WOŚP w YMCA Kraków - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.196.26.1

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
doktorek 1 tydzień
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez13 tygodni
alek14 tygodni
BOCHMAR21 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
WOŚP w YMCA Kraków
Turnieje Tenis StołowyDobrze że jest taka osoba jak Ela. Szkoda że PZTS nie wspiera "100 Turniejów dla Jerzego" a co za tym idzie również NASZ KOZTS nie robi afrontu przełożonemu. Czy jeśli KOZTS zorganizował by taki turniej to zostałby wezwany na dywanik do Warszawy przed oblicze miłościwie panujących?

Lista Organizatorów akcji 11 I 2009
100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jerzego.



1. Adam Kleczkowski – NAŁĘCZÓW


2. Adam Kieroński – TARNÓW


3. Wojciech Węgrowicz – OTWOCK




4. Waldemar Ciesiołkiewicz - WIŚNIOWA GÓRA





5. Barbara Stach – RZESZÓW



6. Magdalena Milczarek - NADARZYN
7. Marek Kudelski – MIŃSK MAZOWIECKI
8. Adam Staniczek – TYCHY


9. Paweł Gołdyn – ZDZIESZOWICE



10. Tomasz Cembrowicz - OSTRORÓG
11. Andrzej Nadrowski – JEŻEWO
12. Robert Ostasiewicz – BOLKÓW
13. Janusz Friebe – PSZCZYNA
14. Adam Kieroński – OLEŚNO

15. Łukasz Gajda – LIPNO


16. Marcin Jagiełło - KOMORÓW
17. Krzysztof Targoński – KĘTRZYN
18. Radosław Batko – IŁAWA
19. Zbigniew Lewandowski – ŻNIN
20. Mateusz Przybył – RYDZYNA
21. Marcin Jarkowski – BIAŁYSTOK
22. Marek Zalewski - OŻARÓW
23. Dariusz Hawełka – OLBRACHTÓW


24. Mariusz Wawrzyniak - JONKOWO
25. Radosław Poświatowski – PUŁAWY
26. Karol Kania – STEPNICA
27. Ryszard Szakiel – ŻARY
28. Marek Zalewski - OŁTARZEW
29. Zbigniew Krawczuk – HRUBIESZÓW

30. Łukasz Wójcik - NIDZICA
31. Janusz Lewandowski – BIAŁE BŁOTA
32. Tadeusz Piotrowski – ZAWIERCIE
33. Grzegorz Lewandowski – BRWINÓW
34. Kamil Wydra - KAZIMIERZ DOLNY
35. Eugeniusz Wyderka - NAKŁO ŚLĄSKIE
36. Anna i Wojciech Rejner – DĄBROWA
37. Paweł Gąsiorski - CZĘSTOCHOWA
38. Łukasz Gajda – TORUŃ
39. Marek Jakoniuk - ŁAZISKA
40. Sławomir Słowiński - POLKOWICE
41. Kazimierz Andrzej Noworyta – OPOKA TRZEBINIA
Tomasz Żołądź - Prezes Firmy TiM KOMINKI


Centrum Tenisa Stołowego w Trzebini ul. Górnicza 8
Data: 11.01.2009r godz 11:00
3 kategorie wiekowe
(Szkoły Podstawowe, Szkoły Ponadpodstawowe, Starsi)
Niespodzianki: dyplomy, puchary, nagrody rzeczowe

42. Robert Mikołajczyk – ŁÓDŻ
43. Piotr Zenowicz - NYSA
44. Zając Krzysztof – BIELSKO BIAŁA
45. Katarzyna Bielak, Andrzej Wiatrak - RADOM
46. Roman Wączek - GORZÓW WIELKOPOLSKI
47. Tomasz Szary, Rafał Bargiel - CZECHOWICE DZIEDZICE
48. Katarzyna Lis - WOJKOWICE
49. Jacek Sowa - PSZÓW
50. Robert Onichimowski – ŁĘKNICA

51. Piotr Trochim – GIŻYCKO
52. Renata Imbierowicz – ŻNIN
53. Zbigniew Stefański - JEVER
54. Dariusz Głobiński – OPOCZNO
55. Dariusz Szumacher – GRODZISK MAZOWIECKI
56. Robert Dziudziek - ŁOMNA
57. Piotr Sękala – DZIEKANÓW LEŚNY
58. Mariusz Baranowski – NIEDŻWIADA
59. Mariusz Pasierowski - SERBIEWO
60. Maria Żabińska , Jan Tobiasz - KORFANTÓW
61. Tomasz Grzybowski – WIĄZOWNA
62. Wojciech Ostapowicz – ŁYSÓW
63. Piotr Piskorski – WARSZAWA
64. Tomasz Piechota – KRZESZOWICE
65. Magda Milczarek- ŁAZY
66. Ireneusz Wróblewski – URSUS
67. Witold Nowakowski, Fic Bernard – GLIWICE ŁABĘDY
68. Przemysław Żak – WROCŁAW
69. Dariusz Świder - NEBROWO WIELKIE
70. Arkadiusz Greguła – NIEDŻWIADA
71. Grzegorz Garbaciak – KŁOBUCK
72. Krystyna Wróbel, Jan Wróbel - JELEŚNIA
73. Arkadiusz Podsędek – ŁOWICZ
74. Tadeusz Szczygielski – WIELISZEW
75. Janusz Rzeszot – NOWY DWÓR MAZOWIECKI
76. Małgorzata Kowalska – JABŁONNA
77. Ela Pieczarkowska – KRAKÓW
turniej odbędzie się w Krakowie przy ul. Krowoderskiej 8
gdzie mieści się siedziba Krakowskiego oddziału YMCA
w dniu 11.01.09
godzina zapisów 10.30
rozpoczęcie: zawodów 11.00
kategorie: dzieci
młodzież,
dorośli,

78. Artur Bossowski, Sebastian Główczyk – OLSZTYN
79. Wiesław Raczkowski – PIOTRKOWO
80. Maja Nowak – BYTOM ODRZAŃSKI
81. Aneta Pątek – JÓZEFÓW
82. Dariusz Biernacki – MSZCZONÓW
83. Hubert Zawiślak – PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
84. Grzegorz Tamioła - SZYDŁOWIEC
85. Mirosław Bieliński – ORNETA
86. Henryk Żęgota – PISZ
87. Jerzy Grycan – ŁOMIANKI
88. Krzysztof Olszewski – WARSZAWA
89. Mirosław Sakowski - BOLESŁAWIEC
90. E. Domańska, Z. Szpura – LIŚNIK DUŻY

91. Piotr Lewko - BUDRY
92. Zenon Piątek – BILCZA
93. Bernard Fic – GLIWICE CZECHOWICE
94. Zenon Kastrau - SUSZ
95. Adam Kleczkowski – LUBLIN



CDN…

Komentarze
czkamyk dnia styczeń 07 2009 06:14:30
Doktorku za krytykowanie PZTS-u można trafić do sądu.Cóż oni są na poziomie lat 50-tych ubiegłego wieku smiley
Mam nadzieję,że na turniej przyjdą konie z OSKiR-u mimo ciężkiego poranka i wieczoru poprzedniego dnia smiley
doktorek dnia styczeń 08 2009 15:08:42
Ela uzupełnij w komentarzach o wasz komunikat, na czym stoi sprawa z Leszkiem Kucharskim, Jolą Szatko, Intersem i może jeszcze ktoś chce wspomóc.
czkamyk dnia styczeń 08 2009 19:49:55
Kucharz obiecał dać 2 koszulki na licytację, Jolka dała już swój puchar z Mistrzostw Polski z 1977 roku, Inters ma dać nagrody dla wszystkich kategorii.
Poza tym żona Bombla ma dać na licytację lejce-te sam którym trzyma go w domusmiley
Oczywiście każda rzecz dana na WOŚP będzie mile widziana.Najważniejsze jednak by zagrać do Jurka w jedynym turnieju w milionowym mieście!!Choć może tak się zdarzyć że jako pierwsi zaczną zaraz po północy granie zawodnicy Bronowianki i OSKiR-u smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum