Utylski i Florek wygrywają w otwarych mistrzostwach KSOSu - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.226.179.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
Utylski i Florek wygrywają w otwarych mistrzostwach KSOSu
Turnieje Tenis StołowyWyniki do lat 18:

1.Florek A.
2. Jurek D.
3. Jurek M.
4.Zając G.
5. Kanas Senior( dzika karta)
6. Dudziak D.
7. Borsuk P.
8. Zając G.


Powyżej lat 18:

1.Utylski F.
2. Strzałka M.
3. Bochenek M.
4. Bartuzi W.
5. Rygiel W.
6. Szlamka A.
7-8 Szlamka P., Florek A.
9 Puu A.
10-12 KAmiński C.,Kanas J.,Kwater Z.
13-15 Kurdziel S., Rutkowski T. ,Palczyński B.
16-17 Czopik, Biesaga M.

Dodam że turniej był rozgrywany systemem grupowo-pucharowym. Tak, że niektórzy dali wszystko w grupach a w pucharze opadli sił. Klasą dla siebie był Marek Strzałka, który ograł Rygla i Bochenka(obaj nie przegrali meczu w grupach)
Komentarze
black dnia maj 31 2009 20:48:00
Miejsce P.Czesia chyba powyżej Jego możliwości smiley ,aczkolwiek
chyba poniżej Jego aspiracji smiley
czkamyk dnia czerwiec 01 2009 03:54:10
Blacku jako chyba jedyny przegrałem z nr 1 i 2 turnieju po 3-2, więc nie narzekam.Może jedynie na brak koncentracji.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum