Wyniki 13 turnieju cyklu jesień-zima 2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

tomekjez14:20:18
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 54.198.104.202

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 676
Posty na Forum 2150
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1340
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6613
Ostatnio Widziani
tomekjez14:20:18
losfer 2 dni
Marthinus 2 dni
alek 1 tydzień
BOCHMAR 7 tygodni
FilipU 8 tygodni
Holly13 tygodni
Mamasita21 tygodni
Janosik26 tygodni
doktorek29 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 turniejach 0 losfer 14-07-2018 18:17
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 13-07-2018 16:50
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 13 turnieju cyklu jesień-zima 2008
cykl jesień-zima 2008 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 53pkt
2. Sławomir Kluzek 50pkt
3. Roman Piwowarczyk 47pkt
4. Łukasz Klimas 44pkt
5-6 /41pkt
Marek Strzałka
Czesław Kamiński
7-8 /38pkt
Łukasz Białczyk
Paweł Drozd
9-12 /35pkt
Grzegorz Kluzek
Damian Zając
Henryk Mryc
Paweł Stach
13-16 /32pkt
Jacek Skalda
Stanisław Kurdziel
Bogdan Palczyński
Alojzy Nowak
17-24 /29pkt
Marek Rudny
Dariusz Dulian
Mirosław Różyczka
Ryszard Woźniak
Jakub Michalec
Elżbieta Pieczarkowska
Marek Biesaga
Milan Kuncis
Komentarze
katapult dnia grudzień 02 2008 16:33:17
henry mrycsmiley
doktorek dnia grudzień 02 2008 22:29:25
smileysmiley poprawione
czkamyk dnia grudzień 03 2008 20:16:29
Jakby się kto pytał kto zalosował za Różę to podpowiadam , że ten od kaczek smiley
Losfer ogarnij się i zrób tabelę, chyba że masz zamiar dopiero przedstawić ją przed TOPem tak by do końca nie było wiadomo kto wejdzie i coby nie musiał Prezes stworzyć komisji śledczej smiley
doktorek dnia grudzień 03 2008 22:28:44
Po 13 turnieju:
1 Łukasz Klimas 473
2 Paweł Stach 440
3 Tomasz Janik 440
4 Roman Piwowarczyk 413
5 Stanisław Kurdziel 409
6 Jakub Biel 405
7 Czesław Kamiński 400
8 Marek Strzałka 393

9 Alojzy Nowak 382
10 Grzegorz Kluzek 377
11 Jacek Skalda 368
12 Jakub Michalec 356
grzehk dnia grudzień 05 2008 00:00:55
chyba będzie mi ciężko złapać się do topa bo kurde nie będzie mnie w poniedzialek;-P fuck;d
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Marthinus
14/07/2018 10:12
13-16 Wojdyła, Janik, Nowak, Szelest 17-22 Biesaga, Palczyński, Szymoniak, D. Gala, Kurdziel, Łakomy

Marthinus
14/07/2018 10:09
1GĂłrecki 2 Wala 3 Piegza 4 Bruzda 5-6 Gdula, Pietrzyk 7-8 Wojciaczyk, Lelek 9-12 B. Gala, Biel, Morek, Szelest

Marthinus
10/07/2018 09:53
13-16 Kurdziel, Chłędowski, Lelek, Kozioł 17-23 Nowak, Biały, Cepil, Przeździk, Palczyński, Sutor, Jedynak 25-27 Zieliński, Taler, Morek

Marthinus
10/07/2018 09:51
1 Piegza 2 Bruzda 3 Kleszcze 4 Bolek 5-6 Urban, GĂłrecki 7-8 Pietrzyk, Gdula 9-12 Wala, Reszka, Wojciaczyk, Zalewski

Archiwum