Wyniki 13 turnieju cyklu jesień-zima 2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady17:42:32
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 54.224.166.141

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 686
Posty na Forum 2160
Komentarzy 4579
Księga Go¶ci
Newsy 1352
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
Blady17:42:32
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
losfer 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez 9 tygodni
alek10 tygodni
BOCHMAR17 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 turnieju cyklu jesień-zima 2008
cykl jesień-zima 2008 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 53pkt
2. Sławomir Kluzek 50pkt
3. Roman Piwowarczyk 47pkt
4. Łukasz Klimas 44pkt
5-6 /41pkt
Marek Strzałka
Czesław Kamiński
7-8 /38pkt
Łukasz Białczyk
Paweł Drozd
9-12 /35pkt
Grzegorz Kluzek
Damian Zaj±c
Henryk Mryc
Paweł Stach
13-16 /32pkt
Jacek Skalda
Stanisław Kurdziel
Bogdan Palczyński
Alojzy Nowak
17-24 /29pkt
Marek Rudny
Dariusz Dulian
Mirosław Różyczka
Ryszard WoĽniak
Jakub Michalec
Elżbieta Pieczarkowska
Marek Biesaga
Milan Kuncis
Komentarze
katapult dnia grudzień 02 2008 16:33:17
henry mrycsmiley
doktorek dnia grudzień 02 2008 22:29:25
smileysmiley poprawione
czkamyk dnia grudzień 03 2008 20:16:29
Jakby się kto pytał kto zalosował za Różę to podpowiadam , że ten od kaczek smiley
Losfer ogarnij się i zrób tabelę, chyba że masz zamiar dopiero przedstawić j± przed TOPem tak by do końca nie było wiadomo kto wejdzie i coby nie musiał Prezes stworzyć komisji ¶ledczej smiley
doktorek dnia grudzień 03 2008 22:28:44
Po 13 turnieju:
1 Łukasz Klimas 473
2 Paweł Stach 440
3 Tomasz Janik 440
4 Roman Piwowarczyk 413
5 Stanisław Kurdziel 409
6 Jakub Biel 405
7 Czesław Kamiński 400
8 Marek Strzałka 393

9 Alojzy Nowak 382
10 Grzegorz Kluzek 377
11 Jacek Skalda 368
12 Jakub Michalec 356
grzehk dnia grudzień 05 2008 00:00:55
chyba będzie mi ciężko złapać się do topa bo kurde nie będzie mnie w poniedzialek;-P fuck;d
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum