Wpisowe: 20,00 PLN w turnieju Open, 10,00 PLN w turnieju amatorskim.
Koszt zakwaterowania: hotel „Olimpia” w miejscu zawodów 60,00 PLN (pokoje 2-4 osobowe z łazienką).
Koszty wyżywienia: całodziennie wyżywienie – restauracja „LOB” w miejscu zawodów 42,00 PLN.
12. Nagrody pieniężne:
Pula nagród: 10 000 PLN (netto). Wysokość nagród za poszczególne miejsca również podana w kwotach netto.
Kategoria Open: Kategoria amatorska:
miejsce kobiety mężczyźni miejsce kobiety mężczyźni
1. 1 500 PLN 2000 PLN 1. 500 PLN 500 PLN
2. 750 PLN 1000 PLN 2. 300 PLN 300 PLN
3. 350 PLN 500 PLN 3. 100 PLN 100 PLN
4. 200 PLN 300 PLN
5.-8. 80 PLN 100 PLN
W turnieju Open puchary za miejsca 1-4, dyplomy za miejsca 1-8. W turnieju amatorskim puchary za miejsca 1-4, dyplomy za miejsca 1-8.
13. Sprzęt:
Stoły Andro, piłeczki Andro ***.
14. Inne:
Zgodnie z art. 52 Ustawy o Kulturze Fizycznej z dnia 18.01.1996 r. uczestnicy podlegają obowiązkowi
ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Obowiązek ten należy indywidualnie do zawodników.

Kazimierz Skrzypek
Prezes
Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego
Komentarze
doktorek dnia sierpień 20 2009 21:14:06
Lista zgłoszonych na dzień 19.08.2009:
LP Zawodnik Płeć Klub Województwo open amatorska
1 BIESAGA Marek M ZMCH YMCA Kraków Małopolskie ? ?
2 CELMER Tomasz M NIESTOW.- Kujawsko-Pomor. Kujawsko-Pomor. tak
3 DYSZCZYK Mateusz M SL SALOS Szczecin Zachodniopomor. tak
4 GRZEBIELUCH Grzegorz M tak
5 JANOWICZ Rafał M UKS CHROBRY Międzyzdroje Zachodniopomor. tak
6 KACIK Lucjan M NIESTOW.- W.Małopolskie Małopolskie tak
7 KAMIŃSKI Czesław M KS CRACOVIA Kraków Małopolskie ? ?
8 KORZYŃSKI Henryk M ? ?
9 KOWALCZYK Lech M KS GÓRNIK 09 Mysłowice Śląskie tak
10 KURDZIEL Stanisław M NIESTOW.- W.Małopolskie Małopolskie tak tak
11 LEWCZUK Mirosław M LKS JEDNOŚĆ Rogoźna-Żory Śląskie tak tak
12 MICHALCZYK Ewa K NIESTOW.- W.Podkarpackie Podkarpackie tak
13 MICHALIK Kamil M BISTS Bielsko Biała Śląskie tak
14 MOLĘDA Jan M KTS BROŃ Radom Mazowieckie tak tak
15 MRYC Henryk M ZMCH YMCA Kraków Małopolskie tak tak
16 NOWAKIEWICZ Danuta K MKS Siemianowice Śl Śląskie tak
17 PAL Waldemar M BISTS Bielsko Biała Śląskie tak
18 PEREK Jakub M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie tak
19 PIETRASZKO Łukasz M BISTS Bielsko Biała Śląskie tak
20 PODSIADŁO Maciej M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie tak
21 PUU Ahrne M KS CRACOVIA Kraków Małopolskie tak
22 RATYŃSKI Wojciech M NIESTOW.- W.Mazowieckie Mazowieckie tak
23 SEGET Marek M NIESTOW.- W.Śląskie Śląskie tak tak
24 SEGET Michał M NIESTOW.- W.Śląskie Śląskie tak tak
25 STACH Paweł M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
26 STRZAŁKA Marek M OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie tak
27 TRELA Adam M UKS BOBRY Bobrowniki Lubelskie tak tak
28 WANDACHOWICZ Adam M SL SALOS Szczecin Zachodniopomor. tak
29 WILK Piotr M NIESTOW.- W.Śląskie Śląskie tak
30 WOŹNIAK Marian M KTS BROŃ Radom Mazowieckie tak tak
31 ZAGAJEWSKI Mateusz M BISTS Bielsko Biała Śląskie tak
32 ĆWIK Roman M NIESTOW.- W.Śląskie Śląskie tak
33 BIAŁCZYK Łukasz M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
34 OSIKA Sławomir M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie tak
35 MLECZKO Radosław M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie tak
36 MLECZKO Bartłomiej M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie tak
37 MASŁOWSKI Jakub M UKS ZARABIE Myślenice Małopolskie tak
38 ZYCH Szymon M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
39 KACZOR Jan M UKS "JOLA" Kraków Małopolskie tak
40 WĄSIK Marcin M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie tak
41 MAGULSKI Damian M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie tak
42 GODLEWSKA Izabela K KS GORCE Nowy Targ Małopolskie tak
43 GOŁDA Magdalena K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
44 DREWNIANY Dominika K MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie tak
45 DUTKA Karolina K KS START Nowy Sącz Małopolskie tak
46 OSIKA Aneta K LUKS "SOBOLIK" Sobolów Małopolskie tak
47 BEJSKA Agata K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
48 KRZYSIEK Paulina K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
49 DREWNIANY Ewelina K MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie tak
50 POJNAR Marcin M OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie tak
51 KACZMAREK Krzysztof M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie tak
52 KIEŁB Dariusz M GKS GORZOVIA Gorzów Lubuskie tak
53 KOPCZYK Adrian M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie tak
54 SOBIERAJ Katarzyna K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
55 ZAJĄC Damian M KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie tak
doktorek dnia sierpień 26 2009 22:26:11
Lista zgłoszonych na dzień 26.08.2009:
LP Zawodnik Płeć Klub Województwo Punkty Open Amatorska

1 BIESAGA Marek M ZMCH YMCA Kraków Małopolskie tak
2 CELMER Tomasz M (niestowarzyszony) Kujawsko-Pomor. tak
3 DYSZCZYK Mateusz M POGOŃ Szczecin Zachodniopomor. 60 tak
4 GRZEBIELUCH Grzegorz M (niestowarzyszony) tak
5 JANOWICZ Rafał M POGOŃ Szczecin Zachodniopomor. 218 tak
6 KACIK Lucjan M (niestowarzyszony) Małopolskie tak tak
7 KAMIŃSKI Czesław M KS CRACOVIA Kraków Małopolskie 56 tak
8 KOWALCZYK Lech M KS GÓRNIK 09 Mysłowice Śląskie tak
9 KURDZIEL Stanisław M (niestowarzyszony) Małopolskie tak tak
10 LEWCZUK Mirosław M LKS JEDNOŚĆ Rogoźna-Żory Śląskie tak tak
11 MICHALCZYK Ewa K (niestowarzyszony) Podkarpackie tak tak
12 MICHALIK Kamil M BISTS Bielsko Biała Śląskie 244 tak
13 MOLĘDA Jan M KTS BROŃ Radom Mazowieckie tak tak
14 MRYC Henryk M ZMCH YMCA Kraków Małopolskie 25 tak tak
15 NOWAKIEWICZ Danuta K MKS Siemianowice Śl. Śląskie tak
16 PAL Waldemar M BISTS Bielsko Biała Śląskie 87 tak
17 PEREK Jakub M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie 610 tak
18 PIETRASZKO Łukasz M BISTS Bielsko Biała Śląskie 230 tak
19 PODSIADŁO Maciej M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie 281 tak
20 PUU Ahrne M KS CRACOVIA Kraków Małopolskie tak
21 RATYŃSKI Wojciech M (niestowarzyszony) Mazowieckie tak
22 SEGET Marek M (niestowarzyszony) Śląskie tak tak
23 SEGET Michał M (niestowarzyszony) Śląskie tak tak
24 STACH Paweł M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 105 tak
25 STRZAŁKA Marek M OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 126 tak
26 TRELA Adam M UKS BOBRY Bobrowniki Lubelskie tak tak
27 WANDACHOWICZ Adam M POGOŃ Szczecin Zachodniopomor. 147 tak
28 WILK Piotr M (niestowarzyszony) Śląskie tak
29 WOŹNIAK Marian M KTS BROŃ Radom Mazowieckie tak tak
30 ZAGAJEWSKI Mateusz M BISTS Bielsko Biała Śląskie 178 tak
31 ĆWIK Roman M (niestowarzyszony) Śląskie tak
32 BIAŁCZYK Łukasz M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 260 tak
33 OSIKA Sławomir M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie 236 tak
34 MLECZKO Radosław M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie 209 tak
35 MLECZKO Bartłomiej M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie 350 tak
36 MASŁOWSKI Jakub M UKS ZARABIE Myślenice Małopolskie 337 tak
37 ZYCH Szymon M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 184 tak
38 KACZOR Jan M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 359 tak
39 WĄSIK Marcin M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 163 tak
40 MAGULSKI Damian M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 237 tak
41 GODLEWSKA Izabela K KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 296 tak
42 GOŁDA Magdalena K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 300 tak
43 DREWNIANY Dominika K MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie 213 tak
44 DUTKA Karolina K KS START Nowy Sącz Małopolskie 181 tak
45 OSIKA Aneta K LUKS "SOBOLIK" Sobolów Małopolskie 233 tak
46 BEJSKA Agata K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 223 tak
47 KRZYSIEK Paulina K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 318 tak
48 DREWNIANY Ewelina K MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie 273 tak
49 GIZA Bartosz M MKS "SKAWA" Wadowice Małopolskie 138 tak tak
50 KIERSKI Mikołaj M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 332 tak
51 CZYSZCZOŃ Jakub M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 229 tak
52 KŁAPUT Natalia K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 182 tak
53 MOZDYNIEWICZ Aleksandra K KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 216 tak
54 JAŚKOWIEC Klaudia K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 369 tak
55 POJNAR Marcin M OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie tak
56 KACZMAREK Krzysztof M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie 220 tak
57 KIEŁB Dariusz M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie 525 tak
58 KOPCZYK Adrian M PKS OPOKA Trzebinia Małopolskie 148 tak
59 SOBIERAJ Katarzyna K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
60 ZAJĄC Damian M KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie 239 tak
61 IWANIUCH Rafał M MLKS NURT Przemyśl Podkarpackie 238 tak
62 KIEŁT Dawid M MLKS NURT Przemyśl Podkarpackie 286 tak
63 RUŚNICA Paweł M MLKS NURT Przemyśl Podkarpackie 158 tak
64 BODNAR Zdzisław M MLKS NURT Przemyśl Podkarpackie 128 tak
65 BLAT Piotr M MLKS NURT Przemyśl Podkarpackie 40 tak
66 KULAK Damian M MLKS NURT Przemyśl Podkarpackie 88 tak
67 ŻUKOWSKI Janusz M SL SALOS Szczecin Zachodniopomor. 60 tak tak
68 ANCHIM Piotr M UKS DOJLIDY Białystok Podlaskie 222 tak
69 ZDZIENICKI Kamil M UKS DOJLIDY Białystok Podlaskie 226 tak
70 SZATKO-NOWAK Jolanta K LUKS "SKRZYSZÓW" Skrzyszów Małopolskie 173 tak tak
71 WANG Qian K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie tak
72 GUMULA Renata K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 595 tak
73 KOMOSIŃSKA Karolina K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 280 tak
74 PAWLAK Sylwia K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 352 tak
75 KOŁASZEWSKA Adrianna K KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 166 tak
76 KLUZEK Grzegorz M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 118 tak
77 KONSTANTYN Paweł M KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 25 tak
78 HOMOLA Piotr M MKS KSOS Kraków Małopolskie 27 tak
79 SKALDA Jacek M OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 128 tak
80 SKÓRNICKI Łukasz M (niestowarzyszony) tak
81 KRAWCZUK Ewelina K PKS RAFAELLO Kazim.Wielka Świętokrzyskie 325 tak
82 ZAJĄC Grzegorz M KS PRĄDNICZANKA Kraków Małopolskie 48 tak
83 ZAJĄC Jacek M KS PRĄDNICZANKA Kraków Małopolskie 12 tak tak
84 HOJKA Jadwiga K (niestowarzyszony) Śląskie tak
85 PRANDZIOCH Jan M (niestowarzyszony) Śląskie tak
86 SKOWROŃSKI Dariusz M RKS MARYMONT Warszawa Mazowieckie tak
87 KIERSKI Szymon M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 187 tak
88 BUKOWSKI Adrian M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 221 tak
89 KLOCEK Tomasz M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 189 tak
90 SUBIK Filip M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 163 tak
91 ANTOSZEK Stanisław M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 147 tak
92 CHROBAK Paweł M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 84 tak
93 WAWRZON Mateusz M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie tak
94 MONTSKO Arkadiusz M KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 72 tak
95 KALAWA Małgorzata K KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 260 tak
96 KRZEWICKA Maja K KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 634 tak
97 KLAG Tomasz M PKS KOLPING Jarosław Podkarpackie 280 tak
98 PIĘTA Piotr M KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie tak
99 URBAŃSKI Adam M KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie tak
100 ROZUM Jan M UKS "TRÓJKA" Limanowa Małopolskie tak
101 PITALA Stanisław M KS TURBACZ Mszana Dolna Małopolskie 14 tak
102 KURCZAB Lesław M (niestowarzyszony) Małopolskie tak
103 FRANKOWSKI Grzegorz M (niestowarzyszony) Mazowieckie tak tak
104 WĘGRZYN Łukasz M KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie 106 tak
105 BOCHENEK Mariusz M OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie tak
106 DZWONKOWSKI Waldemar M LKS STOMIL Bełchatów Łódzkie 249 tak
107 DZWONKOWSKI Wiktor M LKS STOMIL Bełchatów Łódzkie 259 tak
108 BERNACIAK Karol M UKS ATLETA Krynki Świętokrzyskie 191 tak
109 WÓJCIK Mateusz M UKS ATLETA Krynki Świętokrzyskie 173 tak
110 DWOJAK Hubert M UKS ATLETA Krynki Świętokrzyskie 125 tak
111 KIEJDA Patryk M PKS RAFAELLO Kazim.Wielka Świętokrzyskie 210 tak
112 JAWORSKI Przemysław M PKS RAFAELLO Kazim.Wielka Świętokrzyskie 191 tak
113 HONEK Konrad M PKS RAFAELLO Kazim.Wielka Świętokrzyskie 146 tak
114 MATACHOWSKI Bartłomiej M PKS POLONIA-BIAŁOGON KielceŚwiętokrzyskie 81 tak
115 KĘDZIERSKI Piotr M PKS POLONIA-BIAŁOGON KielceŚwiętokrzyskie 121 tak
116 MAZUREK Wiesław M MKS "ALIT" Ożarów Świętokrzyskie 285 tak
117 MAJCHER Monika K ULKS TOP-SPIN Kielce Świętokrzyskie 268 tak
118 GOLONKA Albert M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie 237 tak
119 OSIKA Janusz M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie 237 tak
120 STANISZ Wojciech M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie tak
121 KĄDZIOŁKA Krzysztof M UKS PŁOMIEŃ Limanowa Małopolskie 83 tak
122 ZHAO Xia K SKTS Sochaczew Mazowieckie tak
123 MALIK Mateusz M LUKS "SOBOLIK" Sobolów Małopolskie 72 tak
124 KAŹMIERCZAK Jerzy M (niestowarzyszony) Małopolskie tak
125 RYGIEL Wiesław M (niestowarzyszony) Małopolskie tak tak
126 JABŁOŃSKA Kinga K UKS TS "ÓSEMKA" Białystok Podlaskie 451 tak
127 GILEWSKA Kinga K UKS TS "ÓSEMKA" Białystok Podlaskie 221 tak
128 MIŚKOWIEC Jerzy M (niestowarzyszony) Śląskie tak tak
129 MIKOSZ Michał M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie 145 tak
130 OSIKA Cezary M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie 169 tak
131 OSIKA Przemysław M LKS OLIMPIA Bucze Małopolskie 110 tak
132 ŚWIERCZEK Damian M (niestowarzyszony) Mazowieckie 61 tak
133 FLAUMENHAFT Jacek M PKS KOLPING Jarosław Podkarpackie 267 tak
134 ZDZIENICKI Piotr M MOKS SŁONECZNY STOK BiałystPookdlaskie 257 tak
135 ŁACH Łukasz M (niestowarzyszony) Małopolskie tak tak
136 KOŁDYKA Piotr M AZS KU UAM Poznań Wielkopolskie 107 tak
137 POLUS Bartosz M AZS KU UAM Poznań Wielkopolskie 265 tak
138 MARGRAF Mateusz M AZS KU UAM Poznań Wielkopolskie 241 tak
139 KRAWCZYK Mateusz M AZS KU UAM Poznań Wielkopolskie 203 tak
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Archiwum