II liga 10 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer00:35:49
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 54.173.237.152

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 696
Posty na Forum 2170
Komentarzy 4582
Księga Go¶ci
Newsy 1363
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
losfer00:35:49
Mamasita 1 dzień
farokh 5 dni
doktorek 5 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 5 tygodni
FilipU10 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 18-02-2019 16:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
PustaMiska - akcja charytatywna
II liga 10 kolejka
2 liga Tenis StołowySzczegółowe wyniki:
Homola-Góra 9-11,6-11,6-11 0-3
Utylski-Palacz11-9,11-7,11-8 3-0
Homola/Michałowski-Góra/Wróbel 4-11,9-11,3-11 0-3
Homola-Palacz 9-11,11-8,11-13,11-8,9-11 2-3
Utylski-Góra 9-11,5-11,9-11 0-3

Michałowski Włodzimierz- Wróbel10-12,7-11,4-11 0-3
Wenc-Mikołajczyk 11-4,11-9,12-10 3-0
Utylski/Wenc-Palacz/Mikołajczyk 4-11,11-8,8-11,8-11 1-3
Michałowski-Mikołajczyk 11-5,5-11,5-11,9-11 1-3
Wenc-Wróbel 4-11,8-11,6-11 0-3
Komentarze
doktorek dnia styczeń 11 2009 12:48:25
Wyniki 10 kolejki:

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ O¶więcim - KS SPEKTRUM Słopnice 4:6
Rafał Długaj - Paweł Madzula 3:2 (1-11,11-6,8-11,12-10-11-1)
Ryszard Sarna - Roman Piwowarczyk 1:3 (11-7,8-11,10-12,5-11)
Rafał Długaj - Roman Piwowarczyk 3:1 (11-5,11-8,7-11,11-6,)
Ryszard Sarna - Paweł Madzula 0:3 (5-11,5-11,5-11)
Robert ¦wirk - Damian Zaj±c 2:3 (12-10,5-11,8-11,14-12,3-11)
Wojciech Grzegorzewski - Grzegorz Palacz 2:3 (11-3,9-11,11-8,7-11,10-12)
Robert ¦wirk - Grzegorz Palacz 3:0 (11-7,11-9,11-9)
Wojciech Grzegorzewski - Damian Zaj±c 1:3 (13-11,11-13,4-11,8-11)
Długaj/Sarna - Piwowarczyk/Madzula 2:3 (11-8,11-13,11-6,3-11,6-11)
Grzegorzewski/¦wirk - Palacz/Zaj±c 3:0 (11-5,11-8,11-8)

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa - GMKS STRZELEC I Frysztak 8:2
Sławomir Osika - Krzysztof Niemiec 3:0 (14-12,11-9,16-14)
Maciej Podsiadło - Jacek Gałuszka 3:2 (11-8,7-11,7-11,11-7,11-8)
Sławomir Osika - Jacek Gałuszka 3:2 (5-11,12-14,11-7,11-9,11-8)
Maciej Podsiadło - Krzysztof Niemiec 0:3 (10-12,8-11,6-11)
Albert Golonka - Tomasz Jurkiewicz 3:2 (6-11,12-10,3-11,11-7,13-11)
Janusz Osika - Paweł Kolanko 3:1 (5-11,11-8,12-10,11-4)
Albert Golonka - Paweł Kolanko 3:1 (11-4,9-11,11-6,11-4)
Janusz Osika - Tomasz Jurkiewicz 3:1 (6-11,12-10,11-9,11-7)
Podsiadło/Osika - Gałuszka/Jurkiewicz 3:2 (11-4,11-8,4-11,8-11,11-8)
Golonka/Osika - Niemiec/Kolanko 1:3 (1-11,7-11,12-10,12-14)

LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek - UKS AGRA Olesno 1:9

MLKS NURT POSiR Przemy¶l - PKS KOLPING II Jarosław 4:6

TABELA
1 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa 10 18
2 GMKS STRZELEC I Frysztak 10 17
3 PKS KOLPING II Jarosław 10 15
4 KS SPEKTRUM Słopnice 9 12
5 UKS AGRA Olesno 10 10
6 MLKS NURT POSiR Przemy¶l 10 9
7 KS GORCE JUTA Nowy Targ 8 9
8 MKS TS REG BENZ I Mielec 9 9
9 STS OSP Koziniec 9 7
10 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ O¶więcim 10 4
11 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek 9 3
12 MKS KSOS Kraków 10 1
dp012 dnia styczeń 11 2009 16:43:55
Na kolejny mecz weźcie Kanasa Seniora !!!
FilipU dnia styczeń 11 2009 22:53:11
Niestety staruszek nie ma wykupionej licencji i jest do wzięcia. Może Cracovia się skusi bo jej asy zawodz± może poza ¶wieżo upieczonym tat±smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum