II liga 10 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 11

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
II liga 10 kolejka
2 liga Tenis StołowySzczegółowe wyniki:
Homola-Góra 9-11,6-11,6-11 0-3
Utylski-Palacz11-9,11-7,11-8 3-0
Homola/Michałowski-Góra/Wróbel 4-11,9-11,3-11 0-3
Homola-Palacz 9-11,11-8,11-13,11-8,9-11 2-3
Utylski-Góra 9-11,5-11,9-11 0-3

Michałowski Włodzimierz- Wróbel10-12,7-11,4-11 0-3
Wenc-Mikołajczyk 11-4,11-9,12-10 3-0
Utylski/Wenc-Palacz/Mikołajczyk 4-11,11-8,8-11,8-11 1-3
Michałowski-Mikołajczyk 11-5,5-11,5-11,9-11 1-3
Wenc-Wróbel 4-11,8-11,6-11 0-3
Komentarze
doktorek dnia styczeń 11 2009 12:48:25
Wyniki 10 kolejki:

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim - KS SPEKTRUM Słopnice 4:6
Rafał Długaj - Paweł Madzula 3:2 (1-11,11-6,8-11,12-10-11-1)
Ryszard Sarna - Roman Piwowarczyk 1:3 (11-7,8-11,10-12,5-11)
Rafał Długaj - Roman Piwowarczyk 3:1 (11-5,11-8,7-11,11-6,)
Ryszard Sarna - Paweł Madzula 0:3 (5-11,5-11,5-11)
Robert Świrk - Damian Zając 2:3 (12-10,5-11,8-11,14-12,3-11)
Wojciech Grzegorzewski - Grzegorz Palacz 2:3 (11-3,9-11,11-8,7-11,10-12)
Robert Świrk - Grzegorz Palacz 3:0 (11-7,11-9,11-9)
Wojciech Grzegorzewski - Damian Zając 1:3 (13-11,11-13,4-11,8-11)
Długaj/Sarna - Piwowarczyk/Madzula 2:3 (11-8,11-13,11-6,3-11,6-11)
Grzegorzewski/Świrk - Palacz/Zając 3:0 (11-5,11-8,11-8)

UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa - GMKS STRZELEC I Frysztak 8:2
Sławomir Osika - Krzysztof Niemiec 3:0 (14-12,11-9,16-14)
Maciej Podsiadło - Jacek Gałuszka 3:2 (11-8,7-11,7-11,11-7,11-8)
Sławomir Osika - Jacek Gałuszka 3:2 (5-11,12-14,11-7,11-9,11-8)
Maciej Podsiadło - Krzysztof Niemiec 0:3 (10-12,8-11,6-11)
Albert Golonka - Tomasz Jurkiewicz 3:2 (6-11,12-10,3-11,11-7,13-11)
Janusz Osika - Paweł Kolanko 3:1 (5-11,11-8,12-10,11-4)
Albert Golonka - Paweł Kolanko 3:1 (11-4,9-11,11-6,11-4)
Janusz Osika - Tomasz Jurkiewicz 3:1 (6-11,12-10,11-9,11-7)
Podsiadło/Osika - Gałuszka/Jurkiewicz 3:2 (11-4,11-8,4-11,8-11,11-8)
Golonka/Osika - Niemiec/Kolanko 1:3 (1-11,7-11,12-10,12-14)

LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek - UKS AGRA Olesno 1:9

MLKS NURT POSiR Przemyśl - PKS KOLPING II Jarosław 4:6

TABELA
1 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa 10 18
2 GMKS STRZELEC I Frysztak 10 17
3 PKS KOLPING II Jarosław 10 15
4 KS SPEKTRUM Słopnice 9 12
5 UKS AGRA Olesno 10 10
6 MLKS NURT POSiR Przemyśl 10 9
7 KS GORCE JUTA Nowy Targ 8 9
8 MKS TS REG BENZ I Mielec 9 9
9 STS OSP Koziniec 9 7
10 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim 10 4
11 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek 9 3
12 MKS KSOS Kraków 10 1
dp012 dnia styczeń 11 2009 16:43:55
Na kolejny mecz weŸcie Kanasa Seniora !!!
FilipU dnia styczeń 11 2009 22:53:11
Niestety staruszek nie ma wykupionej licencji i jest do wzięcia. Może Cracovia się skusi bo jej asy zawodzą może poza świeżo upieczonym tatąsmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum