WYNIKI Mistrzostw Województwa Małopolskiego - TKKF - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.226.179.247

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 661
Posty na Forum 2133
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1322
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6562
Ostatnio Widziani
Marthinus 2 dni
losfer 3 dni
Janosik 1 tydzień
BOCHMAR 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
doktorek 4 tygodni
Holly 6 tygodni
grzehk 9 tygodni
alek13 tygodni
czkamyk13 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 17-01-2018 08:06
Punktacja po 17 turniejach 0 losfer 11-01-2018 08:50
Punktacja po 16 turniejach 0 losfer 19-12-2017 08:25
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 12-12-2017 07:16
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 06-12-2017 09:23
PustaMiska - akcja charytatywna
WYNIKI Mistrzostw Województwa Małopolskiego - TKKF
Turnieje Tenis StołowyDziewczęta

Do 10 lat
1. Janik Angelika

11-15 lat
1) Kostrzewa Natalia
2) Łopata Joanna
3) Kucharska Sara

Panie

Powyżej 15 lat
1) Pieczarkowska Elżbieta
2) Piotrowska Agnieszka
3) Metysek Teresa

Chłopcy
Do 10 lat
1) Kapik Krzysztof
2) Petka Krzysztof
3) Bojan Miłosz

Do 15 lat
1) Dudziak Damian
2) Bujak Michał
3) Podolski Piotr

Mężczyźni

16-50 lat
1) Strzałka Marek
2) Skalda Jacek
3) Bochenek Mariusz
4) Palczyński Bogdan
5-6) Biesaga Marek
Kanas Tadeusz
7-8) Kamiński Czesław
Frączek Adrian
9-12) Bujak Piotr
Szczebak Jerzy
Bahyrycz Paweł
Rutkowski Tadeusz
13) Ząbek Stanisław

51-60 lat
1) Flak Stefan
2) Kuśnierz Ryszard
3) Wróblewski Marek
4) Szymoniak Tadeusz
5-6) Miękinia Jan
Kurdziel Stanisław
7-8) Kazimierczak Jerzy
Kasina Zbigniew
9-12) Woźniak Ryszard
Kacik Lucjan
Puu Aarne
Kapusta Józef

Powyżej 65 lat
1) Mryc Henryk
2) Szopa Tadeusz
3) Ogiegło Józef
4) Jamrozik Zenon
5) Buczkowski M.

Deble Open
1) Kuśnierz/Puu
2) Szopa/Wróblewski
3) Mryc/Pieczarkowska
4) Bochenek/Strzałka
5-6) Bujak/Bujak
Biesaga/Woźniak
7-8) Rutkowski/Szczupak
Czarnogórski/Bahyrycz

Jeżeli przekręciłem nazwisko lub imię to przepraszam.
Komentarze
katapult dnia kwiecień 26 2009 20:31:26
doktorku,błąd w nazwisku czkamykasmiley
doktorek dnia kwiecień 27 2009 13:50:54
Poprawione smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
18/01/2018 13:45
Wiadomo kiedy jest top?

Janosik
10/01/2018 20:50
Ja mam wyniki z poniedziałku jak coś, miejsca 7-8 wrzucę jutro

BOCHMAR
10/01/2018 15:17
3-BRUZDA 4 ZALEWSKI 5,6 BOMBEL,SZCZEBAK

losfer
10/01/2018 09:07
Miejsca 3-8 potrzebuję z poniedziałku 8 stycznia. Choćby część z tych miejsc

Marthinus
29/11/2017 17:31
13-16 Woźniak, Sobucki, Nowak, Cepil 17-24 Basińska, Masternak, Tyka, Szczebak, Palczyński, Lodowski, Zieliński

Archiwum