TOP 12 jesień 2008 - grupy - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

tomekjez14:42:54
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.198.104.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
tomekjez14:42:54
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
TOP 12 jesień 2008 - grupy
cykl jesień-zima 2008 Podwawelskie Grand PrixGrupa A: 1.Klimas, 7.Strzałka, 12.Różyczka

Grupa B: 2.Janik, 6.Kamiński, 11.Nowak

Grupa C: 3.Stach, 8.Piwowarczyk, 9.Kluzek G.

Grupa D: 4.Biel, 5.Kurdziel, 10.Skalda
Komentarze
alien dnia grudzień 16 2008 09:13:16
losfer: wiedziałem że oszachrujesz :] jeszcze wczoraj ja byłem w grupie D a w ty w C smiley
ehhhh - jak tak mozna :-(
kluzi dnia grudzień 16 2008 10:35:43
BRawo Klimzi za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej... Masz w nagrodę grupę śmierci smiley
doktorek dnia grudzień 16 2008 11:51:28
Fragment regulaminu (wersja 3.0)
11. Każdy z cyklów zakończony jest turniejem TOP 12. W turnieju bierze udział 12-stu zawodników z najwyższš iloœciš punktów po danym cyklu. Turniej rozgrywany jest w czterech grupach 3 osobowych. Grupę pierwszš - A stanowiš zawodnicy zajmujšcy na liœcie rankingowej miejsca: 1,7,12, grupa B zawodnicy z miejscami: , 2,6,11, grupa C- 3,8,9, grupa D- 4,5,10 W grupach rozgrywane sš mecze systemem każdy z każdym (1-3, 2-3, 1-2).
Z każdej grupy do finałowej rozgrywki awansuje po dwóch zawodników, którzy rywalizować będš między sobš o miejsca 1-8 (systemem tzw. ”ruskim” z grš o 2 m-ce z tyłu: I/1A-2D, II/1B-2C, III/2A-1D, IV/2B-1C), zawodnicy którzy zajęli 3 miejsca w grupach rozegrajš mecze systemem "każdy z każdym" o m-ca 9-12. Zawodnicy z finałowej ósemki:
półfinał - I-IV, II-III, (po dwóch przegranych gra o m-ca 7, 8, i 5, 6).
Miejsca 1-2-3 premiowane nagrodami i pucharami. Wszyscy uczestnicy turnieju TOP12 zostanš nagrodzeni dyplomami.
czkamyk dnia grudzień 17 2008 14:23:57
Znów mam prezesasmiley
Klimzi trzeba było odpuścić jak Romek i wtedy Ty trafiłbyś na aliena.
Faktycznie jest to taka grupa śmierci smiley
Później będą śpiewy aliena: odwróć tabelę bo alien jest w niej na czele smiley
alien dnia grudzień 17 2008 17:34:39
Bla bla bla
a ja wiem swoje
to była tajna narada Prezesa Nowak,z prezesem Skrzypkiem i prezesem Kaczyńskim - i wtedy ustatlili , ze pokombinują z grupami smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum